Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vy stě fakt socky 550 jsou v klubu 2 vodky s redbullem tak to tak nezerte
  • FIFA je pro mě krásný příklad, proč se dnešní hry dělají jako pro polodementy. Hra dává možnost ovládat skoro všechno manuálně, ale 90% lidí to stejně hraje s automatem, kdy za ně polovinu hry odehraje cpu. Většina lidí prostě nechce u her přemýšlet, prostě si jenom sednou, čumět a občas něco zmáčknout, aby se neřeklo. Bojim se, že pár let už budou hry jenom pro dementy.
    • Až někdo udělá ovladače, který budou tak citlivý, a tak přesný jak uživatel chce, tak pak možná lidi nebudou používat automaty, ale vážně, když i s xbox 360 ovladačem a úplnýma automatama se ta hra občas ovládá mnohem hůř než by to zvládl člověk i v reálným životě, tak fakt je něco špatně. Hraju aktivně fotbal i fifu a právě ty nepřirozenější věci jsou ve fifě snad ty nejtěžší.
  • A ještě vlastně jedna otázka: když už zase za chvilku vyjde FIFA 13, bude to s ní kompatibilní? Protože kupovat si to na těch pár měsíců potom nemá vůbec smysl!!
    • jak by si to chtel kompatibilni ? kuli cemu ? samozrejme ze nebude .. ani neni potreba .. toto je fakt jen takovy bonus na par mesicu
      • Kvůli čemu?! No asi kvůli tomu, že za 550 korun se mi to na (ani ne půlroční) hraní zdá dost předražený. Samozřejmě jsem rád, že to vydají, bude to super projít si celou kvalifikaci... Ale na tu chvilku než vyjde FIFA 13 je to fakt docela drahý
        • ani se mi nechce věřit, že je někdo kdo kupuje pravidelne fify
  • To hlavní jsem se nedozvěděl: bude tam náš nároďák, když je smlouva podepsaná až na FIFA 13? A kdy to vůbec vyjde?
    • ales.smutny
      Vida, to mne nenapadlo, že by z toho nebylo jasné :) Český nároďák tam bude. Kdy ta expanze vyjde, je ale v článku napsáno, 25. dubna.
  • Dávám všechny palce nahoru. Tohle bych ale od EA rozhodně nečekal, spíše jsem si při přečtení nadpisu představil, že si hráči budou kupovat týmy po jednom, každý za 5,99$ nebo 5,876$ v předprodeji.
  • Přesně tak. Tohle je DLC !!! Fifku mám ale za 16 euro si tohle fakt nekoupím.
  • Takhle si představuju DLC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit