Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Potencial tam urcite je jen jeste zamakat na ty destrukci okolí, ta fontanka ve videu si o to uplne rika :-) A co pamatuju ufo tak tam byla mira destrukce dost propracovana na tu dobu samozrejme, i kdyz jak tak koukam na takovy COD tak i na dnesni dobu byla ta destrukce propracovana :-)
    • Jen na tu dobu? Nene. Ta prekonala dobu. Slo tam znicit uplne vse. V ktere moderni hre to jde? A v ktere strategii?
  • Nevypadá to vůbec špatně. Po designový stránce mi ale nejvíc sedla temná atmosféra našeho UFO aftermath....z tohodle vůbec nečíští strach, ani síla....jako by si dítě hrálo s umělejma vojáčkama
  • victor
    Kdy si v tahovce budu moci poskládat svůj tank ? -a klidně z prefabrikátů .

    Vidím , že tady to taky nebude :( ... arénka byla moc malá , rád bych celé bloky města ;)
    Na jedné straně je super , že tu máme další klon UFA , na druhé .... otevřenost a nové nápady v tahových strategiích zrovna nikdo dvakrát nezkouší .
    Největší problém je vždy s režimem ve kterém se odehrávají "tahy" .... a tady se kolikrát tvůrci vrhnou sebevědomě vstříc záhubě (naposledy s Jagged Aliance ) ale obohatit hratelnost , to ne :(

    V multi by mohl být proměnný čas .... jako v Gunroxu . I 45s na kolo se dalo po chvilce zvládat v podobných arénkách . Záleží na tom jak se povede zintuitivnit ovládání . Zatím to dle videa vypadá že spíš vyšli z Altářího Afternathu než z originálu .
    A mody .... mody tyhle hry udržují při životě , tak doufám že se jen nevrhnou na DLC s předměty *7*
    • Altaří UFa se hrály dobře, a příjde mi, že i vypadaly líp, alespoň ne tak moc stylizovaně.
    • Dalsi klon UFA? Delas jako by jich tolik vyslo. Za zminku stoji jen Ufo Extraterrestrials. Ty tri ceske UFO hry se nikdy netvarili jako plnohodnotne klony X-Com serie. Sly si svou cestou a nasly si i sve hrace.
      Takze zatim vysel jeden solidni remake.
  • Neznicitelne prostredi? Tak to je velke zklamani. Vzdyt v X-com serii slo vzdycky vsechno znicit-zdi,prekazky i cele domy *13*
    • rancor1223
      Úplně určitě ne. Vždyť v tom úplně prvním videu jeden z těch velikých ufounů zničil zeď. Ale zdá se, že oproti originálu se míra destrukce prostředí rozhodně snížila. Škoda...
      • postolka
        No, to ze ses mohl prokopat temer jakoukoliv zbrani zkrz kopec taky nedavalo moc smysl. Mluvili tam o zdech, takze minimalne ty by mely jit znicit a snad s pouzitim vybusnim pudou i ty kopecky :D.
  • genki.sudo
    DAFUQ. Youtube.. Hmm, niečo tu smrdí...
  • rancor1223
    Multiplayer mě doteď nechával chladným, teď doufám, že bude k vyzkoušení na Gamescomu!
  • MishKonn
    Wait...neměla to bejt FPS? Nebo si to s něčím pletu?
    • MishKonn
      Díky za odpovědi.

      Anyway, tohle se mi hodně zamlouvá!
    • rancor1223
      Pleteš si to s hrou XCOM od 2K. To měla být atmosférická FPS. Pak z toho byla codkojdní FPS s ufounama a když zjistili, že to takovou nechce, tak to kompletně předělávají.
      • prd predelavaji cekaji jestli tohle bude hit a kdyz jo vrhnou na trh pred vanocema tu svou fps a par chudaku se nachyta
    • Pleteš si to s XCOMem (bez Enemy Unknown) od 2k.
  • Tahovek není nikdy dost. Víc tahovek.
  • Cypri
    No tuhle hru každopádně koupím. Zatím se mi to velice líbí. Snad to nějak nepokazí. Doufám že singleplayer část bude pořádně dlouhá jako bývala v původním Xcomu. Těším se na to.
  • autobusar
    Vidim tam autobus .... tato hra bude pecka !
    • autobus....... a v autobuse jsou...... záchody....... tahle hra bude pecka
      • No nevím jakými autobusy ty jezdíš, ale já jsem ještě na autobus se záchody nenarazil.
    • Cahir
      V tomhle případě bude tvůj názor zaujatej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit