Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele, po instalaci RealVision ENB (i bez toho jsem fast travel moc nepoužíval) jsem se ve Skyrimu procházel klidně dvě hodiny a nevadilo mi to. *3*
  • Já bych si udělal zaklínačku. *12*
  • Nevite, jestli uz je potvrzeny prevod savu z dvojky? Nebo jestli to nepujde?
  • kejo
    Keby niekoho zaujímala hudba, tak je to Percival Schuttenbach
    https://www.youtube.com/watch?v=SRArd1ncE30&list=PLx6XHEs_em-DDtdt8vBzD2QLqbS3c6TiN

    Do hry sa hodí dokonale, ešte nikdy som sa tak nerozplýval nad soundtrackom ako teraz. Hlavne v tých bojových scénach tam pasuje perfektne.
  • Hej jasneee, lepsie je urcite 10 minut kracat, len aby to vypadalo realisticky. (LOL) Ten 'kratky' prechod ma zaujal tiez, myslim si ze to maju velmi dobre urobene. Sak pockaj aky fail bude hra toho vasho idola, uz to vidim ze ju budu hrat len skalni nuthuggers a nikto iny :D
  • To si dovolím nesouhlasit. Dialogové volby samozřejmě někam vedou a mají docela veliký význam, jak se ukázalo v předchozích dílech a údajně v Zaklínači 3 mají mít význam i dialogy s obyčejnými lidmi.
  • Moje nová plocha - http://imagizer.imageshack.us/a/img540/6783/M1SPMb.png

    *14* *14* *14*
  • zas to neprezen. *4*
  • V Doomovi hraješ roli mariňáka. V Mariovi hraješ roli údržbáře.
  • To me taky stve. Nemuzu si vybrat svyho avatara. Bych si udelal mnohem lepsiho zaklinace nez geralt *10*
  • role playing game - you play the role, at the moment your role is Geralt.
    clear enough? *3*
  • tak to je typicka ukazka "bramborove" komprimovane krajiny (termin ktery zavedl Dan vavra). mate poklidnou vesničku, udelate par kroku a jste v bažinach kde jsou smrtelne nebezpečne nestvury. Lol to je ješte horší než skyrim.
    jinak bych to jako rpg ani neoznačoval, nemate volbu postavy (jste nuceni hrat za zaklinače), dialogove volby nikam nevedou, jen zdržují
  • Lepsi nez dvojka to snad bude! Druhej dil sem odlozil po par hodinach nudy *12*
  • Jo jo díky. MBTI test znám. Dokonce jsem se ho naučil nazpaměť a začal tipovat lidi ve svém okolí. Je to docela zajímavý, ale nesmí se to přehánět jinak člověk začne moc škatulkovat.

    Ano Geralt je introvert a podle mne je ISTP.... Vice vyuziva smysli (boj) nez intuici ale mozna ze neni tolik laterizovany. Perception navic znaci ze vyuziva smysly extroverte a to je videt pri jeho nekritickych popisech spolecenskych kontroverzi...
    Co ty na to? :-)

    Alias - Roone
  • Lotr
    Charles Dance je velmi charismatický herec a skvělý dabér. To bezesporu. Ale polština mi k Zaklínačovi sedí víc.
    To jsem zjistil při hraní dvojky. Prostě ta hra získá takový...kouzlo.
  • Kdybys nebyl idiot, tak bys vedel, ze skakani v RPG videneho z vlastniho pohledu mela jiz Ultima Underwolrd z roku 1992.
  • Milej zlatej, bral sem to z pohledu inovace mezi Zaklinacem 2 a Zaklinacem 3, coz z tvyho prispevku taky vyznelo. Takze sem laskave netahej inovace RPG her. *4*
  • Vypadá to pěkně - bude to příjemné odpočinutí mezi Pillars of Eternity a Tormentem *4*
  • "Přitom to je jenom zaklínač 2 v otevřeném světě bez jakékoliv inovace"

    Tvá vlastní slova, proč sem teď taháš nějakou Arenu je mimo mě...
  • wenceslaus
    Nejsem fanoušek toho bojovýho systému, ale jinak nádhera. Škoda, že podobně stylizovaných AAA her není víc...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit