Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrám piškôrky... *1*
  • S kým sa tu bavíš ty imbecil ...je to môj názor tak to rešpektuj a nevyjadruj sa tu ako ret@rd nikto nieje zvedaví na tvoje prirodzenie. Ak ho máš malý tak s tým už nič nenarobíš, leda že by si si to dal operovať a potom možno zmeníš názor. *16* *1*
  • Řeknu vám, já do toho asi půjdu. Protože tyhle pravé DOOMOVKY už mi hrozně chybí a za poslední dobu se jim žádné FPS, COD a podobné atmosférou a hratelností ani nepřiblížily .....
  • Veskoslav
    Můžeš mi vyjmenovat aspoň 10 lepších FPS, co nejsou svým způsobem nějaká koridorovka?

    Osobně se mi vybavují: Stalker (a ne nepočítej každou hru této série zvlášť), Borderlands, nový Deus Ex, poslední Wolfstein (i když tam pak jsou mise slušné koridorovky)


    P.S: Co hraješ ty? Ať se poavíme, co nejsou hry pro "tupce".
  • Veskoslav
    No problém bych viděl v občasných naskriptovaných scénách, mizejcích mrtvolách a nulové fyzice. A osobně mě mnohem více "zabíjela" atmosféra v DS 2.
  • AndySi, ty jsi vážně čistokrevnej k@kot. Jdi radši na koupaliště.
  • Mother_of_god
    Ááááá pán je Columbus, neuveriteľné že si objavil fakt o Doom sérií že je to koridorovka...Lenže koridorovka, ktorej sa žiadná iná v atmosfére nedokáže vyrovnať

    Reakcia na AndySa
  • Teda já to hraju D3 s texture packem, jak vypadal původně už nemám přesně v hlavě a rozdíly taky nějak nevidím. Ale asi bych měl spíš koukat po světlech, než po texturách a postavách..... Hledal jsem na netu porovnávací obrázky, ale asi budeme muset počkat, až to vyjde.......
  • Já tam vidim jedinou změnu a to že je tam víc světel než v původní D3. Asi aby se hráči nebáli (jako v DS3) *6* *6* *6*
  • Nič... *1* idú zarobiť na tupcoch čo si kúpia ich koridorovku. *5*
  • ja jsem asi slepej... jsem doparil d3 i s datacem, tak bych si to snad mel pamatovat.. ale jakej upgrade tu je? upgrade pc nebo engine? me to prijde porad stejny... :( co konkretne vylepsili?
  • CDOOM - je shareware epizoda originalniho dooma 1, predelana do doom3. Je to nejlepsi mod jaky kdy spatril svetlo sveta. Jestli mel nekdo rad D1, prvni epizodu, tak doporucuju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit