Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co by mi vývojáři udělali největší radost, kdyby oděli do nového hávu klasickou Ultimu ( kde jsem hrál na DP serveru). Pro mě nejlepší online hra co kdy byla. Bohužel jsem prozřel a pochopil, že "kal ort port" se už nedočkám *14*
    • Od Kings Reborn to má nový háv, ale to by sis za to musel zaplatit na Originu.
      • Ono bohužel na Originu to není jako na těch free shardech ... Aspoň pro mně byl Kelevar v lecčem 100x lepší, než Origin ... (např. hrozně mně na Originu štval nízký skill cup ...)
  • koupit si meč, který by vás jinak stál několikahodinové dobrodružství *11*
    • Cahir
      To je ještě hodně malé zlo. Existují hry, kde si koupíš meč, na který plebs nemá nárok. Buďme rádi, že podobných praktik bude Ultima (snad) ušetřena.
      • Promin, ale tahle logika je zvracena. Mam byt rad ze to bude p2w jenom trochu a ne uplne? *8*
    • No jo, a lepší to nebude...
      • Tak nejak. Je to presne jak s "nekvalitnim jidlem". Co lidi chcou, to dostanou.
  • Tak jaka legendradni hra prijde na paskal dalsi? Zkanibalizovat Albion a udela z nej cool fps/pay to win/ hyper zabavnou strilecku z budoucnosti s polonahejma detma zenskeho pohlavi?
    • Corvus
      Musím říct, že bych si Albion nechal líbit. V tomhle jsem optimista (ačkoliv teprve facelift Baldur's Gate ukáže) a věřím, že když se toho ujmou srdcaři a nepřekope se to do jiného žánru, tak to může být přínos.
  • Robotron3
    OK, přesvědčili mě, že zadara si to aspoň vyzkoušim, než na to začnu nadávat :)
  • to je divne vyjadreni.. na jedne strane nebudou platby na pomahat s casem.. a v dalsim odstavci uz za platby mate skill... (takze vlastne poprel ten prvni odstavec).. no nevim je to freemium takze jsem skeptik.. navic podle artworku z toho delaji zeldu nebo wow style? (tzn "rucne" malovane malo polygonove postavycky?) asi jo.. kdyz to bude multiplatformni... takze kouzlo ala realne vypadajici grafiky je pryc... (realne.. berte v uvozovkach ale kdyz v 98 ultima startovala tak se urcite snazili o realny vzhled)... ne tohle neni pro jmeno Ultima dobre.. vubec.. uz jen to ze jmeno firmy ktera delal UO je vlastne pouzito k tomu nenavidenemu programu :(( vsechno kolem UO se snazej vyzdimat... chjo..
    • Dneska mi stará grafika UO přijde tak nějak... pohádková, nebo prostě nevím, jak to jinak říct a teď to myslím jenom v tom dobrém smyslu. Třeba WoW je pro mě opravdu jenom taková trochu ošklivá omalovánka, kdyžto UO vypadá pořád v jistém smyslu pěkně a zároveň tam je spousta místa pro vlastní představivost. Doufám, že se zase jednou objeví MMO, kde nebude jádrem hry jenom honba za lepším gearem a občasný pokec s kamarády místo ve skutečné ve virtuální hospodě, ale bude to zase tak trocu jako žít skutečný život ve fantasy světě.
    • Zrejme jsi nikdy nevidel hry, kdy ti nakup potrebneho tovaru byl umoznen ihned za realne penize a nebo az za pet hodin za herni menu.
      • Co kdyby sis precetl o cem mluvi? Narazi na to ze autor pise "placeni nebude stylem p2w" a vzapeti popisuje jak si muzes okamzite koupit lepsi mec. *3*
        • Myslím že autor nemyslel toto, ale myslel tým že hráči čo nezaplatia nič môžu hrať hru úplne normálne, bez toho, že by museli čakať niekoľko hodín aby povedzme mohli ísť do tohto dungeonu, alebo plniť tento quest ..
  • EA je dnes pod vedením bandy ubožáků - investorů, kazí a brzdí herní i technologický rozvoj ve společnosti a přispívá k naprosté destrukci herních aktiv. Chtějí jediné, recyklovat, recyklovat, používat co nejstarší a co nejméně nákladné technologie a při tom všem oslovit co nejširší množství vygumovaných mainstreamových zákazníků. I za to může Izrael. Vyjádřil bych se přesněji, ale již nežijeme ve svobodné zemi a svoboda slova neexistuje.
    • Robotron3
      Ono to nebude tak hrozné. EA má mnohem horší a "zlejší" pověst, než ve skutečnosti je. Např. podle dema a diskusí jsem nabyl dojmu, že Dragon Age 2 je naprosto neuvěřitělně špatná hra, která žánru RPG dělá jen ostudu a nikdo by ji neměl hrát. EA prý sérii totálně zničila. A najednou Dragon Age 2 hraju, a nemám ponětí, proč je to tak špatná hra. Naopak je to dalo by se řící i na dnešní dobu originální pojetí RPG a adventury a je to výborný. Čímž nechci tvrdit, že EA je nějaká super firma, často dělá nepopulární kroky a blbosti, které se mi taky nelíbí, ale hry dělá stále slušné.
      • mno asi jde o to pojeti rpg a adventury. A to ze neco poplives jeste neznamena ze je to uplna blbost ale proste te to zklamalo natolik ze to odmitas hrat. Koneckoncu je to tvuj jediny mozny protest:}
    • Cypri
      Když jsem četl tvůj příspěvek tak jsem ti chtěl dát +. Až k těm "mainstream zákazníkům", ale to cos vyplodil dál, za to by ses měl stydět. Fakt neuvěřitelný co maj některý lidi v hlavě... to přece nemůžeš myslet vážně?
      Co ti prosimtě Izrael udělal?? Ty nejspíš jen trolíš a provokuješ že jo?
      • Šel jsem dál po příčině problému, než ty. K bezpečné komunikaci ani otevřené výměně názorů z mé strany ale již nedojde, všechny protokoly mají bezpečnostní díry a pitomců ochotných se vzdát svobody na úkor bezpečnosti jen přibývá.
        • pouzivas TOR?
        • Cypri
          Konspirační teorie??
          Jooo ty taky můžu, ale radši zůstanu u knih...
          No raději nebudu brzdit tvůj "rozhled" v této problematice. Zřejmě víš svoje...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit