Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Docela se na tu ultimatni edici tesim. Puvodni port na PC byl proti konzolovym verzim neskutecna prasarna, tak pokud vydaji nalezite opravenou a vylepsenou verzi, jdu do toho.
  • tonnymontana
    Pokud se nepletu tak tento dil jsem hral na wii nebo alespon ten zacatek ve vesnicanama atd tam byl a nastesti u wii verze bylo ovladani genialni:) jak delane pro nunchak a wii controler. na jinem zarizeni jsem nezkousel a jak jsem tak cetl zdrejme nastesti:D dokonce i ta grafika mi prisla podobna jako ted ale to je asi jen pameti:D
  • Chybí mi zmínka o přepracovaném ovládání, které bylo největším problémem. Pokud není toto vyřešeno, nemá smysl něco takového kupovat.
    • Predpokladam, ze snad ano... Na Steamu pisi, ze je moznost nastavit citlivost mysi a dalsi parametry, tak snad to bude poreseno lepe jak v puvodni PC konverzi. Faktem je, ze mireni bylo (at uz s mouse aimem nebo zapojenym gamepadem) nejvetsim kamenem urazu. Pritom na PS2 se hra hrala pomerne hladce a i zminene mireni bylo reseno mnohem lepe, aspon co si pamatuji.
  • Radioaktivni_surikata
    Já myslel, že když HD remake, tak začnou HD texturama. Pořád tam vidím ten hnus optimalizovanej pro malou paměť PS2 a Game Cube. Vždyť bylo hrozný se na to dívat už v roce 2007. A ze všech her na světě je kromě hledání min tohle snad ta poslední hra, která potřebuje 60 fps. Na co? Na ty pomalu chodící zombie a analogový ovládání? Nebo že by už nebylo analogový? No to by teda byla ultimate HD edice jak vyšitá. Tohle ať si strčej za klobouk, typickej Capcom. Ždímat a ždímat.
  • Nevím jak Vy, ale já nejsem vůbec spokojen... protože to je samý HD zombies,HD vraždy, HD násilí atd.,atd.. nic nového pod sluncem. Určitě si tuhle ultimátní HD blbou sračku President nevil nepořídím... *15*
  • tahla zprava me moc potesila.uz jsem si rikal ze budu muset navzdy hrat ten hnusny pc port.I kdyz mam plne omodovano,neni to nic extra,po tech letech jsem ani nedoufal ze se dockame na pc dustojne pc verze ..takto to melo tehdy vypadat..mam predobednano a moji starou verzi s modama jdu hodit do kamen..
  • "Pane daj aby sa vývojári konečne vykašľali na grafiku a prvoradá im bola hrateľnnosť a zábava. Amen."
  • Doporucuji si radsi stahnout gamecube emulator a zahrat resident evil remake , toto meli predelat na PC .
    http://www.youtube.com/watch?v=-lZY2ErMP-w
    • čau, já to hrál, ale nedohrál, jelikož mě to asi v půlce hry začalo padat. Nenašel jsem žádné řešení, jak to zpravit.
  • Keyz
    http://www.rockpapershotgun.com/2014/01/21/resident-evil-4-remake/

    Docela trefné.
  • Střílet vidláky mě teda vůbec nebavilo. Je pravda, že jsem se nedostal do pozdější fáze hry, kdy je to údajně lepší, ale i tak u mě vítězí jednoznačně RE2 a RE3.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit