Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jezist to je hnusny
  • ten engine sa bud nato nehodi alebo ho nevedia autori vyuzit uz zo screenov to vyzera horsie nez diablo 3
  • Je to indie hra, tvůrci nemají peníze nic a je to jen miniskupinka lidí. Nechápu, proč to porovnáváte s diablem3, na kterém dělá 500 lidí z Blizzardu už 10 let *7* ... Umbra vypadá nezvykle kvůli těm moderním fotorealistickým efektům. Když už to CryEngine umí, tak to asi všechno chtějí řádně ukázat a oslavit. Jinak by jim stačilo nějaké Ogre nebo Unity pro triviálně vypadající hru jako Torchlight 1,2,3 *3*
  • "CryEngine 3, si člověk automaticky spojí se střílečkou nebo onlinovkou"

    Která online hra využívá CryEngine 3??? Já se zajímam o online hry ale nevím že je nějaká taková... Jako MMO? Ví to někdo co tim myslej???
    • Aion Online - spojim si s tim automaticky cryengine. Nevidim na tom nic nelogickyho.
      Jinak z pripravovanych na cryengine3 - ArcheAge, Forged by Chaos a naslo by se jich mnohem vic (hledat je kvuli jednomu nehodlam)
      Asi se zajimas malo :P
      • CryEngine 3... ne jakýkkoliv cryengine... Aion sem hrál
        Ten zbytek je ve vývoji takže si je někdo může těžko zahrát natož vědět na jakém enginu pracují...
        Spíš bude chyba v tom že sem čekal že když má něco bejt na CryEnginu 3 tak to vypadá jako prezentační videa CryEnginu 3.. Což nevypadá žádné MMO.. Čekal sem že to bude vypadat jako Crisis 2 nebo tak něco... Já hrál všechny MMO která za něco stojí a jsou zdarma nebo mají Trial (některé sem i kupoval).. Nikdy sem nikde nenarazil na MMO co by vypadalo jako Crisis 2.. O čem je tedy používání enginu když ho nepoužíváte na plno.. To je lepší sáhnout po enginu z Half Life a trochu ho modifikovat (Vindictus) a vypadá to podobně stejně jako videa na Forged by Chaos... O čem to teda je? Prezentujou se vida na Cry Engine 3 která vypadají úchvatně a pak to někdo použije na MMO které vypadá jako každé jiné...
        • sorry ne forget by chaos ale ArcheAge videa... Každopádně obojí je zatím ještě ve vývoji takže sem je nemohl hrát...
          • Ach bože. 40x napíšeš CRYfakinengine ale stejně furt píšeš crisis, copak tě to nebije do očí, zubů, nosu, koulí? *16*
          • 1 - engine neni o grafice. Ze tam nabastlis highface modely a udelas velkou scenu s fajne particly plati pouze na teenagery a jejich nabuseny komply :P V zadnym pripade tak nevyuzivas engine naplno.
            2 - presentacni video je pouze prezentacni video - ma jen zaujmout. Neni tam jen grafika a tezko muze prezentovat moznosti enginu.
            3 - cryengine 2 si spojim s mmo, nevidim duvod proc bych si nemel spojit cryengine 3 s mmo, nebo ano?
            • já myslel že enegine je balíček obsahující grafiku, fyziku a nějaký ty pohybový animace a tak... Jako že je to všechno dohromady... Tak sem myslel že hra která je dělaná na Cry Engine 3 vypadá a chová se jeko Crisis... Takže uznám že to je moje chyba
              ale rozhodně neuznam že když někde byla 2 tak si s tim automaticky spojim 3... Na Cry Engine 3 je velice málo her a z nich vyšel jen Crisis 2... Takže si Cry Engine 3 nelze spojovat s moc věcma... Navíc MMO mají tendenci pracovat na starších enginech, grafikách a všem možným... nejspíš proto že jsou tak náročné na jiné věci... Rozhodně by mě automaticky nenapadlo že MMO pracuje s nejnovější technologií... Všechny MMO jsou pozadu za SP co se týče fyziky, grafiky atd...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit