Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thimbleweed park. Oxenfree.

  • to že ty hádanky nejsou zas tak těžké je spíš výhoda, ne? Kolik adventur bylo pokazeno hloupýma, nelogickýma a těžkýma hádankama? Kdykoliv se musím podívat do návodu kvůli zákysu, tak mi to kazí zážitek ze hry. A kdo má dnes trpělivost na to, když ani po pár hodinách není schopen zákys vyřešit? Poslední adventura co jsem hrál byl tuším Posel smrti.

  • Taky se divim, ze recenze vysla az ted😂

  • Inquisitor

    Z nedávno hraných můžu doporučit: Primordia, Technobabylon a Gemini Rue určitě taky doporučuju. A jestli překousneš grafiku, tak taky  The Blackwell Legacy.

  • Inquisitor

    Povedená adventura. Skvěle napsané postavy a dialogy, kdy se člověk často pobaví. Absenci větších hlavolamů kvituju s povděkem, protože hra aspoň plynule odsýpá bez větších zákysů. A hlavně dávájí smysl, takže se stačí zamyslet.

  • MickeyMutant

    Jestli se ti líbila, tak zkus starou Gemini Rue, která je taky od Wadjet Eye Games jako Unavowed.

  • Hrál jsem a po dlouhé době adventura co mně tento rok zaujala, doporučil bys nějakou další? 🙂

  • MickeyMutant
    To je ta hra, co vyšla v létě? No aspoň jste to stihli ještě letos, abyste ji měli recenzentsky pokrytou při vyhlašování nejlepších adventur roku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit