Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vám se ten multiplayer libil? To je opravdu otazka, ne zadna provokace...
    Mě se to vubec nelibilo, pripomina mi to takovy ty hry z PS1 se split screenem a tak...takovej syphon filter či jak se to pise...
    Uncharted znam jen od slyseni protoze jsem PCčkář ale vím že je jako singl skvělá a je to jedna z toho mala her kvůli kterým bych si PS3 koupil, ale jako že bytostně nesnáším xkrát zrecyklovaný CoD:BO tak bych si radsi koupil to, než tohle (jen co se MP týče)
  • nejdelší runway na světě...
    • Nejdelší runway na světě má 12km, to spíš to letadlo je jako šnek, když ho tam dojedou nákladní auta. S takovou rychlostí by ani nevzletěl.
  • ja ted hraju APB a jsem spokojen.
  • omg to je ale blbost... uz to vidim - minimum servrov a ked tak poloprazdne... pretoze trafit niekoho 10x a aj tak nezhebne vas dlho bavit nebude ....))) ale deti na konzole asi hej )))
    • God-of-War
      boha... to je vocas *15* . Uncharted jasná bomba nejvíc
    • No jo znalec se projevil.
  • opravte si to-je to to nejlepší, co si můžete pořídit nejen na ps3
  • Aha mám to brát tak , že uječení teenageři ve WOT jsou z převážné většiny z německa ?
  • Nicitel1993
    Hlavně doufám, že budu moct nepřátelům kopat písek do obličeje xD
  • Uz se nemuzu dockat, az to konecne vyjde :) Jen doufam, ze co-op bude mit spoustu map a dalsi budou brzy po vydani vychazet. Ve dvojce byla uz po case nuda hrat porad tri mapy dokola :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit