Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jenom pro info: Toho 28. dubna začíná právě beta pro majitele PS+, pro všechny ostatní o týden později, tedy 5. května. *3*
    • 28.dubna nebo jak je v clanku 28.cervna? *3*
      • Jo uz vidim, jsem slepej, celnove PS+ o trosku drive, tak pokud to bude 28.4, proc ne! Ikdyz MP nehraji skoro vuber, Uncharted 3 urcite zkusim *3*
  • Pete.palis
    ta hudba k videu je příšerná... *10*
    • Amylee.Anderson
      trochu mi připomíná ten užasný Sound System 007 :D Slyšíš a vypínáš
  • PC prosím :-)
    • Proč mam mínusi? Dit jsem poprosil :-(
    • a kdo říká 2 roky, co vím, tak ps3 tu s námi bude ještě 5 let. to je stejný, jako když si chce někdo koupit dejme tomu telefon a ty mu poradíš, ne, počkej si nějakej rok, vyjde lepší *1*
      • Psychotic
        Nových telefonů vyjde deset do měsíce, konzole jednou za x let, příště přemýšlej, než začněš psát.
        Z konzolí už teď byly vytěženy všechny možnosti a žádný posun vpřed v současné generaci už asi neuvidíme. Vydání nové konzole od Nintenda další generaci jen urychlí. Oznámení PS4 a nového XBoxu podle mého skromného odhadu přijde už příští rok, samotná konzole ke konci 2013 až střed 2014.
        • tak si ty odhada nech, stejně to nikoho nezajímá, měli by to vydávání her na pc zrušit úpně, stejně z toho maj vývojáři kulový
          • oni z toho nemaji kulovy jen ne tolik kolik by cheli :))
    • kup si ps3, zas tak drahá není, na pc stejně už nic nevychází *3*
      • Psychotic
        Nevím, jestli bych mu tohle doporučil. Spíš bych řekl, ať ještě tak dva-tři roky přetrpí s PC a pak koupí příští generaci konzolí.
        • Myslim, ze pokud nikdo nebude chtit investovat do nove konzole 15tisic, poridi si radsi nyni za bura PS3, o to jde *3*
        • Asi tak no ty hry mu stejně neutečou a PS4 bude určitě v prvních modelech podporovat i hry z PS3.
          • vy děláte, jak kdyby ta ps3 byl totální šrot, proboha hráli jste na ní něco? dy´t má skvělé hry, nepočítaje v to další věci jako blu-ray přehrávač, dlna, hdd...
            • Klid já sám mam PS3 doma a nedám na ní dopustit ale nová generace tu bude brzo. Tak když jí ještě někdo nemá tak z finančního hlediska je lepší si počkat.
            • Psychotic
              O tom se s tebou nikdo hádat nebude, ale už se blíží ke konci funkčního období a já bych si dvakrát rozmyslel, jestli dát sedmičku za stroj, co mi vydrží dva roky...
  • single bude urcite narez jako kazdy dil a multak,no ve dvojce me bral akorat co-op.uz se nemuzu dozkat,asi oprasim prvni dva dily *3*
  • Sem zvědavej co z toho mulťáku bude, ale moc nadějí mu nedávám. A ta huba k videu byla hrozná :-D.
  • Pokud si Uncharted 3 koupím, jakože na 99% jo, tak to určitě nebude kvůli multiplayeru, ale kvůli singlu. Uncharted není střílečka a nikdy nebyl, tak nechápu, jaký má ten mulťák význam. Kdyby se rači věnovali kampani, očekávám stejně kvalitní pařbu jakou byla dvojka.
    • Tak to jsme asi hrali jiny hry, bo Uncharted je strilecka, nekdy az neprijemne hodne :) A multak ve dvojce byl naprosto perfektni a hraje se jeste ted.
      • Mně ten mulťák nepřišel nějak fascinující, sem se právě divil, proč je to tak hraný. Jinak jako střílečku beru COD, battlefield, Crysis. Ne tohle...
        • Je to akční adventura ale jako strili se tam dost. A taky se me vubec nelibi, ze se tak zamerujou na multiplayer, Uncharted bylo dycky predevsim o pribehu a postavach a o strileni teda taky no.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit