Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tobě je vylámal velký oslíčurák *11*
  • to jsi frajer ty zrzavýbuzerante *12*
  • poláček ječurak *16*
  • tvůj kámoš jepíča a zelda je jeho máma tybuzerante *11*
  • proč tomu ten Rrrrrrrkokot dal 9/10 když to mělo méně a hlavně nuceně hledaných chyb než kdejaká jinápíčovina včetně jeho výslovnosti které tady dávají tikokoti 10/10 *11*
  • Trapné...
  • A co ta Zelda brala, kdyz te kojila? Ze se furt usmivas...to bude zrejme nejake postizeni.
  • Zkousel jsem to u kamose...a odkojen Zeldou, jsem se jen pousmal.
  • Slovní spojení loajálnost vůči konkurenci trošku zavání oxymorónem. Každopádně za recenzi chválím, lepší než na eurogejmru nepřiznaně obšlehnutej překlad jeho britský verze
  • To bych teda neřekl, mně se Uncharted taky moc nelíbí, ale některý ty přestřelky jsou podle mě dost těžký (např. final boss ve dvojce) a nehráč si podle mě dost rychle vyláme zuby.
  • Poláček se nakonec na loajálnost vůči konkurenci vysral! Palec nahoru.
  • ucho
    tak objednáno. natěšenost veliká.
  • A v tý době už ty hry budou za hubičku :)
  • V Zaklínači je ovšem hratelnost, příběh, bojový systém, i herní možnosti na špičkové úrovni
  • 9/10, takže stejně dobbrý jako Chameleon run
  • Femto
    "Jen si myslim ze hromada tech anonymu se stejnym/podobnym nazorem to hrala maximalne na tom Youtube a deli se o sve zazitky jako by to fakt osobne dohrali. "

    Spíše bych to viděl na jednu nemocnou osobu, která ráda mění nicky.
  • Hanzales
    Nekdy si rikam ze jste to fakt nehrali, i kdyz chapu ze kazdeho bavi neco jineho, nekoho vsechno a jineho jen neco malo. Nicmene pote co jsem si poridil tehdy PS3, se mi herni obzor jen rozsiril a Uncharted Serie je jedna z mala nejmilejsich hernich poteseni co me potkala.
    Ale je to jen muj osobni dojem. To ze jsem (spise byval) i narocny hrac a casto take vzpominam na dobu, kdy hry byly tezke, propracovane jinym smerem a poradny challenge v tom ale take hraje svou roli. Dnes si dokazu uzit jak vyzvy (je pravda ze tady se nakrmi dneska colvek vic mimo mainstream AAA produkci), tak si dokazu uzit i hry, ktere maji poentru trosku jinde, jen ji nekdo nevidi, nechce videt, nebo proste je sam sebou a ma pravo aby se mu hry tohoto typu klidne i pricily. Jen si myslim ze hromada tech anonymu se stejnym/podobnym nazorem to hrala maximalne na tom Youtube a deli se o sve zazitky jako by to fakt osobne dohrali.
    No nedavno jsem si dal dvojku trojku znovu a zase jsem se dost bavil, tak nevim, ale mozna jsem jen divny :)
  • Jak se to vezme. Tyhle filmohry právě dokážou zaujmout i někoho, kdo hry nehraje. Tj. možná pointa jejich úspěchu.
  • Jack1947
    Vařínech? *8*
  • ucho
    jak tě to mohlo zklamat, když jsi zjevně zkoušel všechny tři díly? když mě něco nebaví, tak to nehraju, ne? nebo stále čekáš, že se z té série vyklube jiný žánr? a hra pro nehráče je trochu oxymoron ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit