Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MARTASLJ19
    Pecka, jasný kandidát na hru roka 2016.
    • Uncharted serie je skvělá, o tom žádná, ale vždy mě pobaví, když nekdo předem začne hlásat HRA ROKU apod. před vydáním, natož pak takhle brzo před vydáním.
      • Drakersss
        No taky se nad tím vždy pobavím :) ale to jen v případě když to někdo říká konkrétně :) to že by Uncharted 4 měl být kandidát na hru roku neznamená že se jím stane :) ale Naughty Dog to je zaručená kvalita takže Uncharted 4 tím kandidátem určitě bude :)
    • nojo, drzis sipku dopredu a mackas symboly na cudlikach do rytmu QTE, to je zarucene hra roku !
      • del0
        Holt dneska v mainstreamu vítězí prezentace a filmovost nad obsahem a herníma mechanikama.
      • Drakersss
        Očividně si asi nikdy nehrál ani jeden díl Uncharted :) jináč by si tohle nenapsal *7*
        • z hlediska ciste hernich mechanik to v podstate vic neobsahuje, nehodnotim z hlediska pribehu
          • Obsahuje a tys to nikdy nehral, takze je evidentni, ze jsi hloupy hater, ktery si neumi zjistit fakta :-). Hadam, ze budes pc hrac :-).
          • Drakersss
            no říkám nehrál si *3*
            • Tom: .. no proste nehral ... :)
            • pravdu mas jen castecne, nemam ps4, ale jen z duvodu, ze bych ji nevyuzil, ja proste od her vyzaduju vic, nez vetsina lidi, popcornovy jednohubky na jedno odpoledne me uz vazne nenaplnujou a jsem naprosot alergickej na hry, kde 1/3 gameplaye tvori cutsceny, dalsi tretinu QTE a zbytek vyplnuje obcas i nejakej ten gameplay, kterej je naprosto tuctovej a 100x videnej a provedenej lepe v jinejch hrach
              A kdyby te zajimali hry z posledni doby, ktery povazuju za kvalitni, tak ti dam takovej nastrel - ori and the blind forest, kerbal space program, FTL, witcher, cities skyline...
            • Drakersss
              Reakce Tom: Nikde jinde neviděl ? nikdy tohle nepochopím. Pokud si hráč který chce neustále něco nového tak tě asi moc her nebaví :) protože každá hra si bere vždy něco z jiné hry a proč ne když to funguje a lidi to baví :). Dám ti příklad. Někteří si stěžují že se Nathan Drake schovává do křoví a tím pádem je to Assassin's Creed můžeš mi říct co má dělat když mu jde o život ? kdyby si byl ty v téhle situaci tak se radši necháš zabít protože by si napodoboval někoho jiného ? To očividně necheš. Nebo že má Nathan kolík kterým si pomáhá při šplhání tak je z něho hned Tomb Raider :) funguje to tak proč toho nevyužít :)... Ně škoda se o tom bavit já osobně nechápu tenhle trend že někteří jedinci od hry požadují neustále něco jiného to je ty hry snad ani nemůžou bavit. Víš ale i přes tohle si myslím že ty nejsi typ tohohle hráče :) ty prostě jen nemáš Ps4 a jediné kde si hru zahraješ je Youtube :) tím pádem se není čemu divit :). To co jsem napsal neplatí jen v případě Uncharted 4 ale všeobecně.
            • nathan drake je kus sexy chlapa, to ti nestaci? pf *5*
            • argument za vsechny prachy, bohate me stacilo to videt, tak me teda vyjmenuj ty originalni jinde nevideny herni prvky, casti predskriptovanejch scen a qte preskoc
  • Určitě bude U4 znovu trhat prodejní žebříčky i vysoká čísla v recenzích, ale od trojky se začínají herní principy dost značně opakovat. Jsem i docela rád, že by to měl být poslední díl.
    • tak špatná hra to nebude, ale zázraky bych taky nečekal, to by museli přijít s něčím jiným, než jen nastavovanou kaší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit