Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tahle recenze se podilela na tom, ze jsem si Uncharted na Viu nekoupil. A udelal jsem chybu, protoze kdyz se mi dostala do ruky, zjistil jsem, ze to je paradni hra s vybornou hratelnosti a je rozhodne zabavnejsi, nez treba Uncharted 3. Tahle recenze je spatna, poskodila hrace, ktere odradila, vyvojare, kterym snizila prodeje a poskodila i samotnou Vitu a Sony. Polacek je spatny recenzent a budu si to pamatovat.
  • Musim naprosto souhlasit s recenzentem. Hra je sice dobre, je to proste klasicke Uncharted, ale pribeh a postavy mimo Draka mi prijdou proste slabe a silene vyuziti nekterych funkci Vity je opravdu ujete. Pritom by stacilo kompletne zachovat ovladani z ostatnich Uncharted. Nemoznost pohybu v menu sipkama vymyslel nejaky silenec.
  • Klasika - magor poláček opět haní a kritizuje hru na ps vita, ty magore strč tu svoji vypatlanou palici do úlu a pořádně zabouchej !!
  • Mam hru na 95% dokoncenou a musim rict, ze me potesila. Srovnavat ji s PS3 je nesmysl. Prenosna konzole je neco jineho. A ty veci kolem ruzneho ovladani jsou jen zpestrenim hry. Vic takovych her na vitu.
  • výstižná recenze, která nazývá "věci" pravými jmény. Hezky se to čte, díky:)
  • Wyder
    To šéfredaktorování je asi pěkný peklo! Však musel vyjít novej handheld, aby si Petr zase střihnul recenzi!

    Diky za ni!:)
  • Solidní recenze na solidní hru na solidní hardware, který si prozatím nekoupím, jelikož skoro 10.000Kč za jednu hru prostě nedám. Kromě Uncharted mě nic moc nezaujalo. Pokud skutečně dostanu zadarmo Hustle Kings a WipEout, tak uvidíme, ale bez nějakých solidních autíček do toho nejdu. A Gran Turismo v seznamu PSP kompatibilních her chybí...
  • Klasicky připosraná suchá recenze, ve který je jasně vidět, jak si to někdo snaží nerozhazet se Sony, "když už i nám komoušskejm sockám na games.tiscali.cz tu Vitu pučili"
    • poměrně klasicky připosraný suchý zaslepený koment fanboye, který nemá nic lepšího na práci, než kolem sebe metat cypoviny
      • ty jsi placenej pětikorunou někým z redakce, nebo jsi pouze nějaký teplý přítelíček co mu doma stojí vzteky pidipérko a musí si tu schladit v diskuzi žáhu nad inteligentními a duchaplnými příspěvky, jako jsou ty mé?? Co to je "cypoviny" nevím, tuším, že je to nějakým primitivním nářečím z méně významných oblastí ČR, ale tam já se nikdy nepodívám, takže oops, sorry...
        • Ty vole co ty seš za vypatlanýho magora ??!!
  • Paráda to má grafiku jak tomb raider underworld. Neuvěřitelné co vita utáhne.
  • Krtecek-GT
    Nezlobte se na mě, ale když vidím Uncharted na PS3, tak už jen z traileru je vidět, že si na hře dal někdo záležet a udělal hru ve svižném tempu a různých prostředích tak, aby to hráče bavilo. Z tohoto mám pocit, že autoři udělali jeden prales (protože jsem kromě scén v domě v pralese, nebo přímo v pralese jinou neviděl) a řekli si, že je to vlastně launch titul konzole takže známé jméno série udělá svoje a on si to někdo koupi nebo si dokonce díky tomu koupí i konzoli. Pro mě je to něco jako tech demo, plnohodnotné Uncharted ani nahodou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit