Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paráda to má grafiku jak tomb raider underworld. Neuvěřitelné co vita utáhne.
  • Cosi
    Tohle je první Petrova recenze v postu šéfredaktora na games, že jo? Jestli si můžu dovolit otázku, Po jak dlouhé době sis napsal recenzi? Jestli se nemýlím znova, tak v pozici šéfredaktora Levelu jsi taky nepsal recenze, viď. *4*
    • sleepless
      Nai, neni to moje prvni, ale rozhodne mi jejich psani velmi chybi. Neni cas :(
    • Trol.diskuzni
      http://games.tiscali.cz/recenze/gyro13-recenze-tuzemske-arkady-57184
      http://games.tiscali.cz/recenze/pilotwings-resort-recenze-55295
      http://games.tiscali.cz/recenze/vanquish-recenze-54278
      ...
  • Klasika - magor poláček opět haní a kritizuje hru na ps vita, ty magore strč tu svoji vypatlanou palici do úlu a pořádně zabouchej !!
  • Mam hru na 95% dokoncenou a musim rict, ze me potesila. Srovnavat ji s PS3 je nesmysl. Prenosna konzole je neco jineho. A ty veci kolem ruzneho ovladani jsou jen zpestrenim hry. Vic takovych her na vitu.
  • Trol.diskuzni
    Nevím proč, ale ve všech prohlížečích, co mám, mi to ukazuje, že tato diskuze má dva příspěvky, přestože tady dosud evidentně žádný příspěvek nebyl...

    EDIT: Když jsem přidal tento příspěvek, počet se zvýšil ze 2 na 3.

    Čím to může být, nějaká chyba u mě?
    • smejki
      mázlé příspěvky jsou evidovány v počtech. eto vsjo
    • Inquisitor
      Vim že jsem tady někomu na něco odpovídal, ale ta diskuze byla totálně mimo mísu(asi jako teď) tak to asi smazaly:)
      • Trol.diskuzni
        Aha... Ale v tom případě to vypadá na nějaký bug, zkusím to tedy napsat na příslušnou diskuzi.
    • Máš divný hodnoty... Literally *1*
      • Trol.diskuzni
        Zajímalo by mě, jestli nejsi náhodou Amaroun... *3*
        • Mně by zajímalo, jestli náhodou nejsi vocas, protože se tak projevuješ.
          • Trol.diskuzni
            Bude ti stačit ke štěstí, když řeknu, že nejsem? *3*
            • Bude. Zkus se podle toho ale i chovat. Neustále tě tu vidím vocasit.
          • *Mě
    • BoB.2
      Zatrolená věc.
  • Krtecek-GT
    Nezlobte se na mě, ale když vidím Uncharted na PS3, tak už jen z traileru je vidět, že si na hře dal někdo záležet a udělal hru ve svižném tempu a různých prostředích tak, aby to hráče bavilo. Z tohoto mám pocit, že autoři udělali jeden prales (protože jsem kromě scén v domě v pralese, nebo přímo v pralese jinou neviděl) a řekli si, že je to vlastně launch titul konzole takže známé jméno série udělá svoje a on si to někdo koupi nebo si dokonce díky tomu koupí i konzoli. Pro mě je to něco jako tech demo, plnohodnotné Uncharted ani nahodou...
  • výstižná recenze, která nazývá "věci" pravými jmény. Hezky se to čte, díky:)
  • Klasicky připosraná suchá recenze, ve který je jasně vidět, jak si to někdo snaží nerozhazet se Sony, "když už i nám komoušskejm sockám na games.tiscali.cz tu Vitu pučili"
    • poměrně klasicky připosraný suchý zaslepený koment fanboye, který nemá nic lepšího na práci, než kolem sebe metat cypoviny
      • ty jsi placenej pětikorunou někým z redakce, nebo jsi pouze nějaký teplý přítelíček co mu doma stojí vzteky pidipérko a musí si tu schladit v diskuzi žáhu nad inteligentními a duchaplnými příspěvky, jako jsou ty mé?? Co to je "cypoviny" nevím, tuším, že je to nějakým primitivním nářečím z méně významných oblastí ČR, ale tam já se nikdy nepodívám, takže oops, sorry...
        • Ty vole co ty seš za vypatlanýho magora ??!!
  • Wyder
    To šéfredaktorování je asi pěkný peklo! Však musel vyjít novej handheld, aby si Petr zase střihnul recenzi!

    Diky za ni!:)
  • Tahle recenze se podilela na tom, ze jsem si Uncharted na Viu nekoupil. A udelal jsem chybu, protoze kdyz se mi dostala do ruky, zjistil jsem, ze to je paradni hra s vybornou hratelnosti a je rozhodne zabavnejsi, nez treba Uncharted 3. Tahle recenze je spatna, poskodila hrace, ktere odradila, vyvojare, kterym snizila prodeje a poskodila i samotnou Vitu a Sony. Polacek je spatny recenzent a budu si to pamatovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit