Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • samozřejmě tohle je ekonomicky výborný tah. Vydat před 4. dílem tenhle remaster. Spoustů majitelů PS4 jsou vlastnící xbox 360, takže easy money a logický krok. Nikdo remaster kupovat nemusí, navíc se zaroveň se maká i na 4. díle, takže kde je problém? Spokojení musí být všichni, vlastně ne. Obtloustlí pc panicové se musí ventilovat.
    • To vieš, keď tá máster rejs zdvihne zadok od LoLka a otvorí browser tak si musí ventilovať frustráciu, ja som toto nikdy nechápal, delenie hráčov na konzolistov a PC.. to musí byť človek tak nejak trochu zakomplexovaný alebo čo, patrím k tým ktorím je to fuk, hranie je len príležítostné zabitie času a mám oboje- Patrím k skupine čo si popísal takže popravde ja som na remaster uncharted čakal a aj si ho želal, ale tak, haters gonna hate....
      • nerozumím, z čeho by hráči na PC měli být frustrovaní, Uncharted jsem hrál chvíli jedničku a dvojku (u které jsem se nechal zlákat ke koupi desítkovým hodnocením) a u obou jsem skončil tak okolo poloviny, vůbec mě to nebavilo, byly tam hezké scenérie a lokace, ale samotná hra je dost nudná hopsačka, rozhodně bych z toho nedělal druhé zjevení Krista.. *4*
        • V zásadě souhlasím. Dohrál jsem všechny tři díly, jsou to krásně udělané hry, ale v podstatě celkem obyčejná střílečka/hopsačka. Ve trojce už je trochu líp udělaný příběh. Ale celkově si myslím, že Last of Us je o stovky kilometrů dál. Uncharted je podle mě spíš taková klasická komerční vymejvárna.
  • PS3 jsem chtěl jen kvůli Uncharted (později Last of Us), ale nakonec jsem šel do X360 ... loni jsem si koupil PS4 právě s Last of Us a tajně doufal, že remastrují i Unchrated a je to tu! Paráda! Těším se! *14*
  • ...pre niekoho je pochopenie jednoduchého faktu, že množstvo vlastníkov PS4 predchádzajúce diely nehralo, zjavne nad limit ich mozgovej kapacity...
    • vlastik.plaminek
      Nad moje chápání je spíš to, že PS4 má po takové době žalostně málo nových exkluzivit. Zatím remaster, kam se podíváš. Jak říkáš, pro lidi co to nehráli je to fajn, ale to je tak všechno. Plno lidí to hrálo, plno lidí zatím nemá moc důvodů kupovat PS4.
      • ...veď nikto nie je nútený remastery kupovať, nikto nie je nútený kupovať PS4 pokiaľ má pocit, že mu tam chýbajú hry podľa jeho predstáv...ale nikto tu tiež nie je povinný čítať tie isté plky od tých istých indivíduí pod každou novinkou o remastery, resp. PS4 hre...
        • vlastik.plaminek
          To je právě to, nikto nie je nútený. To znamená, že já taky ne, protože ty hry mám už dohrané na old-genu. Pro lidi co je nehráli to je to fajn, ale už by to chtělo trochu pohyb z místa. A pokud jde o ty zbytečné plky - stačí, když přestaneš psát a zmizí i plky.
      • Aspon ze se ke sve nechapavosti priznas a jsi si ji vedom. Sony je v cervenych cislech a nema prostredky a exkluzivity jsou velmi nakladne. Takze sony musi spolehat na to, ze na jeji platforme pobezi lepe multiplatformy a na remake starsich exkluzivnich titulu. Pecek jako bloodborne si muze dovolit minimum.
    • ...nekecej...
      • ...ale no, no, no...
  • Hezky! PS3 jsem nevlastnil, takže si značím a těším se.
    Škoda, že tento přístup neuplatňuje více herních sérí, kde na sebe jednotlivé díly navazují. A ne vydat pátý díl něčeho, co má 4 díly rozházené po všech možných platformách, příběhově navazuje na předchozí díly série a kupte kupte. A pak vůbec nevědět, co se vlastně na obrazovce děje. A kdo je tamten chlap a o čem to vlastně mluví a jaková sestra a bla bla :D
  • Mohli tam přidat ještě Golden Abyss...
    • Neblazni, to prerobia neskor za cenu novej hry samozrejme, tak ako na Xbone prerabaju zvlast halo reach a halo3: odst.
    • To by aspoň mělo smysl a vyžadovalo trochu práce.
  • Paráda. Last Of Us mám také remasterované a tohle budu chtít také ;)
  • pc = master race
    lowzole = remaster race
    • Tak hlavně že si všichni hrajeme jak miminka ne? Takže co by si rád tímto rozumovým projevem vlastně vyjádřil?
  • Colby.Sawyer
    Budou české titulky? Co myslíte?
    • ucho
      u trojky patrně ano

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit