Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jack

    Souhlas, kdy už si lidé zapamatují, že 

    1080p/60: Easy CPU, Easy GPU 

    4k/60: Same Easy CPU, Hard as balls GPU 

    1080p/144: Much harder on CPU, Harder on GPU.

    Kdyby se recenzent v průběhu hraní koukl na vytížení GPU, zjistil by pravděpodobně, že není na 100%.

    Kdyby měl 4k diplej, mohl by pravděpodobně hrát ve 4K s podobnými FPS a zapnutým DLSS.

  • jack

    pasáže baví zásadně tvrdě :)

  • KIMCID

    Ale jo asi si to dám znova i když už příběh znám :D

  • Lukyz

    PC Master Race? Rozhodně ne.

    Recenze na starou hru, kde je třeba hodnotit hlavně konverzi na PC od někoho, kdo očividně moc velký nároky nemá je fakt vtipná. Kdo si potřebuje vybírat formu AA, že ano? Nebo je strašně divný, že ve FHD rozlišení nemá FSR / DLSS moc velký vliv. Absence HDR je taky dost zajímavá. 


    Nezbývá než se těšit na rozbor Digital Foundry, pokud vyjde.

  • iSpirit

    tak nevím, jestli je to nejkrajnější verze, když PC verze nemá ani HDR...

  • Derp_1337

    "Oba díly do portfolia úrovní zařadily i takové, které nabízejí otevřenější prostor k prozkoumání. Po svých, případně za pomoci džípu a motorového člunu. Nejedná se o nijak zvlášť rozlehlé lokace, avšak důkladnější hráči v nich naleznou různé zákruty a nějaké ty vedlejší aktivity. Osobně je však v přílišné lásce nemám, protože poněkud rozmělňují tempo."


    Osobně s tím úplně nesouhlasím. Tyhle pasáže mě většinou bavili. Občas jsem se vydal cestou plížení a potichu odstraňoval nepřátelé. Jindy jsem si zahrál na Ramba a všechno rozstřílel. A v neposlední řadě jsem jednou tu otevřenou pasáž projel plnou rychlostí džípem. Byla to čistě adrenalinová jízda, kdy na vás všichni střílejí a vy se snažíte kličkovat. Paráda.

    Ale je pravdou, že kvůli tomu jsem sérii Uncharted nehrál. Tam vždycky táhl příběh a dialogy mezi postavami.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit