Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Drake je pre hry to co pre filmy Indy. Bodka. Tam kde bola Lara nemotorna na ovladanie s retardovanou kamerou tam vosiel prvy Uncha a prevalcoval zaner dobrodruznej tps lozicky, tak ze ho musela nova Lara totalne vykradnut 1:1 aby predala najviac kopii zo serie. Ci uz je to perfektne napisanymi postavami, suchymi a ozaj vtipnymi hlaskami, nadcasovou stylizaciou, dokonalym mixom strielacky a oddychu pri puzzlikoch a skakano lozeni, skratka Uncharted sa objektivne podaril ako hra mozu si PC majstri vraviet co chcu. Vsetky styri hry som presiel viackrat a nelutujem. Plus je tam i vynikos multak ako bonus.
  • Po práci běžím pro svojí krabičku a až do pondělka nezvedám telefon a nejsem pro nikoho doma :D. Jak jsem si čvachtal u last of us, tak snad i u tohoto :).
  • jednička je absolutně průmerná hra, ale dvojka pánove to je něco, to vskutku neskutečný progress od jedničky a ta hra si zaslouží uznání, trojka je lepší než jednička, ale už to nemá to kouzlo dvojky.
  • To sa tu zasa raz narocni intelektualni necasualy s podpriemernymi PC po$rali...
  • Vcera jsem na chvilku zapl 1 a ten rozdil v grafice oproti originalu je az propastnej! Takhle se ma delat remaster na nejlepsi herni serii!
    • tj, tak škoda, že hi místo nejlepší herní série udělalali u uncharted
      • Sorry , ale ten tvuj text nechapu:)
        • Uncharted podle mě není nejlepší herní série, nejsou to špatné hry, ale silně přehodnocené, v top 100 bych to viděl tak kolem 80. místa, daleko za Tomb Raidery které kopíruje
          • :D jo jasně a proto teď Tomb Raider kopíruje Uncharted.... NEvim jestli si někdy nějakej starej TR hrál , očividně asi ne, protože to s Uncharted nemá témeř nic společného. Pouze nový TR je totální vykrádačka Uncharted.
            • nelží
            • Uncharted jsem hrál jedniču, dvojku, hezká grafika a scenérie, za kterými se skrývá veskrze průměrná hra
            • hrál jsi možná starší díly TR, ale učitě jsi nehrál Uncharted *15*
            • hrál jsem všechny starší TR, Uncharted je totální vykradačka, nevidět by to mohl jen hluchoněmý slepec po lobotomii
            • Herni system?! Ja se bavim o prvnich 5 dilech tr... Spolecneho to ma mozna hodne s poslednim dilem tr, ale ten zase vykrada uncharted...
          • A co presne kopiruju s tomb raidera? Spis kopiruje indiana jones... Jestli se bavis o prvnich 5 dilech tr. To nema s uncharted krom trocha archeologie nic spolecnyho.
            • příběh, hrdinu, herní systém, ovládání, žánr, puzzly.. ale je fakt, že v TR nebyl cover systém *7*
  • No, osobně už mám všechny hlavní díly serie již dohrané (za přidání Golden Abyss bych se nezlobil), takže tuto nabídku asi nevyužiji, ale pro lidi, co neměli PS3, to je fakt skvělej baík skvělých her, které si svá hodnocení zaslouží.
  • Nikde jsem se nedočetl jestli je přítomen co op...Skoro ze všech her na PS4 coop zmizel a dost mě to štve,večer s kámošema a pařit na jedné konzoli bylo the best a politika toho ať si každej koupí svojí hru,svoji konzoli je pěkná k... Je to jen účelové stejně jako vydávání remasterd edicí,když po vzoru xbox one by šlo určitě bez problémů rozchodit hry z PS3 na PS4
  • Proc to nerict na plnou hubu, treti dil neni tak dobry jako ten druhy. Dvojka je vrchol serie a i Abyss z PS Vity se mi libil vic, nez treti dil.
    • No nevim, Abyss mel chaby pribeh a prehnane vyuzival vsechny funkce Vity do te miry, ze to hrace extremne otravovalo a nemelo to zadny realny prinos. Porad je to nejlepsi hra na Vite, ale srovnavat to s tretim dilem, to snad ne.
  • Duncan - kde jsi vzal tu blbost že tohle je vrchol? Hry byly určené pro PS2/PS3 tedy remastrovanim sice zlepší kvalitu, ale ne na moznosti konzole, co PS4 umí ukážou především hry Uncharted 4, The last of us 2 apd, třeba Metro 2033 remastrovane z PC verze převyšuje verzi PC o hodně a kvalita a detaily jsou mnohem lepší.
  • PanS
    Uncharted možná dokázala uchvátit davy epickými efekty a líbivou grafickou prezentací, ale tvářit se, že průměrná hratelnost a plytký příběh se téhle série netýkají, je hloupé. Ale co se dá dělat, už je tak zapsaná a nikdo se jí neodváží dát horší hodnocení než 8.
    • Popularita Uncharted rozhodne neni na zaklade grafiky a efektu. Ano na to ze to bylo na PS3, tak grafika nebyla spatne, ale obecne to zadna slava nebyla. Lidi bavil prave ten pribeh a hratelnost.
      • PanS
        Stojím si za tím, že za úspěch může hlavně líbivá grafika (což neznamená v extra vysokém rozlišení a plná detailních textur). Bez ní by se tahle série těžko dočkala remasteru.
      • Prave ze kdys vyslo uncharted 2 tak to byla graficky hodne nadprumerna hra a na konzolich nemela konkurenci
        • na konzolich ano, ale to je tak vse. Uz tehdy to bylo 720p a graficke nadprumernosti bylo dosazeno jen ruznymi kompromisy, napr. mapy jsou postaveny tak, ze nikde neni moc videt do dalky atd. Btw. ja to nekritizuji, Uncharted povazuji asi za nejlepsi hry vubec, kvuli tomu jsem si koupil PS3, ale graficky to ve fakt zadne orgie nejsou a ve srovnani s PC nebyly ani ve sve dobe.
    • Nejdřív by sis to měl zahrál... třeba dvojku.
      • PanS
        Skvělá ráda, bohužel mimo mísu. Hrál jsem všechny tři díly.
    • michaliuz18
      tak to jo, vacsine casual hracom staci malo ku stastiu, a ak je nejaka hra prehypovana a ma silnu reklamu tak vacsinou ma aj velke hodnotenia. Unchartedy som hral na ps3 a nie ze by to boli spatne hry, ale ja som cakal nieco uplne ine, nieco viac ako len neustale strielanie za kazdym rohom ,pribeh o prde, postavy su tiez také ze okrem hlavnych postav su ti vsetky ukradnuté . Stále to bolo o tom istom len v inom prostredí .
      Ked som isiel do tejto trilogie prvykrat nevedel som co a ako, prehypovali ma recenzie a obrazky ,trailere ,gameplaye ,ja ze to bude mix tomb raidera a indi jonesa, namiesto toho mi to pride jak nejaky COD v tretej osobe, vkuuse same prestrelky s nepriatelmi ktory sa radi respawnovali za chrbtom aj ked som to tam pred tym komplet vykosil. Diky moc ale tuto kolekciu si neprosim. Mozno akurat tak kvoli photomode , kedze prostredia ma ta hra pekné a boli by z toho pekne screeny.
      Sry no ze som narocny, no na pribehu si potrpim, ja som aj tak skor rpg hráč ,alebo nieco s pribehom a emociami ako last of us ... nez len bezduche strielačky s peknymi efektami. WOW a z toho sa vsetci robia na unchartede, staci ked idete autickom 200km za hodinu a strielate motorkárov s gulometu. wuu
      • PanS
        Souhlasím, dost nadhodnocená.
      • Klames lebo v Uncha sa nepriatelia nerespawnuju ako v Call of Duty ale je ich vzdy pevny pocet ktory musis vystrielat..ale co cakat od pc socky warezaka zo sectoru kde ho vlastni maju za kradosa
      • Nejsi náhodou fanda Ass Deffectu? A ty jsi říkáš náročný hráč? Spíš jsi jen Pc-lhář
      • Neboj, nejsi náročný, to bys nemastil hry, jen se ti zrovna tento styl nelíbil.
        • michaliuz18
          take nieco, aspon ty to chapes a nevyvolavas hadky jak typicky blbeček , .. Sice nevravim doslova ze sa mi nelibil, boli momenty ze som si hru aj uzival, ale nebolo to nic z coho by som padol na riť. Skor ma dost stvali tie caste suboje , ja ze to bude aj viac o hadankach a roznych hrobkách. Ciselne by cela trilogia by bola medzi 7 a 8 bodov max.
          Tak ci onak chcem skusit aj U4 ,ked uz mam za sebou trilogiu tak nech to aj dokoncim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit