Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • první Thief - The Dark Project je pravděpodobně moje nejoblíbenější hra všech dob. Té atmosféře se nic nevyrovná. Dvojka taky celkem super, ale trojka už opravdu nééé. To už je úplně někde jinde. Takže na čtuřku se sice z nostalgie celkem těšim, ale moc už neočekávám....
    • Naprosty souhlas. Dodnes povazuju Thief 1 za nejstrasidelnejsi hru vsech dob, atmosfera veznice, hrobky nebo zakazaneho mesta s katedralou zamcenou na 4 elementy je neprekonatelna ;)
    • Pro mě je první Thief taktéž úplně nejoblíbenější PC hra, vloni jsem si zopakoval gold verzi na nejvyšší obtížnost a i po dvanácti letech se tomu prostě nic nevyrovná. Kéž by se čtyřce povedl zázrak a dokázala vyvolat podobné pocity, každopádně se těším opravdu hodně.
    • Mechwarrior_bw
      z trojky som tiež nebol nadšený, možnosť zabíjať stráže na obtiažnosti expert bol doslova výsmech ako množstvo iných detailov. Jednoducho v roku 2004 už začalo nastupovať zjednodušovanie, konzolovitosť.

      Na druhej strane po technickej stránke to bola na svoju dobu paráda... konečne tam zapracovali dynamické tiene, čo hru výrazne oživilo, takisto mal Garrett konečne telo a celkovo bola grafika vydarená i keď prítomný ragdoll bol skôr na škodu keďže ho totálne odflákly. Páčilo sa mi zhasinanie sviečok alebo prítomnosť domácich mačiek :) ale to sa nemôže rovnať kreatúram ako bol "Golden child" z T2 a k tomu ten typický art-deco štýl mechanistov.
  • Na Thiefa 3 vzpomínám hodně rád. Jako by to byla poslední velká hra ze staré školy.
  • Thief3 a Zaklínač sú najlepšie hry, aké som kedy hral. Takže Thief4 je od Zaklínača2 jediná hra na ktorú sa ale NAOZAJ teším.

    Súhlas s Mechwariorom, snáď jedine, že ja sa rád dívam na postavičku z vrchu, užívam si tie pohyby, to plíženie....

    Hlavne aby tam bola naozajstná TMA. Nie ako v nových hrách ako Conviction, alebo ukážky z nového Hitmana. Všade je noc, ale kľudne by ste našli špendlíkovú hlavičku na podlahe. *11*
    • Je toto Thuef4???
      http://www.pcpowerplay.com.au/2011/09/thief-4-details-found-lurking-in-the-shadows/
  • Na Thiefa se neuvěřitelně těším. Je to má oblíbená stealth akce a za ní v tomto žánru dlouho nic není. A celkově se řadí mezi moje nejlepší herní vzpomínky, atmosféra je perfektní!
    • Metal gear solid
  • Mechwarrior_bw
    čo by som si želal v T4:

    - rope arrow a zamerania na first-person pohľad
    - otvorené sandbox lokácie a pohyb po strechách a aby aspoň pár lokácii urobili Emil Pagliarulo a Randy Smith.
    - kvalitné tiene a svetlo, kontrast
    - vtipné konverzácie NPC ako v dvojke :)
    - mimoriadne ostražité NPC ktoré nebude ľahké obísť alebo omráčiť
    - čo najviac secretov ktoré bude ťažké odhaliť
    - expert mód s vypnutým zvýrazňovaním, zamedzením 3rd view, žiadnym zabíjaním, žiadne konzolové rentgenové oči, žiadne automatické krytie v 3rd pohlade, obyčajná načarbaná mapka + kompas a šmitec.
    - a hlavne žiadne predhrané nascriptované scény... Ale keď sa na to tak pozerám čo som tu popísal a na realitu dnešných hier tak si iba hovorím, že som pekne naivný.
  • janchor
    Inside at last.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit