Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud to není Fake tak to vypadá ne začátek viralní kampaně. Nechápu co se zdejším držkounům. nelibí? Čekali asi 30 minutový gameplay v HD. Mě se to celkem libí. Jestli to není fake bude to zábavná hra na odhalení o co jde.
  • Do prčic... toto měla být reakce na první příspěvek od: "cMooN"... jsem to blbě odkliknul.
  • Z toho důvodu se na trailery ani nedívám protože většina je o ničem, po přečtění tvého komentáře jsem ho pustil a je ještě horší než popisuješ. Na tomto serveru by mohly mít soudnost a takové zbytečnosti sem ani nedávat.
  • rofl, co je tohle za novinko. NIIIIIIIIIIICE loga a screenshot na konci LOOL
  • Jeden text, nějaká loga a potom obrázek planety no to je fakt hustý teaser pokud vůbec.
  • smejki
    klepy patří do bleskovek, ni?
  • Ozbrojené komando redaktorov games už nepochybne vyráža do japonska aby ti to ziistilo...
  • Hory85
    No LOL, tohle si ale žádá komentář. Co to ku*va je? *7*
  • to je spis teda teaser nez nejakej trailer jako
  • nevím proč se ptáte, to by jste jako novináři měli zjistit jestli to je pravý nebo ne, trochu amatérské na úrovni bulváru totok
  • Toto video je teaser, ne trailer. Kdo tomu nerozumí, ať prosím na toto téma nediskutuje. Děkuji.
  • trailer o hovne...je to skor teaser a ani to mozno nie...
  • Oni stejnak nevěděj co to teaser je.
  • ZvacA
    Akorát, že máš ty souřadnice chybný. Jak psal autor zprávy, souřadnice ukazují na místo Thunder bay v Kanadě. Tobě tam chybí to mínus před tou délkou.
  • scy7hian
    http://tinyurl.com/68hxjy8

    podle tech cisel ke konci...
  • ZvacA
    Kdyby se to specifikovalo jako teaser, bylo by to lepší, páč někteří místní kolegové mají tendenci držkovat.
  • Děsná volovina.... Naprosto o ničem. Díky Capcome, tohle ani nechceme! *11*
  • dobrej trailer, 30 sekund se díváme na loga a pak tam probleskne jeden screenshot :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit