Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A když už lidstvo nevědělo, jak víc plýtvat výpočetním výkonem počítačů, začalo konvertovat nativní aplikace do flashe.
  • No prosim a to jsem si myslel že unity používá tak různý věci, že se s flashem nedá srovnat a ono to najednou jde.
  • Odulin
    *3* Vtipnej obrázek.
  • Cosi
    Tak ten obrázek ve spojení s flashem mě dostal. *1*
    • tento by bol lepsejsi :D
      http://www.deviantart.com/download/213001772/sheldon_cooper___the_flash_by_kot1ka-d3itd7w.png
  • DarkHawk
    ...
    • >:|
      • DarkHawk
        Stihl si to přečíst? Já sem to smazal. Stejně by si z toho beztak nic nevzal.
        I když něco z historie comicsu sem tam mohl nechat. Ale tenhle článek je uplně o něčem jiném.
  • Co, že sou teď v poslední době všude ty přiblblí comicsy? To je nějaká nová globální nemoc?
    • Tvoje baba je globalni nemoc...
    • komixy jsou jednou z nejtarších forem umění, mrkni se na jeskyní malby ... sorry ale tohle jsem prostě musel *1*
    • furt lepší než anime a podobnej brak .-)
    • keigi
      Je to nová globální nemoc! ... asi posledních 60 let *3*
      • 60. let u nas nebo 60 let v émerice
        • keigi
          Dívám se do knihovny na svazky starých komiksů z ABC i Saudka, na belgičany i francouze ... myslím, že nejen v Americe *3*
          • Tak třeba čtyřlístek nebo rychlý šípy to vim taky, mě spíš vadí ty heroistický mainstreamový comicsy, co vim tak i amíci maj v tomhle underground. Pro děti proč ne, ale jinak to poslední co amíci potřebujou je upínat se k nerealitě..
            • keigi
              Já myslel spíš něco od Tomana, Šorela a tak ...
            • You make Jesus cry.
    • V souvislosti s tebou mě taky napadá jedna globální nemoc, podívej se na film Idiocracy
      • Jestli myslíš absurdistán s Lukem Wilsonem, tak ten je můj oblíbenej. A comicsy ty si spojuju tak trochu s tou postupnou debilizací lidstva. U nás lidi ještě zaplatpanbu docela dost ctou normalni knizky, tak doufam ze se sem tohle nerozsiri..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit