Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle je vážně krásná hra... bez jediného slova krásně napsaný a odvyprávěný příběh, člověk si tak domýšlí a představuje. A po každé úrovni má takový spokojený úsměv na tváři *14*
  • Dokonalá hudba navíc už je i na PC
    • Corvus
      To jo, asi 3 roky ;-)
      • Jack1947
        To ne ale prolomily ochranu až po roce nebo dvou ;)
        • ty jsi fakt lobotom *1*
  • No a pak z toho udělají origin only a šlus. By mě zajímalo o kolik se připravili tržeb a kolik ho stálo Denuvo. Až to bude na gogu nebo alespoň steamu, tak si to rád pořídím, ale tímhle krokem mě fakt naštval, hlavně jak si na začátku hrál na chudé indie studio.
    • Mart9
      Mně origin only nevadí, vychutnal jsem si to krásně na PS4 a doporučoval bych ti to samé. Pak bys tady nemusel brečet.
      • Jako že si kvůli jedné hře mám kupovat konzoli? Fakt super nápad.
        • Kvůli Unravel fakt nemusíš.
          Ono stačit nainstalovat origin dohrát to za těch 6 hodin a odinstalovat origin.
          Někteří ty problémy vyloženě hledají.
          • Takže v jedné diskuzi každý plive na EA a druhým dechem je pak podporujete přes origin. Pak se každý diví v jakém stavu je herní průmysl a že si dovolí to co by jinde neprošlo, když pak stejně každý jde a ty prachy jim nasype.
            • Spíš mi vadí studia a značky, které EA zlikvidovalo. Nějaké lootboxy už jsou jen třešnička na dortu.
            • Mart9
              Jako vážně? Kvůli tomu, že někomu vadí lootboxy v Battlefrontu, by si někdo jiný neměl kupovat Unravel?

              Naopak by si lidi neměli kupovat ten Battlefront (příklad), to je vše.
          • DeDy
            Ano, to je pravda. Stačí nainstalovat Origin, hrát hru a odinstalovat po dohrání. Jenže třeba konkrétně já nechci podpořit EA. Vím, je to hrozné uvažování, ale je to má volba.
        • Mart9
          Tak pardon. Nenapadlo by mě, že chceš hrát stále pouze jednu jedinou hru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit