Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já snad napsal něco proti Denuvu? Sám mám 3 hry s Denuvem a vím, že kydy o SSD jsou asi stejně pravdivé jako Windows 10 sledující uživatele. Prostě hovadiny šířené po hospodách. Svým příspěvkem jsem chtěl naznačit, že pirátsky hru nelze hrát.
  • nightborne
    A já mu zas docela rozumím. Origin objektivně vůbec není zlý, ale principielně mě prostě vytáčí mít v počítači tři programy na to samý =).
  • ringmancz
    A jak víš, že Origin není kvalitní? V něčem je dokonce ještě lepší než steam.
  • nightborne
    Za deset hodin spíš jo, no. Pokud teda nebudeš mermomocí chtít všechny secrety, pak by to možná mohlo trvat i o kousek dýl, ale ne o moc.

    Já ale třeba vím, že si to ještě párkrát určitě zahraju, protože... well, protože ta hra za to prostě stojí. Na to už ale deset hodin stačit nebude =).
  • Hra je špičková, nádherná, chytí za srdce, rozhodně jí autoři dělali z láskou a je to něco úplně nového oproti klasickým skákačkám. Hraju to navíc jako TRIAL díky Origin accessu (stojí 3.99 EUR/měsíčně).
    Takže hraju zdarma, nevím je to omezené pouze 10 hodinami, teroeticky bych to asi měl za tu dobu dohrát ne? Zdar
  • Jsem na tom úplně stejně
  • PS4 a máš po starostech
  • klasická hipsteřina současnosti. Hratelnost nula, ale je tam dojemný, roztomilý panáček, který umře...
  • Problém s pochopením textu? Já napsal, že mají taky super grafiku. Já myslel nápadem o je neoriginální jak hrom:) To je celé.
  • kubi-wan
    Už od oznámení hru bedlivě sleduju a rozplývám se nad každym screenshotem. Naprosto věřim, že je to super záležitost, která se přestě strefuje do mýho vkusu. Má ale jen jednu vadu na kráse - Origin. Já si to prostě do toho počítače instalovat nechci... a to neni kvůli nějaký mý zášti vůči EA, ale mít v kompu tři podobný klienty (přičemž jen jeden z nich je skutečně kvalitní... a Uplay to neni) mě prostě otravuje už z principu...
    Na druhou stranu Unravel je první hra, u který jsem už i zauvažoval nad stáhnutim Originu... ale fakt se mi nechce teda...
  • To jako vazne chces srovnavat grafiku Unravel s temi dvemi jmenovanymi? Videl jsi vubec ty hry?
  • NumberFiveAlive
    bojuju s tim, ze je to od EA a na Originu, ale jinak to vypada super :) nakonce to asi stejne koupim xD
  • To je moc smutnej pribeh... jak z Papers, please.
  • náhodou, jako 9 bych taky nedal, ale tu 8mičku si to zaslouží ... unravel nadherny emotivni, ale mohlo by to být tak o 2 - 3 mise delší .. zase za 400 to je úsměvný řešit jestli koupit nbo ne, to není žádná problémová částka, být to víc tak opět bod dolů.
    Pro mě bude v tomhle plošinovkovým "artovým" žánru pořád top ori and blind forest ... ale ten stál při uveřejnění 2x tolik co unravel ... must have jsou obě, každá má něco do sebe ale ani u jedný sem nenašel nic co by mi vyloženě vadilo, naopak ;)
  • Grafika nádherná o tom není sporu. Ale vůbec to není originální Kirby's Epic Yarn a Yoshi Wooly World obě tyhle hry jsou na stejném principu a mají taky super grafiku. Mám rád styliované grafiky více, než super hyper realistické. A ale to je na každém co má rád.

    Jinak v ostatních recenzích tak nadšení lidi nejsou. Většina si ztěžuje, že je to moc easy a není tam moc mechanik. Uvidíme. Za 200kč bych do toho šel.
  • To nemáš moc rozšířenou slovní zásobu, ale hlavně věříš pověrám, nebo si pirát, ale ty pohádky o přepisu x desítek GB dat za hodinu jsou opravdu jenom pohádky, přepisuje to jenom exe soubor a ještě ne tak často, bývá to několik MB v rámci desítek hodin hraní.
  • Presne tak, prečo vedia zohladniť rusky trh cenou, a nas nie, my tu nie sme zapadna europa, mame dosť zufale platy, ja živim rodinu a dvadseať euro na takuto hru nemam, neviem na čo sa tu hrame...
  • prostě kombo znamenající "not even worth to pirate - let alone buy"
  • To je přece dávno vyvrácená blbost, který dodneška můžou věřit snad jenom piráti *7*
    https://www.youtube.com/watch?v=5GJZyeAR7H0

    kdyby to byla pravda, tak mám SSD dávno v čudu
  • Odulin
    Tohle mě dost láká a každý den už ji málem dám do košíku...ale musím vydržet a počkat aspoň na první slevičku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit