Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra mě velmi zaujala, ale zajímalo by mě, jestli je tam volitelná možnost jiného jazyku. Nejlépe češtiny i když s tím asi počítat nemohu. Angličtina není zrovna můj šálek kávy. *1* Děkuji za odpověď.
  • MilaCZE
    Můžu se zeptat bude tato hra i na pc ??? Byl bych moc rád kdyby byla... Mila
  • Zdravím. Na YouTube jsem slyšel dabing v polském jazyce ( jsem ostravak) .
    Nevíte někdo jak ho nastavit ? V nastavení není volba jazyka nebo nevím kde ho najít .
    Díky moc.
    • Já mám verzi kde jde ruština i dabing.
    • Tak už vím. Mají svoji plnou verzy , jak už u mnoha her . Ne jak u nás , kde ani blbe titulky .
      • Jack1947
        To seš dobrej no, že to víš... u filmové hry kde se skoro nekecá chtít titulky už je trochu přebytečnej luxus nemyslíš?
  • Ahoj
    Myslíte že to někdy bude i na pc? Děkuju
    • Jack1947
      Nebude nikdy protože Sony si za to pořádnš zaplatilo!
  • Je ta hra s CZ titulkama? :)
  • Dohrano, super hra. Chtěl bych si ověřit svou verzi pribehu, takže kdo nedohrál at nečte dal !!!
    Typek s plamenometem zabije wendigo co pronasledovalo obe sestry, ale nedokaze je zachranit pred padem ze skaly. Hannah pad přežije, se zlomenou nohou, ale zustane uveznena v jeskyni s mrtvou Beth. Nejdříve ji pochova, ale protože ani po mesici nenajde cestu ven, je nucena ji zase vykopat a sníst. Z Beth zůstane jen hlava a pár kostí. Jelikož se kanibalismu dopustila v prokletych horách, vtělí se do ní zlý duch a změní na Wendigo. Po roce, při scéně v zatopené jeskyňi ji Josh pozná, podle tetování na ruce, a ona si ho odvleče do spíže :-) Nasledne je zabita v zaverecne scene při výbuchu domu. Přeživší odleti, po nejake dobe se vrací vyšetřovací tým a nachází Joshe v ranném stádiu přeměny. Mel asi ve spizi hlad a tak si pochutnaval na hlave typka s plamenometem. Ostatní wendigo jsou z doby před mnoha lety, kdy se horníci uvěznění v dolech dopustili kanibalismu. Důvod proč wendigo-Hannah zachránila Sam při poslední scéně, je buď ten, že Sam byla jediná kdo se jí před rokem zastal a Hannah si to porad pamatovala, a nebo si ji pak chtěla taky odtáhnout do spíže :-)

    Co vy na to?
  • Tak dohrano na jediny zatah a musim rict ze super :) vid takovych
  • v jakym filmu byla ta scéna s radiovou věží? nedávno jsem to viděl, ale nemohu si vzpomenout na jméno
    • tak Wrong Turn jednička, ale znova na to kvůli tomu koukat nebudu *1*

      "Chris, Jessie, and Carly reach a dead end and have to continue on foot. They find a radio in an old watchtower and use it to call for help, but do not get a response. Later, they see the cannibals armed with torches, searching at the foot of the watchtower. The radio starts responding to their call, alerting the cannibals. The cannibals set the tower on fire. Chris, Carly, and Jessie escape by jumping out of the window into a nearby tree. As they escape the tower, Three Finger (Julian Richings) catches Carly and decapitates her."
      • Presne ! U nas se to jmenuje pach krve a prvni dil je klasika . Dalsi dily uz jsou sranec....
  • Hele jo,Beyond mě taky sral...bylo to jak dívat se na film,kde si můžeš tu a tam na něco kliknout.Tohle vypadá stejně...1500Kč bych za to teda nedal...To je radši vypláznu za Mad Maxe...
    Abych půlku hry čuměl na video s ovladačem na stole?Co to má bejt?Tohle si prostě nikdy nekoupím a to mám tyhle hry rád...Beyond nebo Heavy Rain mě vcelku bavily,i když občas to bylo pěkně nasrávací,když hra udělala rozhodnutí za mě a hlavně nelogický rozhodnutí...
    Jestli tomuhle říkaj exkluzivita na PS4,tak fakt uvažuju o prodeji svý konzole,protože o takovýhle exkluzivity teda nemám zájem.Když koukám,jaký pecky se dělaj na XBOX ONE,nestačím se divit...
    • PanS
      Hele přesně. Vývojáři prostě vytvoří interaktivní film, který většina hráčů projede za 6-8 hodin (tedy vyjma recenzí, tam se píše spíš o 10), a řeknou si za to cenu jako za klasickou AAA hru. Fakt nevím, jak si někteří můžou myslet, že se tohle dá nějak obhájit. Navíc žádná inovace. Je to jenom další produkt, který se veze na vlně "her" v tomto žánru, jako Beyond. A i když je takových méně než třeba stříleček, neznamená to, že by hráči měli zavírat oči před zjevnými chybami.
      • Vsak to je kazdeho volba , do ceho investuje penize, nekdo ti tu hru snad nuti? A kolik her co vychazi za rok je inovativnich? Rad se poucim...tohle jsou proste kecy do prazdna. . . Mirrors edge si dohral taky pod 5 hodin a podivej se kolik ta hra ma fanousku
        Navic until dawn ma takovou znovuhratelnost o ktere si muzou skoro vsechny nove hry jen zdat. . .
        • PanS
          A víš, proč má ME tolik fanoušků? Protože je to hra, na které je stále co objevovat. Věděl jsi například, že s použitím správné techniky si můžeš na asi sekundu vytvořit neviditelnou podlahu ve vzduchu? Nebo speedruny, na který je tahle přímo stvořená. I když hra vyšla před myslím 7 lety, hráči pořád přicházejí na nové triky, jak určité pasáže projít rychleji. Tohle se se znovuhratelností Until Dawn, ať už může být na interaktivní film jakkoliv skvělá, prostě nedá srovnávat.

          Že spousta her v dnešní době má v podstatě nulovou replay value, s tím souhlasím, jenomže já už asi před dvěma lety přišel na to, že kupovat hru v den vydání v době pre order bonusů, day one patchů, DLC a podobných blbostí je nesmysl. A když už nic jinýho, UD měl u předobjednávky taky nějakou bonusovou scénu, takže se do týhle kategorie řadí tak jako tak.

          Jinak ME mi na první dohrání trval dýl než 5 hodin, spíš tak kolem 9, dost často jsem umíral.
          • Ja dohral ME pod 5 hodin a dodnes nechapu co na te hre lidi vidi.
            Uz to tu nebudu resit . Me until dawn hodne prekvapil a po zaklinaci 3 jsem lepsi zazitek u hry nemel uz hodne dlouho.
            Tvuj nazor respektuji , ale nesdilim...
            • PanS
              Však to je v pořádku. Vlastně jsem vůbec nečekal, že se o týhle hře bude dát vést rozumná diskuze, a ne jako na některých zahraničních serverech, kde když někdo napíše o UD půl špatnýho slova, je hned nazýván trollem (přestože mnozí lidé nemají ponětí, co to slovo znamená). To, co se na některých fórech strhlo, je hotový armageddon.
    • Napis jednu pecku ktera vysla exkluzivne na xone. . .
  • Morraw
    Nejlepší na těhle hrách, a hlavně PS exkluzivitách, je, že si je můžu shlédnout na Youtube a budu mít veskrze stejný zážitek.
    • dalsi youtube hrac.... si to uzivej... a presne tohle muzes rict o vsech hrach...
      • PanS
        Ne, nemůžeš. Je totiž rozdíl mezi hrou v klasickém smyslu a interaktivním filmem.
      • pokud hrajes pouze na konzoli, da se tvuj omyl mozna pochopit
        • Nehraju pouze na konzoli...! Myslis ze jsem takovej omezenec jako vsichni ostatni? Co uctivaji jen to co maji doma! Ja nedelam rozdil mezi pc a konzolemi. Hraju na vsem....
          • Hele já hraju jen na PS4-jsem tím pádem omezenec?Nebo sem něco špatně pochopil? *1*
          • tak asi spatnej vyber her, protoze cokoliv delsiho nez jedno odpoledne by me teda pri koukani asi mucilo
            • To nemluvim za sebe. Uvedl jsem priklad. Rpf hry a stratigie miluju....
            • a presne tohle muzes rict o VSECH hrach...

              tak ja pocital s tim, ze vsechny hry znamena vsechny zanry, ne vsechny hry jednoho zanru, co hrajes ty
            • Tak pochop ze kazdeho bavi jinej zanr her. Nekoho treba nebavi strategie nebo rpg hry... 100 lidi 100 chuti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit