Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja jiz dohral trikrat a porad jsem nevidel vsechno, to rozhodovani a ty moznosti jsou opravdu vyborne.
    Takovych her je ohrome malo a kvalitnich jeste mene, takze jsem za ni moc rad.
  • Je to pecka. Ted jsem to dohral a uz se moc tesim az to rozehraju znova. Ve svem zanru je top.
    A kecy ubozacku co si to nemuzou zahrat tak po hre flusou uz snad nikdo nebere vazne....
    • jj, "dohraj" to dneska jeste aspon dvakrat, trikrat, takova kulervouci hra si to jiste zaslouzi! *5*
      • nebreč a běž si podpořít ty vaše omalovánky na KS.
  • Odulin
    Dobrá recenze díky. Chci počkat na slevu, ale po dočtení to bude těžký. Heavy Rain i Beyond Two Souls jsem si užíval.
  • Vogon se dole snaží vysvětli rozdíl mezi béčkem a brakem. Uvedu jednoduchý příklad, takže to pochopí všichni. Takže brak je Divinity: Original Sin. Béčko pak Until Dawn či The Evil Within.
    • v tom vyberu zadny becko nevidim, jenom ackovej dos a packovaci brak
  • Vojta_Ilavsky
    Pěkná recenze. Škoda že hra je exkluzivní pro PS4.
    • Jack1947
      Škoda jo ale ostatně sony no. (spíš mně víc vadí že to mělo být na PS3 ale chápu chtěli zaplnit mezeru na trhu no).
  • Hlavne tam sou dokonaly sceny sexu *3* kdy muzete ovladat smer ruky hlavniho hrdiny *5*
    • nightborne
      Odvážím se tipnout, že realita je v tomto ohledu stále poněkud zábavnější... a v lepší grafice =)).
      • ale s gabenovo haptickym ovladacem to ma k realite uz hodne blizko *5*

        http://weknowmemes.com/2013/09/what-valves-new-steam-controller-really-does/
  • Tak tá partička trubiek z USA, to je fakt na zabitie.
    Klasická "B" vyvražďovačka a nezabudnite kŕmiť veveričky a bobry!
  • Dohrano, super hra. Chtěl bych si ověřit svou verzi pribehu, takže kdo nedohrál at nečte dal !!!
    Typek s plamenometem zabije wendigo co pronasledovalo obe sestry, ale nedokaze je zachranit pred padem ze skaly. Hannah pad přežije, se zlomenou nohou, ale zustane uveznena v jeskyni s mrtvou Beth. Nejdříve ji pochova, ale protože ani po mesici nenajde cestu ven, je nucena ji zase vykopat a sníst. Z Beth zůstane jen hlava a pár kostí. Jelikož se kanibalismu dopustila v prokletych horách, vtělí se do ní zlý duch a změní na Wendigo. Po roce, při scéně v zatopené jeskyňi ji Josh pozná, podle tetování na ruce, a ona si ho odvleče do spíže :-) Nasledne je zabita v zaverecne scene při výbuchu domu. Přeživší odleti, po nejake dobe se vrací vyšetřovací tým a nachází Joshe v ranném stádiu přeměny. Mel asi ve spizi hlad a tak si pochutnaval na hlave typka s plamenometem. Ostatní wendigo jsou z doby před mnoha lety, kdy se horníci uvěznění v dolech dopustili kanibalismu. Důvod proč wendigo-Hannah zachránila Sam při poslední scéně, je buď ten, že Sam byla jediná kdo se jí před rokem zastal a Hannah si to porad pamatovala, a nebo si ji pak chtěla taky odtáhnout do spíže :-)

    Co vy na to?
  • chtelo by to strucne shrnuti na zacatku u hodnoceni jak byva zvykem.
  • MilaCZE
    Můžu se zeptat bude tato hra i na pc ??? Byl bych moc rád kdyby byla... Mila

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit