Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Série s pověstí sračky očividně sračkou zůstane.
    • Bože, co to tady píše za kretény *7*
    • To sis asi trošku spletl diskusi ne?
  • "Primární platformou Battlefield 3 je PC. PS3 a X360 verze budou porty. Neznamená to, že méně kvalitní, ale přesto porty, což je pro PC hráče i PC vývojáře nesmírně důležitý fakt. Co se velkých a drahých her týče, není PC mimo obraz, jak obyčejně slýcháváme ze všech stran." *10*
    • Koho taky zajímají prastaré a nevýkonné konzole?!
      • Zajímá to toho kdo si chce přes ně vydělat hodně peněz. Nebo si myslíš že vývojáři dělají hry na konzole jen aby se zavděčili hráčům?
    • Ale vráť sa do školy, ty decko *7*
  • Ja som tiez pred niekolkymi rokmi hraval len multiplayer a teraz ma to uz voobec nebavi a hram najradsej len adventury *4*
  • To tu nikto nie je ako ja, koho absolutne nezaujma multiplayer a hry hraje iba koli single?

    Stale som nepochopil, co ma byt na multi zabava. Poradi niekto? Je to tym ze mi taha na 30 a som moc stary/pohodlny?
    • V SP si nevyzkoušíš, jaké je to hrát týmové s partou lidí. V tom je MP supr a battlefield série jako taková právě v týmové hře může nabídnout opravdu mnoho. P.S. K pravému battlefieldu by se SP vůbec dávat neměl. Jen tím mrhají penězma a časem.
    • Naopak, mně táhne na 40 a singly mě připadají jako filmečky pro dětičky, postavené jen na efekt. Navíc AI se nikdy nevyrovná člověku, i ten nejhloupější a nejméně týmově hrající člověk v multiplayeru hraje lépe, než sebelíp naskriptovaní nebo AI protivníci. Tak to prostě je.

      A když k tomu přidáš hru s přáteli, kde si můžeš pokecat a zanadávat v teamspeaku, pak pochopíš, že single je dnes už anachronismus.
    • Pete.palis
      no on má mulťák už výhodu v tom, že si to rozdáš s lidma jako jsme my, než s tupou AI a hned máš lepší pocit , když někoho odrovnáš;)..taky si rád zahraji singl, ale mulťák je dost nkažlivej:D
    • Neboj, sám rozhodně nejsi :-)... Taky mi táhne na 30 a čas na to, jak sám říkáš, prostě už není. Mulťák může být občas zábava, ale je to dnes fakt spíš už pro ty mladší... :-) Ať žije single ;-)
    • Každého přeci baví něco jiného :) Mě průchody naskriptovanýma tunelama a střílení tupých AI taky neba... A když už ano, za pár hodin máš po srandě. Pokud tě to teda nebere hrát pořád dokola :)
      MP kdy si můžeš zahrát s kamarádama je opravdu mnohem trvanlivější a tím to asi bude to je celé :)
      • Ale asi bude dost podstatny aj fakt, ze sa hram tak mozno dokopy 5 - 10 hodin za mesiac :) Vzdy v chvilu cez vikend, ak je cas. Bohuzial, moc ho neni:(

        Takze to beriem tak, ze single mi vydrzi na 1 az 2 mesiace :))
      • Rozhodol som sa dat teraz prvy krat multaku serioznu sancu - pri BF3.


        Single som viac ako 1x presiel iba Half Life. Ink to vzdy zmebhnem raz, ale poriadne si to vychutnam. COD som hral iba MW1.
  • Sám mám konzoli, už ale dlouho vím že mě po grafické stránce žádná hra už neomráčí (absence hi res textur, AA atd..) Pc hráčům s výkonýma strojema to samozřejmě přeju. Proč jim nenabídnout něco kvalitnějšího... to je podle mě úplně ok a konzolisti proti tomu nemůžou nic namítat...
    Každopádně jsme opět u toho, jeden vymazlený titul ročně mě bohužel nedonutí utratit za kvalitní PC sestavu vzhledem ktomu že si hru ačkoliv v horší kvalitě můžu zahrát s velkým množstvím přátel kteří mají doma konzoli za cenu třeba jen grafické karty do PC... A to mi věřtě že do kompa sem za svůj život nacpal šutrů až to hezký neni :)

    Peace :D
    • Hm? Jen technická: na PC je kvalitních her hrozně moc. Stačí si projít např. Steam (sám mám cca 90 her). Ono je to taky o tom, že mediální masáž propaguje (nebo donedávna propagovala) jen konzolové tituly. A přitom na PC je těch skvělých her nemalé množství, některé dokonce jsou zdarma (Alien Swarm), nebo za směšný poplatek rovný shareware. A dokonce spousta z nich nepotřebuje ani extrémně výkonné PC. Vtip je v tom, že dobrá hra má výbornou hratelnost, grafika je sice důležitá, ale není podstatná.
    • Ideálne je sa živiť niečím, čo vyžaduje výkonný PC *4* Napr ja som dal niekedy na začiatku roka za nový stroj cca 1100€ a už si ten komp na seba v podstate zarobil *2* Ale je fakt, že tých hier za rok moc nezahrám no. Nie je na to čas. Avšak kupovať to kvôli hrám, to ma omrzelo, keď som mal tak 15 rokov... Aj tak tie dnešné hry za to nestoja, minule som sa pristihol, ako na I7 2600 hrám cez DosBox Prince of Persia 2 *1* A bavil som sa pri tom kráľovsky...
  • smejki
    Technologicky je to úžasné, ale jak tam ve válečné vřavě pobíhá po širých ulicích zcela neohrožen, to už místy ani vtipné není...
    • Zapoměl jsi, že hraješ ža americké hrdiny :-D
  • Ja doufam ze to bude horsi na konzole protoze PC ma vedsi budoucnost nez konzole *5*
    • mno az na to, ze "battlefield" hry jsou minimalne pirateny :) ... napr na BF2 bylo cracknutejch serveru opravdu malo... takze 99% lidi si to koupilo, stejne jako Bad Company 2 ....

      Navic vetsi piratstvi u her je kdyz maj jen single a nebo maj multak na hovno .... vem si dragon age, mass effect atd .. tyhle typy her nemaj MP a tak se kazdej vysere na jejich kupovani, ale kdyz mas CoD, MoH , BF tak to lidi koupej, protoze stahnuty si zahrajou jen SP only
    • "větší" Kámo PC začne mít větší budoucnost až lidi začnou platit za hry. Až začne týct vývojářům stejný množství pěněz jaký jsou schopni dostat ze sekce konzolí pak začne mít PC budoucnost. Souhlasím stím, že už teď konzole brzdí vývoj, každopádně to že se začnou vývojáři zaměřovat na PC primárně u většiny her se nestane...

      To dřív vyždímou co de z Xbox360/Ps3 a pak vydají další generaci konzolí, která to vystačí zase na pár let tak jak tomu bylo u vydání PS3/Xbox. Z mýho pohledu je to je jen o penězích.

      Není důvod cpát haldy peněz na vývoj pro PC když si to stejně každej stáhne a mají zlomek tržeb jako u konzol. verzí. Podle mého velice jednoduché....

      A každýmu je jasný že když nacpeš 30 tyček do našláplýho kompu (dobře přeháním dnes už mnohem míň) tak tě štve že nemáš co na tom uplatnit. Náklady na konzole na který se stále primárně vývoj zaměřuje je ale pořád pro člověka menší... A tímhle směrem se ta budoucnost ubere, jen stím rozdílem že s nadupanýma kompama půjdou ruku v ruce konzole nové gen. Už aby to bylo....
    • Meleš kraviny konzole mají stejnou budoucnost jako PC a mají stejné právo tu být. I konzole vytvořily herní svět na to nezapomeň.
  • doufám že to nebude znamenat horší verze pro konzole když to bude primární pro méně výdělečný pc
    • Na konzolích to nebude ani z daleka vypadat tak dobře jako na PC
      • Wow! Kdo by to čekal.... :D Tohle je prostě funny místo. *1* *1* *1* *1*
    • Já doufám, že to bude hodně špatný port na konzole, ať skřípete zubama, že nemáte doma PC. *1* Nemám nic proti konzolím, ale nemám rád portované hry všeobecně. Většina portovaných her je odfláknutá fušeřina!
      • Jedinej kdo asi už delší dobu skřípe zubama budeš asi ty ty páč já hraju, ty čekáš než ti něco pořádnýho na ten komp vůbec vyjde :D:DD::D Takže asi tak.

        Každopádně to pro tebe vypadá dobře .)
        • Na tom jsi byl kde, že na PC není co hrát? *1*

          Tedy ano, stupidní hry pro dětičky, které jsou všechny na jedno brdo, tedy takový ten "cool" mainstream pro konzumenty, tam asi konzole vedou. Ale takové kraviny já nehraju a myslím, že většina herních srdcařů, pro které je hraní jistým druhem koníčku, taky ne.

          Pro konzole prakticky neexistují kvalitní simulátory, strategie, vše je zjednodušené (mj. i kvůli těm neergonomickým ovladačům), aby to pochopil i polodementní Američan.

          Hry (velmi zábavné a dlohodobě hrané) jako například ARMAII na konzole buď nikdy nebudou (výjimkou je jen XBOX), a pokud už jsou, prakticky nikdo je na konzolích nehraje.

          Krásný příklad byl odemykání nových map u BFBC2 - PC hráči je odemkli 3x rychleji, než konzolisti, ne proto, že by jich bylo více, ale proto, že hrají lépe týmově (počítaly se pouze "týmové" body). I proto se mi jeví konzolové hraní jako úpadkové...
          • Na konzolích jsou jak simulátory hlavně aut tak i strategie. A neergonomický ovladač? To je hlavně jen tvůj názor který se neschoduje s názorem většiny lidí.
      • Jo hochu to je zákon trhu. Kde nejsou pořádné zisky neni ani snaha něco pořádně udělat.
      • a ještě MP jen do max 16ti a :-)
    • mene vydelecny pc jak u ceho.Arkadove koridorovky se prodavaj na konzolich lepe,protoze hraci na pc takovym hram az tolik neholduji.
      Takovy BF2 a 1942 byly jen na pc a prodavali se vice nez dobre.Kdyz je hra dobra,tak se i dobre prodava *3*
  • Ked silny SP tak by som to bral v style starych Delta Force alebo Project IGI a podobne... Fakt zabavnejsie bolo strielat botov v Bf2 offline ako COD alebo BFBC2 singleplayer (za totaca na strelnici bola vacsia zabava ako ten scriptovany "Film like" gebuz):X
  • huráááá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit