Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Možná byste měli opět aktualizoval. Pachter nikdy neřekl to, co se mu teď vkládá do úst. Sice žvaní rád, ale teď je v tom nevině. Teď to posrali novináři.
  • Pachter nikoho nikdy neinspiroval, jen jednou za čas prohlásí něco, co už si dalších 10 milionu hráčů (analytiků) dávno šušká. O možnosti, že by se na Steamu jednou mohly hry přeprodávat se diskutuje od samého začátku spuštění Steamu a je velmi pravděpodobné, že k tomu jednou dojde. Pachter je prostý spekulant, tak jako 99% všech analytiků.
  • No a spadla klec *1*
  • V dobe, kdy se vsechny firmy snazi bojovat proti bazarovym hram bude steam zavadet takovouhle funkci? Tomu se mi zrovna nechce moc verit.
  • @ Grifus

    COD6 = nutně debilní zlo, nehaž špínu na Steam, za debilitu IWNETu může jen a jenom Activision (a Infinity Ward).
    • Tezko rict, kde je zrovna v souvislosti s COD6 problem. Hra velmi casto kope s hlaskou 'steam connection failed' coz zrovna nevypada na chybu IWNetu. A velmi casto Steam skutecne nefunguje - nelze se pripojit na steam community, coz je potreba pro hrani multiplayeru COD6. *3*
  • tohle bych uvítal ! Takový krásný výměnný obchod, ale zadáčo. Kus za kus. Jestli za to steam chce nějaký prachy a chce na tom vydělávat, tak ať s tímhle táhne do p***. Zadáčo bych to uvítal, klidně bych tam nastavil i to .. aby to šlo vyměnit pouze 1x (aby se to tolik nezneužívalo), ale za prachy fakt ne.
  • Steam je pro me nutne zlo... Jeho vypadky pri hrani multiplayeru CoD6, jeho otravne-nucene reklamy na "super uzasne levne hry" a vrchol vseho, prepocet 1$=1€.
    Navic ja chci mit kdyz si koupim hru v ruce krabicku s diskem a ne virtualni nic, Steam nikomu neberu ale pro me je to nutne zlo...
    • Ja som to bral tiez najprv tak, ale postupne zistujem, ze mi hry iba zaberaju miesto a zacal som vyhadzovat obaly. Hlavne od hier, ktore su reedicie, pretoze tam mi to nevadi. Plus steamu je, ze nemusim menit media. Robim si sice image, ale vzdy nejdu spravit. Kolko hier som uz kupil a nemali ziadny tlaceny manual. Vlastne necitam vacsinou ani tie elektronicke, takze mi to nejako nevadi. Multiplayer nehram.
  • To ma absolutne nezaujima. Vadia mi iba ceny. Ceny v dolaroch su prijatelne, ale v eurach je to predrazene. Vela titulov kupim v obchode lacnejsie. Az na niektore, ktore sa daju kupit uz iba na steame, ako napriklad race 07+gtr evolution, ktore som musel kupit cez nich.
    • Samozrejme, ze som chcel anglicku verziu, ktoru u nas nekupim. Steam je dobra vec, len tie ceny ma odradzaju. Pokial by to spravili este na filmy za prijatelne ceny, tak ...
  • Já tuto možnost určitě podpořím ale jsem zvědavý jak to nakonec dopadne *1* .
  • Mně spíš pořád vrtá hlavou, proč by někdo chtěl vůbec vyměňovat nebo prodávat hru, pokud nepočítám případy, kdy dostanu třeba druhou kopii k Vánocům nebo mě nebaví. Vždyť se vždycky může stát, že na ni dostanu chuť a budu si ji chtít zahrát znovu...
    • Je to jednoduché. Když si taky něco koupíš na internetu, tak máš možnost to do 14 dnů vrátit bez udání důvodu a myslím si, že i něco podobného by mohlo být i tady. Já mám například několik věcí, které bych rád vrátil a nebo autorům omlátil o hlavu a musím se přiznat, že se mi tak znechutily, že jen to, že je tam mám mě štve.
      • Taky?nejradši bych ty hry smazal z účtu,nebo aspon schoval tu ikonu té hry. *1*
      • Jo jako to chápu, když si koupím hru a není podle mých představ a chtěl bych ji vrátit, ale mám na mysli spíš případy, kdy člověka ta hra baví a dohraje ji a pak ji chce prodat právě proto, že "už ji dohrál".
        • Pokud je to tak, tak souhlasím, ale jinak jak píši. Proč se zbavovat něčeho, co mě baví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit