Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já tuto možnost u Steamu jedině uvítám. Už u několika her se mi stalo, že co jsem si ji nainstaloval a zahrál, říkal sem si "proč sem si to kupoval, vždyť to vypadalo úplně jinak". Někdo by mohl namítat, že jsou tam dema, ale né na vše. Pokud tuto možnost udělají, budu za ní rád a klidně jim nějakou tu část pěněz ze hry za mou "hloupost" a jejich práci dám.
  • Sam som velkym pouzivatelom Steamu, ale neviem preco by som mal vracat alebo vymienat hry, obzvlast ked si ich kupujem v kacii za 5 eur. to uz by som bol naozaj nejaka socka ze budem vracat hru za 5 eur. Mimo to mam dva ucty a niektore hry dvakrat. vetsinu hier som dokonca ani nehral proste tam len lezia a cakaju kym budem mat naladu.
    • no, tak ja si treba koupil GTA4 na steamu a pak jsem to dostal od pritelkyne na DVDcku v krabicce... no a k cemu mi to je dvakrat? Tak GTA4 na Steamu vymenim s nekym za treba Serious Sam HD a budu spokojenej hned nadvakrat... jenze podle me tohle STEAM neudela, protoze moct si vymenit hru, to by znamenalo, ze koupim jednu hru, dohraju vymenim za druhou, dohraju, vymenim za treti, atd atd atd atd.... na tom by pak steam moc nevydelaval
      • Přesně tak, akorát si Steam přičte marži 5EUR za hru *1* .
  • No jistěěě..jsem pro výměnu her.Né jednou sem se spálil a podcenil hardware náročnost.
  • No konecne, ze sa o tom aspon uvazuje. To bolo prve co ma napadlo ked som zacal kupovat hry cez steam. Inak steam je neskutocna vec. Zboznujem ho. Tie akcie co su tam su neskutocneeeeeeee.
  • Sám mám steam a jsem s ním spokojen.Hraju přes něj mnoho her a výměnu hry za hru bych strašně rád uvítal takže jen do toho.
  • Skoda ze je Pachter znam pod prezdivkou BARON PRASIL... bylo by to super kdyby se takovahle vec na Steamu objevila
  • To by bolo super, ale pochybujem ze by im nieco take preslo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit