Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já chci zaklínače, ve které bude mít hlavní roli Vesemir
    • Dyť to je skoro Dědeček :-) Ja bych bral jinou školu... Třeba kočky... Ty v knize skoro vůbec nejsou snad jen jejich talismany (Leo).. To znamená, že by mohli mít dobrej základ pro vlastní nápady jak je odlišit...
      • Mě by se líbilo, kdyby se vrátila do dalších datadisků princezna, čarodějka a zaklínačka s popelavými vlasy :)...Cirilla z Cintry :)
      • No právě, konečně trocha originality :D
      • kdyby udelali datadisk ktery by se venoval jinym skolam, tak by to byla pecka.
      • Joha
        Mna by zaujimala Zmija... momentalne citam knihy a nie som si isty ci sa tam o nich vobec pise. Celkom by ma ale zaujimalo ci su vsetci zaklinaci zo zmije taki ako Letho :D
        • V knihách se píše jen o zaklínačích z Kaer Morhen, jiné řády jsou jen zmíněny
  • pkart
    Doufám v datadisk... jen ať to nespadne k MMO, celá serie.
    • Mahcake
      Zaklínač a MMO? Nikdy!
      • Amylee.Anderson
        Vůbec bych se nedivila. Dneska je prostě hrozně kchůl pařit se snůškou rádobypřátel....
    • Tak to já bych si to klidně dal jako MMO. Svět kolem je v knížkách dobře posaný, různé frakce, povolání, rasy se taky najdou. Králové si dou po krku takže o PVP je taky postaráno .... takže bych řekl že kdyby z toho někdo udělal dobré MMO tak by to nemuselo být vůbec špatné. Jědiné co by bylo nepřípustné je hratelný zaklínač protože to by potom hráli všichni a jaksi města plné zaklínačů by člověku asi zkazili hru.
      • Zaklinač bez zaklínače?? No zajimavá myšlenka
        • No hvězdné války byli taky o jediích a v sw MMO ( Star wars galaxies ) nebyl jedi zezačátku hratelné povolání .... a vůbec to té hře neuškodilo. A i potom byl jedi hodně omezené povolání.
  • Adaptace Sapkovského ságy o Reinmaru z Bělavy, slezském šlechtici a hustiském agentovi! Každé téma se dá zpracovat cool, když se k němu přistoupí správně. *4*
  • xixixao
    Čeština není zrovna moje silná stránka, ale výraz "zaklínačovský" mě praštil do očí :D Napsal bych spíš "zaklínačský" (slovo do pranice) :)
    • Určitě zaklínačský. Takhle je to i v knížkách
  • I pro konzole? yeah To bude sr ačka :D
  • Zvazujem kupu.Je pravda ze v hre nieje moznost zapnut invert mouse???
    • smejki
      nyní to lze přepsat v INI
    • Ne zatím to možné není, ale patch tam tu možnost má dodatečně přidat... snad tento týden
      • dik kupa sa teda odklada.Zvlastne u tak ze vraj inak prepracovanej hry pozabudnut na nieco taketo
        • na nieco taketo? k čemu to je? pokud ses naučil blbě hrát, odnauč se a uvidiš jak se ti bude hrát líp ;)
          • Vas dojem ze hranie bez zapateho invert mouse moze nieco zlepsit je naprosto scestny.Aj keby som si na to zvykol tak lepsie to hrat nebudem ako teraz keby to invert mouse malo.Je to proste jedno ide o to ze sa mi nechce podstupovat ta seredna a potupna procedura kde sa snazim zvyknut na klasicky mouse move kde budem bud kukat stale do zeme alebo do oblohy je to frustrujuce a ano zazlievam to autorom ze niecomu takemuto su ochotny kupcu vystavit rovnako ako som to zazlieval tvorcom confict freespace roky do zadu ked sa zas nedalo hrat bez zapnuteho invert mouse.Tam sa to dalo ale pochopit nakolko sa jednalo o simulator s kokpitu.Ale v dnesnej dobe u AAA titulu je to naozaj minimalne zarazajuce.
            • Paul_cz
              Jde to zapnout už teď. Akorát to musíš udělat přes ini soubor. Patch to akorát přidá do samotnýho nastavení.
        • a k cemu to je dobre ?
  • to bude zaklínač 2 pro konzole...
    • I kdyby nebyl, tak se pravděpodobně na konzolích později objeví. Na první pohled je vidět, že Zaklínač 2 patří mezi případy (nepovedeného) konzolového portu. I když mohl být primárně dělán na PC, tak se na něm právě ta možnost případného předělání na konzole hodně podepsala.
      • Hmm. Ovladani zaklinace neni idealni(nebylo ani v prvnim dilu),ale je to jen o zvyku. Rozhodne se neda rict,ze je to zkonzolovatele. Proste zapomen na konzole a trochu se snaz
  • Ukamenujte mne, ale druhý Zaklínač bude díky novému combat systému fungovat na konzolích znamenitě (ona je stejně pouze otázka času, kdy to ohlásí, neboť s takhle ideálním ovládáním by nevydání na ps3+xbox nedávalo smysl).
    • jo souhlas.. hrál jsem to na gamepadu a hraje se to dobře.. přirovnával jsem to k soubojovému sytému Fable 3.. až na tu vyjimku, že ve Fable 3 je pouze jeden druh utoku, ale jinak uskoky, kouzlení, je to skoro to stejné..
  • Drom
    Bude to na Dreamcast 2? *8*
    • Já doufám ve SNES *1*
  • já hlavně doufám že bude klidně običejný zaklinač 2 pro konzole ale pokud tam budou bonusove datadisky budu jen rád :)
    • Erien
      Místo Zaklínače jsi dej opakování ČJ. Običejny?
      • sory, "jsi dej" je taky špatně *3*
        • Erien
          jj už jsem to našel v pravopisu.
      • "jsi dej" ??? No, koukám, že tys to s tou gramatikou taky nevyhrál:-)
        • Erien
          Zvratné slovesa mi dělají problém, ale i/y je základ :).
      • nj promiň za mou gramatiku a doufam že to vydýcháš :)
      • Ježiž jako by si ty nikdi neuďelal žádnou chibu.

        Souhlas stačil by ''GOTY zaklínač 2''
        • MrSanta
          Ty jsi slušný provokatér *1*.

          Já bych byl nejradši za zaklínačskou hru, ve které by se nehrálo za Geralta. On mi je děsně nesympatickej *7*. Navíc pevně daný charakter s propracovanou osobností dosti ubírá na role-play možnostech.
          • Já bych docela bral i hru která se opírá jenom o ten svět. Jinak co se postav týče bych dal lidem na výběr. Prostě něco jako byl třeba Oblivion, velký otevřený svět a dělej si co chceš.
          • Drom
            on a jeho hlas, kam se na nej hrabe batman. *7*
            • Drom
              huh?
            • Geralt se mi taky velice líbí :) a další hru zaklínač za jineho zaklinače tak leda jako nějaky datadisk, hlavni ma byt jen gerald :) prostě nej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit