Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uzasna hra ale jak to ze mi nejde druha mise *10*
  • Je to smutné...

    Teraz budem za hnusáka, ale zvykol som byť pirát. Proste som nemal prachy na hry a tak som sťahoval. Teraz prachy mám a keď pred časom dal Steam akciu na celú GTA sériu, povedal som si, že za tie stovky hodín zábavy, ktoré mi v mladosti poskytli im dám aspoň tých pár eur, navyše na Steame to budem mať pekne v zbierke.

    A teraz sa mi Rockstar a Valve vys... z vysoka na hlavu. Asi karma alebo čo. Každopádne, tešil som sa na GTA V na PC, bol som ochotný odpustiť to nehorázne čakanie na "next gen" a hru kúpiť za plnú sumu. Teraz sa na to radšej z vysoka vys... *4*
  • Jack1947
    Za všecko tentokrát ,může Steam, jak nepřekvapivé. *7*
  • Jednoduché providlo - Nové GTA ? Pak už rozhodně ne přes Steam ! Jednou jen digitální distribuce ? Pak bez DRM a s volbou záplaty podle zákazníka , jinak končím s vaší značkou a pojedu výhradně se zlými hochy !
  • kdepak je species a jeho řečičky o tom jaká je steam úžasná služba?? *1* *7*
    • Tohle bych hodil na triko spíš samotnýmu Rockstaru a Take 2. Steam asi těžko ovlivní, jaký si oni vydají patch.
      • Od (elektronicke)distribucni platformy ocekavam, ze mi umozni si vybrat libovolnou verzi od vanila po posledni patch. Idealne vcetne toho, ze mi umozni zaclenit i externi patche.

        Rekni sam, co je asi tak za problem, bydefault klidne distribuovat posledni opatchovanou verzi (ale spousta games se stejne pres steam neaktualizuje, v my cca 100 kousku citajici knihovne je to tak 60%), ale umoznit, si vybrat, jakou verzi chces, klidne s tim, ze mas moznost bud vanila + serii patchu nebo posledni opatchovanou verzi. K tomu (jak sem napsal) bych ti klidanko umoznil, aby sis do svy knihovny primlask nejaky odkaz(y) na set externich patchu, v pripade nejakych rozsirenejsich modu bych to klidne zaradil na seznam, jako nepodporovany, ale mozny.

        Zcela samozrejme pak ocekavam moznost patche neaplikovat, stim, ze te to jen upozorni, ze neco vyslo, idealne jeste s tim, ze ti to zobrazi hodnoceni hracu (toho patche), coz by v tohle pripade vedlo k tomu, ze bys velmi rychle vedel, ze to instalovat nejspis nechces.
      • ale může ovlivnit jakou verzi hry si uživatel chce nainstalovat...oh wait :D
  • Tak a ted vylezte vsichni, co mate Steam za svoji modlu a kazdy, kdo upozornuje na jeho nedostatky, jako je napriklad toto cpani patchu lidem, kteri je nechteji, je idiot, ignorant a kdo vi co jeste.
  • A to jsem si zrovna nedávno koupil GTA kolekci na Steamu a říkal si, že si zase dám SA. Tohle je prostě zhovadilost. Další krásný případ, kdy se na platící zákazníky kašle a pro ty je jednodušší použít pirátské verze.
    A pokud je legální takhle odebrat obsah ze zakoupené hry, tak to jenom ukazuje, jaký neskutečně chaotický hnus je dnes copyright.
    • Obavam se, ze koser to rozhodne neni, ale budes je zalovat?

      Jen pro zajimavost, musel bys zalovat steam(valve) a pokud si to ty prejes, resilo by se to podle ceskeho prava, protoze v EU plati (a oni to musi respektovat, pokud tu prodavaji), ze pravo urcuje kupujici.

      Co zkusit (pomerne levne)muzes, je nechat si od nejakyho pravnika napsat prezalobni vyzvu, a poslat jim to. Muzes pozadovat, aby ti vratili puvodni verzi hry.
  • Za jak dlouho bude GTA SA bez muziky ? :D
  • Vogon
    Nevím pořádně o co se jedná, vůbec mě to nezajímá, ale určitě za to může Kalousek.
  • SalemCZ
    Mody normálně na tu novou verzi jdou?
    • Podle toho revu kolem z 90% nikoli. Ale rek bych, ze budes mozna rad, pokud ti pojede hola hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit