Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co tohle je za generace hracu ? Takove diskuze , co tu posledni dobou probihaji marne hledaji jakoukoliv uroven. Jako nerikam , ze jsem nebyl trotl jak jsem byl mensi , ale takovym nazorum jako tady , by se mi smali i snad deti z prvniho rocniku. No uprimne nektere z vas lituji , by mne zajimalo, jak se pak v zivote uchytite :)
    • Hádat se na internetu je jako závodit na paralympiádě, i když vyhraješ, pořád jsidement.. to platilo, platí a asi ještě dlouho platit bude *1*
      • lol ty ses chtel asi zařadit na stranu správnejch, no právě si urazil všechny tělesně postižený, tak nevím esi se ti to povedlo... pro mě naopak týpek co na vozejku vodehraje basketovej zápas je frajer o to větší, že se doved postavit se osudu. Maximální respekt, takže radši mlč ty mamlasi a zamysli se.
      • aaa porad jsidement :D
  • jindra.veliky
    Tak to se neni cemu duvit. Dnesni PC jsou mnohem vykonejsi nez konzole a proto dokazou spustit spousty graficky narocnych PC exkluzivit jako Age Of Empires 2 HD, Age of Mythology HD nebo Wasteland 2. *4*
    • i to je ovšem pokrok proti konzolím, které tituly ze starších generací stále spustit neumí
      • TheGGG
        no jo, protože o ně nikdo nestojí. Radši jeden the last of us, než 100 těchle hovadinek.
        • del0
          Tak to je celkem zabito. Jsem rád, že jste zmínil zrovna tu most overrated NEhru Last of Us, pane nikdo. *15*
  • Škoda, že to nevydali jako DLC. Každých +5 FPS by mohlo stát 5 Euro. Já vím, jsem vizionář. Tohle až tak za 5 let. *4*
    • třeba by sis mohl připlatit i za vyšší rozlišení *4*
  • Lidské oko stejně nepozná rozdíl nad 25 fps, tak nevím k čemu by to odemykali. Možná pro lepší pocit...
    • Nevim jestli je to trolling nebo je ten člověk tak kvalitně zmasírován "oficiálními stanovisky" nebo zkrátka de*il. Rozdíl mezi filmový a počítačovým FPS je prostě rozdíl a nedá se to porovnávat.
      Že NE, tvrdí jen marketingová oddělení a vývojáři a to z naprosto jasného důvodu. Konzole nejsou kdoví jak výkonné, ale je nutné zachovat status toho že jsou a navíc next-gen. Proto je podle nich tak báječných a příjemných na oči právě počítačových 30FPS (imho nechápu, proč když jsou filmy v 23,98FPS se na konzolích teda nepoužilo rovnou tohle super filmové snímkování). Navíc vývojáři her ušetří, protože se můžou na nějaké optimalizování úplně VYS*, mají rázem 50% mrzkého výkonu navíc, tak co se obtěžovat, že. Důvod proč nám postupně tlačí 30FPS i do PC je jasný. Momentálně PC degraduje nextgen konzole, tak je potřeba ho srovnat do jedné latě.
      Tohle je vážně magořina. I Youtube začíná konečně koketovat s 60FPS videama a najednou tohle. A najednou přijdou kravaťáci s tím, že 30 je nejlepší snímkování.
    • del0
      not sure if troll or serious
    • Moje kvalitni oko jede na 60 Hz. Mam PC oko, ne konzolovy kram.
      • Jo niektore oci sa daju pretaktovat.
  • Jack1947
    Vím že je to fuk, mínusy jsou poslední věc co je tady nějaká zajímavost o které by se mělo mluvit.
    Spíš by mne zajímalo, jestli jsou to osoby co je klikají nebo vážně klikači u 20+ je jasné že to klikají klikači no.

    U mín ... ale to je jedno hele. Jen mne to vždy pobaví, jak se tu rozhazují *1*
    Už jenom to že někdo si dá tu práci, klikne mi těch pár mínusů... to je tak neskutečně potěšující. *4*
    Vím to je ohraná písnička ale fakt, bez ohodnocení by byly diskuze holt o ničem.
    *3*
    • TheGGG
      jak to všichni děláte, že můžete naklikávat *8* ? Mě se vždycky objeví nápis "Už bylo hlasováno dříve" Asi nejsem takový PC master
      • Jack1947
        Proxy+ skrytá ip ti asi nic neříká co... *7*
        • TheGGG
          sem nehral watch dogs tak jako ty, tak jdou tydle hacky mimo mě *3*
          • Jack1947
            Tím líp... po mafii 2 další hra co mi nedá spát. *9* I když zase ne tak moc.
        • Říká, ale to je zábava tak pro desetiletá děcka...
        • A kam ti ten server odpovi, kdyz pred nim skryjes svou IP?
          • Jack1947
            Aha, takže ty víš víc a líp tak říkej... achjo proč se namáhat... prostě ti dám za pravdu.
            • Jack1947
              Já nevím, fakt nevím jakto funguje a né nedělám chytrého pžiznám se že mně to ani moc nikdy nezajímalo. Maj na to nějakou fičuru tak budiž no.
            • Tak zkus definovat co si predstavujes pod pojmem skryta a jak pred serverem skryjes IP ze ktere ty data prisly.... *7*
  • TheGGG
    Jéé, sraz ret*rdů na games.
    • Pořádáš? Tedy vítej, zatím jsi tu první. Posaď se prosím někam do rohu a tiše čekej na ostatní své kolegy.
  • del0
    Tak to je pecka. *7*
  • hors se jmenuje postava knihy eragon a eldest *9* bwv
  • a nebo bych si koupil cod advanced warfare
  • nfs mam taky rozhold jsem se si koupim watch dogs.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit