Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po smutnych zkusenostech s Age of Conan, Warhammer:AoR a AIONem uz radeji pockam na poradne recenze & videa z plne verze, nez abych si to predplatil, nebo nedej boze koupil nejakou drazsi edici.
    Od tehle hry radeji nic neocekavam a mozna me prijemne prekvapi.
    • jestli je v obyc, edici mesic hrani, tak se to urcite vyplati
    • Jop vsechny tri tyhle hry jsem predobjednaval, early start atd... me to vylecilo... :-)
      Navic se mi tohle moc nelibi, tak ani nemam ty tendence...
      • Tajne si preju,aby WH40K:online byl povedeny,ale sance nejsou moc velke.
        Je az s podivem, jak je tezke udelat dobrou MMORPG, ktera bude prosperovat vic jak par mesicu.
        • nikdo vam nepujci miliardu, kdyz reknete, ze delate nove revolucni MMO s mechanismy, ktere nebyly jeste pouzity v zadne jine predchozi hre....ale kazdy vam tu miliardu pujci, kdyz mu ukazete kopii wowka s tim, ze vam mesicne 8M lidi bude platit
    • AION je dobrá hra...lepší než WoW
      • V klidu zase:)
  • Ake platidlo sa v hre vlastne bude pouzivat? Medene, strieborne a zlate kredity?
    • jeden druh kreditů..
    • řekl bych že pouze kredity, ale nevím...
  • Hoj. Ví se už kolik bude stát měsíční platba za hraní na serverech? Docela by mě to zajímalo.
    • Klasicky kolem 13 Eur
  • Jsem převelice zvědavý na úspěch téhle hry. A hlavně jsem zvědavý jakým herním modelem MMO se vydá. Podle všeho to vypadá jako klasický model EQ a WoW. A ještě více jsem zvědavý jak moc půjde na ruku casual gamingu.

    Všechno ostatní je druhořadé...
    • Cahir
      Ta hra je hlavně od začátku dělaná se zaměřením na interaktivní příběh, včetně modelu rozhodování, jež mají mít vliv na další události. Tímhle je originální a hlavně tímhle chce zaujmout.
    • IMHO si EA nemůže dovolit s tak dlouhotrvajícím (a nákladným) projektem sehlat....sami o hře mluví jako o svoji vlajkové lodi na poli MMO, kterou se chtějí vyrovnat WOWku.. Jestli budou všichni hned po startu nadšení a odvázaní ? Těžko..ale u které MMO kdy kdo byl ? Pamatujte na to že dobrou MMO ukáže až čas.... A co se týče casual gamingu ? Vážně je v MMO taková věc jako casual gaming ? Jestli je tím myšlena obtížnost mobů atd. tak jsem kdesi četl že (zatím) patří spíš k těm těžším - když se WOWko bere jako standard..
      • Hrál si WoW? Pokud jo tak víš co to je příklon ke casual gamingu:) Nejde o to jak rychle zabiješ mobku. Ale jde o to, že celý expení uděláš sám. Nepotřebuješ pomoc od jiných hráčů. Někomu to vyhovuje, ale já hraju MMO abych hrál s lidma ne sám. Dále pak ti stačí hrát tři hodiny týdně (pokud jseš na maximálním lvl) abys mohl chodit engame content. Skipování tierů. Neudělání nic proto abys chodil raid. Když všechno je lehce dosažitelný. A takhle s dá pokračovat....
        • Vím co myslíš, wow jsem hrál...narážel jsem ale na to že casual se tedy v případě MMO bere jinak než v případě singleplayer her (kde se pro to aby to hrálo co nejvíc lidí oseká celková obtížnost hry). Dokud se MMO platí měsíčně a ne za skutečně strávený čas ve hře, nepříjde mi označení casual u MMO namístě. a ruku na srdce...casual player (ten kdo má vedle hry ještě život :D - no offense, jakmile TOR výjde nebudu se moct za někoho takovýho považovat) top tieru a legendary zbraní nikdy nedosáhne..
    • ta hra je od zacatku delana jako casual ... tady snad nekdo ocekava neco vic nez casual ?
      • nevim kdo me dal minus ale sorry nemuzes nasypat takovy penize do onlinovky co nebude casual
  • hvezdne valky jsou saga pro bedarky pokryty noumy s nadvahou (viz star wars kid na youtube) a to vlastne i presne odpovyda i pcckarum, jeste ze tu blbost nedelaji na konzole, no nic, jdu za svou slecnou, vam preji pryjemnou onanii nad kreslenou princesou amrdalou
    • porad lepsi sci fi nez gears of war se svim ubohym univerzem
      ale neni nad Warhammer 40 000
    • Budete se spolu doucovat cestinu? Tak at vam to jde. *6*
    • Už ani ti diskusní idioti nejsou, co bývali.... *9* *1*
      • kobzool
        Nejlepší je star a trek, ty jejych pizama sou k sezrani
    • Cahir
      *1*
    • To uz aj kvalita trollov tak strasne klesla? *1*
      • jménem všech trollů prohlašuji že tenhle s námi nemá nic společnýho *1*
        • xboxer mi už díky přezdívce příjde jako zhrzenej malej smrad co je nas*anej, že hra (díkybohu) na konzole nevýjde....ať jsi se svoji pravou (nebo levou) rukou šťastnej, hňupe..
  • 150kc nebo 5 eur at pocitam jak pocitam, tak pri smene kurzu je 5 eur cca 125 kc ,kde zase ty nenazrani soudruzi udelali chybu ?
  • Tak jako Speciální bezpečnostní klíč by měli dávat i ke Standatni Edici.
    • V tom je ten vtip, že si ho budeš muset extra za pár stovek dokoupit *1*.
  • Může mi někdo objasnit, co to je jako za klíč. Vypadá to jako flash diskl, ale nejsem si jistý no.
    • Tipuju neco jako ma WOW. Je to generator bezpecnostiho klice, ktery se zadava pri loginu. Ma to snizit sanci ze cloveku nekdo hackne ucet
    • mozno maju daco podobne ako vo wowku Battle.net Authenticator.
    • nejaky kod pravdepodobne....nieco ako serial key..:D

      mna by skor zaujimalo ake budu poplatky...ci to bude vo fomre kuponov an 30...60....90......pripadne nieco ine a samozrejme cenyasi by som si sice pocakal na nejaku recenziu [to asi bude na dlho], alebo aspon nejake obsiahlejsie preve dojmy a zo 2-3 mesiace by som si to zaplatitl, ak to samozrejme nebude predrazene ako kava recyklovana vylucovacim systemom indickych opic. *5*
  • Cahir
    A zase to zvýhodňování. Proč má mít nějakej trouba ve hře droida na pomoc, případně mít možnost si to zahrát dřív než já.
    • Nikdo prece nerika, ze si stejneho droida nevybojujes nebo nekoupis primo ve hre za par vesmirnych meďáků *7*
      • Cahir
        A kdo to říká?
    • Protože ten trouba za to zaplatí a ty ne. Říká se tomu nabídka/poptávka... To, že té možnosti někdo využije přece není špatné, taky máš tu možnost, že nechceš je tvoje věc. Máš na to právo, tak jako oni *3*
      • Cahir
        V MMO a multiplayeru obecně bychom si měli být všichni rovni. Nabitější krabici, když si za ní víc připlatí, ať si klidně má... Chápeme rozdíl?
        • Jenže ty ingame bonusy tě ve hře nijak nezvýhodňují. Vesměs jde o dekorativní předměty a jednoho peta. Takže nevím co se tady rozjizdi za silenstvi.
          • Cahir
            Nekromant: Nechápeš. Jde o princip a o to, kam se tím směřuje...
            • Hele jako v AoC, si dostal k early accesu mounta, kterýho si stejne mohl pouzivat lvlu jako kazdej jinej, riding si musel koupit, mel si jen mounta, kterej vypadal vizualne jinak. Jestli CE stamp ma o jeden vyfuk navic, tak me to nedere.
              Vzdycky byly a budou edice, ktere maji neco navic. Uprimne, jeslt ito jsou kosmeticke upravy a ne upravy statu , ktere tu hru ovlivni, takmi to je jedno. Mel by ses tomu spis smat, ze lidi potrebujou vyhazovat prachy aby se citili lepsi nez ti ostatni. Jinak je to normalni marketingovy postup. Jako WoW... pridali mounta za 20 euro.. kolik lidi si to koupilo ? MRAAAKY ! Vyhoda ? nulova, protoze si nebyl extra, jelikoz toho mounta mel kazdej a jeste platil 20 euro ..
          • Mahcake
            STAP = in-game mount.....tomu neříkáš zvýhodnění? :)
            • neboj, mounti budou i další...není to tak že jenom lidi co si koupí legendary edici dostanou mounta....
          • Cahir
            Nečtete, a pak se diskuze roztahuje a opakuje jak pro blb*čky. Já jsem nahoře napsal, že mi dekorativní výhody nevaděj. Pro tvojí informaci (kdyby jsi četl článek, tak by jsi to věděl) se ve hře bude pro "elitu"vyskytovat dron a možnost hrát dříve než ostatní hráči. Co přesně je na tomhle pouze dekorativního?
            • Cahir
              FFSitsme: po několikáté opakuji, že jde o princip. Jde o to, kam tím ta onlinovka směřuje. Schválně co za blbosti začne vycházet později. Pokud se ta onlinovka od začátku prezentuje jako hra pro fakany, co si rádi vybíraj vozítka a maj potřebu, aby kolem nich běhal zvýhodňující dron, tak se mi z toho prostě zvedá kufr *11* . Tenhle model MMO je zlo, jelikož takhle to nefunguje ve hře pro hráče, ale ve hře pro tragédy, co maj potřebu se cejtit důležitě.

              Prachy na to mám, ale nikdy bych do toho nešel, jelikož jsem zastánce názoru, že věci si musíš vybojovat *3*
            • Ale čteme, jen ti asi hlava nedovolí přemýšlet. Ten dron bude fakt overpowered, už se bojím. Nikdo ti nedá nějaký mega zvýhodnění do hry. Aby dron vyletěl a pohledem zabil bosse ? neblbni. U těhle her jde hlavně o end game content. Tam ten dron bude asi k ničemu. Tak co ti vadí ? To že bude hrát o 3 dny dříve ? tak si to zaplať, stoji to 149 Kč a při předložení dokladu ti hru daj o tu sumu levněji.. čili je to zdarma ! Každa MMO hra za posledních pár let měla preordery tohoto typu. Early acces. Mě spíš přijdě, že tebe sere, že nemáš 3 klacky abys měl tu samou výhodu... Rozhodně v CE není žádnej obsah aby tě mega moc hustě zvýhodňil....
              Nebo má na mysli Ce shop ? Budeš mít raidy, kte ti padnou itemy lepší než co můžeš koupit. Kdyby to tak nebylo, tak člověk nemusí chodit dungy atd, pře to vše koupí u sebe v batohu... kravina...
            • NEkromanT
              hrani driv je za predobjednavku, coz praktikuji dneska vyvojari casto (pristup do bety atd.), ingame itemy jsou dekorativni a ten jeden training droid bude dobrej na prvnich par lvlu, to je lepsi si najit nejakyho kamose do party na questy, pozdejc bude mit kazdej pristup k npc companions (jestli ti jde vylozene o to ze to stoji 3k a tak strasne chces toho droida tak si kup digital deluxe edition)
        • Cahire ty asi nechápeš rozdíl tak s tím už přestaň. Vždycky to je u CE, nějaká in game výhoda. Ale není to výhoda taková, aby ses cejtil ukřivděnej. Nikdo díky CE tě nebude ownit, když seš lama, pwne tě i týpek se standartní edicí ... Chceš mít výhody? zaplať 3500 Kč a nekecej.
        • jak si můžete bejtrovni ve hře když to neplatí ani v realitě *1*
    • Protoč?? protože ten trouba si za to připlatí...xDDDD
    • naivko
    • protože kde jakej m*g*r jim dá ty 3000 za to co je stalo minimum vlastně maš duvod se jim vysmat a 5 euro za přistup to už je fakt vtipny když vezmeš že už tak to měsičně platiš maš jako vysměch *1*
      • Cahir
        Hele mně nevadí, když dostaneš figurku, plakát, medailon či více hadrů/účesů atd. Ale in-game zvýhodňování nemá v MMO prostě co dělat. Štve mě to už z principu...
        • Mahcake
          Tak když člověk za to dá 3000,-...tak proč ne? :)
        • ja neříkám že mi to vadí ale je funny že jim za to někdo dá 3000 když samo o sobě je to pro ně za pakatel a co se týče zvýhodnování to je pro lamy*1*
        • vetsinou to sou stejne pomocnici k nicemu jak to tak byva
          • prej za 5000,- misto zbytecnyho droida beha okolo postavy jako pomocnik Chuck Norris
            • kde se to dá koupit *1* *1*
  • Ten obsah za to stojí, už ta figurka je super *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit