Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrá zpráva. Mám to na Switch a je to masakr. 😃

• JohnnyLegend

Dead Cells na Switchi je naprosta parada, je tohle nejakym zpusobem podobne? Na Dead Cells me bavi predevsim random zbrane kazdou hru a moznost experimentovat s buildy postavy.

• Ikdyž mne obě hry dost baví...tak jsou v zásadě úplně jiné.

Blasphemous táhne stylizace a lore. Zatímco Dead Cells táhnou rogue-lite elementy, ty vůbec v Blasphemous nejsou. Myslím, že za zkoušku nic nedáš, ale to co tě v Dead Cells baví, v Blasphemous nenajdeš. Build máš předem daný a to co můžeš měnit jsou hlavně speciální útoky, ale jinak žádná variabilita v tom není. Blasphemous je víc jako Hollow Knight, tedy v zásadě jsou obě souls-like metroidvanie. Zatímco Dead Cells je rogue-lite metroidvanie.

• JohnnyLegend

Dik za upozorneni. Hollow Knight neni uplne muj salek kavy a po par hodinach hrani uz jsem to nezapnul.

• Mám i Dead Cells 😀 - taky pecka. 

Blasphemous je "víc" do Dark Souls v mnoha směrech.. Grafika je luxusní a depresivní. Příběh je epický úlet a boj je přesný a přísný.

Obtížnost je podobná.. takže spousta vztekání 😂 (alespoň pro mne) 

• kulhy_parici_spici

Jsem rád, že se věnujete těmhle hrám, které nejen že jsou širokou hráčskou obcí nedoceněné skvosty, ale ještě se vší skromností přicházejí s obsahovými updaty zdarma. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit