Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uvazujem o kupe. laka ma predstava ze by som si mohol displej aj s rozohranou hrou preniest trebars von na balkon v noci pod paplon alebo aj na zachod. *15* *15* *15*
  • Pochybuju, že si WiiU najde dostatečně širokou hráčskou základnu. Hry od Nintenda se budou prodávat, ale od 3rd party vyvojářů těžko. Myslí si snad, že si hráči koupí znova ME3?
    Tady je cena v ČR
    http://www.jrc.cz/kategorie_nintendo_wii_u_konzole
  • WiiU je next-gen, ale sest let starej.
    Ta konzole dle meho nema budoucnost.
    Nintendo chce opakovat stejny zazrak, ale dvakrar do stejne reky nevstoupis.
    Konkurence bude mit sve vlastni "revolucni" mavatka a k tomu vetsi vykon.
    • Jde o to ze nintendo je vyjmecny svyma hrama a zamerenim na old school hrace ktery nezajima vykon, ale feeling nintendo her. Mozna to nebude takovy hit jako wii, ale stejne pujde na dracku jako kazda nintendo konzole, driv nebo pozdeji.
      • Myslis jako N64 a Gamecube? :-)
  • Bayonetta 2 oznamena exkluzivne pro wii u. No kvuli jedne hre si to asi nekoupim *5*
  • To tam opravdu nedaji poradny hdd? To vidim jako velkou slabinu. Za dva roky mi bylo na ps3 tesno na 250 GB a upgradoval jsem na 750 GB. A to jsem se vzdal myslenky mit tam neco jineho nez hry.
    • zdeeneek
      Ja mam 60 GB verzi PS3 a jeste se mi nestalo, ze bych na neco nemel misto. Stejne me nebavi hrat vic her zaroven, takze jak dohraju jednu hru tak to smaznu a nainstalim jinou.
      • Mam 160 a vzdy minimalne 100 zabrano...hry se instaluji na disk...vetsinou tak 4 giga + hry co dostanu k PS+ to je taky par desitek giga... Ale pokud to vydavaji takto tak harddisk bude asi jen na ulozene pozice ne? Pokud to bude styl soucasnych konzoli tak je to omyl (čti tah pro prodej externich disku :D )
      • walltar
        Vidíš a já mám 120GB SSD, 300GB system disk a 1,5TB data disk a nestačí mě to. *1*
        • PreidaQ
          Kdyby si člověk měl všechno kupovat, tak mu to bude bohatě stačit. *7*
          • walltar
            No v dobách digitálních distribucí ani moc né. Já sem za poslední rok koupil celkem dost her, ale DVD nemám ani jedno.
    • Co je tezkeho na tom, hry odinstalovat?
      • zdeeneek
        Treba se ani instalovat nebudou a pobezi jen z toho herniho disku, kterej ma mit kapacitu 25 GB. Nebo bude instalace jen mala, dejme tomu 3-5 GB na hru a zbytek z herniho disku.
        • Ja kupuju hry na psn, u nintenda bych dal take prednost digitalni distribuci. Nechci stazene hry mazat, stazeni trva dlouho a ja nehraji jen jednu hru, rad se ke hram vracim a nepouzivam tu konzoli sam. Kolik plnohodnotnych her si clovek bude moct nainstalovat na WiiU soucasne?
  • zdeeneek
    18. listopadu 2012 se zacne prodavat v USA
    30. listopadu 2012 se zacne prodavat v Evrope
    8. prosince 2012 se zacne prodavat v Japonsku

    Docela se divim, ze japonskej launch je az posledni.
  • 349 dolaru za premiovou verzi? Tak to bych rekl, ze se bude u nas prodavat tak za deset litru. Cesti distributori jsou pekny k*rvy. :-)
    • Což takhle vytáhnout si hlavu z prd*le, otevřít oči a začít sledovat svět okolo sebe. Ta dolarová cena je bez daní. Každý stát USA si je částečně určuje sám, některé státy to mají za sebe 0%, celkově jsou ale oproti Evropě výrazně nižší.

      Výrobky dovážené do EU mají na sobě přirážku v podobě cla a DPH. EU diktuje, jak toto probíhá a kolik se má minimálně vybrat. Státy EU pak musí toto minimum dodržet. Když se k tomu přidají další náklady, tak se není co divit, že jsou ty výrobky klidně přes 30% dražší, a to po celé EU.

      Samotný distributor si z jednoho výrobku vezme několikanásobně méně než stát.
    • smejki
      349 USD v Americe. V zemi, kde neexistujou krávoviny jako povinná dvouletá záruka na každou blbost. Kdo myslíš, že to u nás sanuje? Zákazníci. Cenou navýšenou o náklady na "servis zdarma".
    • Za tu cenu bohužel čeští distributoři nemůžou.
  • irdzi
    A hry budou DVD bo BluRay? 32GB flash znamená, že konzole nemá klasický hard disk? 32Gb mi pripadá jako hrozne málo .... v roce 2005 zacal xbox s 20ti GB a v momente, kdy zacaly jit hry instalovat to muselo bejt malo kazdymu .... takze na WiiU se nebudou hry instalovat?...mmm ... zajimavy... ale cena mi pripada cool ....
  • Medzi launch hrami som videl aj nový Aliens Colonial marines. Nebola tá hra náhodou odložená na další rok?
  • zdeeneek
    Takze cerna verze je pro me jasna volba. Barevne bych sice dal prednost bile, ale vybava je dulezitejsi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit