Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Zrůda plivající do Boží tváře už jsem.
    • Jen jestli zase nelžeš. Víš jak to s tebou je...
    • Jak říkával Ned Flendrs. Slavím i šábes jen tak pro jistotu *1* *1* *1*
  • Krescz
    kašlu na uplakaného doktůrka, vysekám všechno co neuteče nebo nevyleze na strom....nějak se s tím vyrovnám *1*
  • MickeyMutant
    Palec nahoru za ludonarativní disonanci. Tenhle termín tu palčivě chyběl. Doufám, že jej v diskuzích někdo blíže dialekticky rozebere prizmatem svých empirických kritérií. Třeba Jack.
    • Ludonarativbní disonanci řešili hipsteři a mileniálové na fórech tak před pěti lety. Teď už to působí dost vyčpěle...
    • TheGGG
      hotovej Froid Pytlík....
    • Jack1947
      Netuším jak bych tohle rozebral *7*
    • Krescz
      nechť zhynů všeci disonanti
    • Ano Pane Froide
  • Nejlepsi upirska hra bude vzdycky Vampire The Masquerade Redemption. Nechapu proc zas musi zachranovat lidstvo boha. Jo vlastne, dit to upiri delaj, zachranujou lidi, proto se jim rika upiri a pijou krev. Ale to je fuk, jebal to pes.
    • Nemyslis spis Bloodlines? Redemption je dobra hra, ale Bloodlines je legenda a jedna z nejlepsich her vubec.
  • Vampyj, to budu já!
  • No nevím, ozývá se reminiscence na Order 1886. Z celé prezentace jsem nabyl pocitu, že půjde o dost slabý kus. A to mám pro úpíry slabost.
  • Už jsem to zmiňoval několikrát......tahle hra zatím vypadá na pěknou snůšku nesmyslů. Už jen fakt, že by upír oběť vysál do "mrtva" je holý nesmysl.....přece stačí se napít trochu a nechat si chodící jídlo taky na později ne? A evidentně tento nesmysl bude mít hlavní prim v celé hře, takže pozastavovat se nad tím, že bandity zabíjel lze v klidu a nevinné lidi ne, to už je jen taková drobnost. Být to aspoň trošku promyšlené, nemusel by kvůli "hladu" zabít nikoho....navíc, kolik dalších upírů v tom městě je a taky musejí mít hlad a taky teda musejí zabíjet......to by za měsíc vyhladili celé město
    • A neni to tak, že pokud člověka jen vysaje ale nezabije tak z něj udělá upíra? Z toho už se moc nenají.
      • Inquisitor
        Ne upír mu musí dát napít svojí krve.
    • Krescz
      žádní upíři neexistujou *7* netlač logiku a realitu do věcí kde nemají co dělat
      • Realitu pochopitelně ne, ale proč ne logiku? I vymyšlený svět by měl mít vnitřní logiku. Samozřejmě to není povinné, nicméně svět bez vnitřní logiky prakticky znemožňuje další vývoj.
    • Bereš upíry moc vážně.
  • No tak to jednou nebude úplně podle pravdy no *1* *1*
    Hned dle nadpisu mi bylo jasné, kdo to píše a jsem rád, že začínám rozeznávat rukopis některých místních redaktorů. Jako bych vás znal? Asi ne.
    Mluvíte tady o logice. A co kdyby jste vzali za vlastní tuto logiku? V tomhle světě prostě kousnutí upíra oběť zabije.
    No nemůžu se dočkat, až dostanu příležitost si odplivnout bohu do tváře. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit