Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gesto
    R9 270x a měl jsem vždy 40-50 fps a nastavení ultra a stíny high/medium tak jako každá nová hra nejde o textury nebo teselaci a jiné serepetičky, tam není moc velký rozdíl v fps, největší problém jsou vždy stíny, rozlišení stínů je zabiják i těch nejlepších karet a tak jako v každé otevřené hře i vykreslování dálky, ale jinak když jsem hrál betu tak jsem ani nevěřil že by optimalizaci dělal ubisoft, takže já si ji určitě koupím i když pvp nic moc ale co-op je povedený a i single hraní bude dobré, navíc všechno pěkně v cz...
  • pro pripadne srovnani hra na moji sestave pri nastaveni medium - high jede plynule: GTX 660 Ti, i5-3507K, 16GB RAM, W10 Home

    bohuzel pri bete z neznamych duvodu kazdou minutu padala - obnova ovladace
    • mne sa dialo, že sa mi hra automaticky minimalizovala, pričom pomohlo vymazanie priečinka hry z dokumentov.inak to šlapalo normálne aj na mojom noťase.
    • jede ti software na monitorování ? nebo máš vysoký OC ? To jsou dvě věci proč mě padaj někdy hry přesně jak říkáš.
      • i kdyz mam K, netaktoval jsem a ani grafiku ne - tim softwarem je mysleno spyware apod. nebo hlidani teploty nebo... ?
  • Jestli to bude mít stejnou optimalizaci jako v open betě tak na 60 fps ve full hd si připravte fury x nebo 980ti. S r9 390 často propady na 45fps(s freesync naprosto v klidu). Ta hra mi ale stejně nepřišla nic extra..to si radši koupím deluxe editci DS3
    • hrál jsem to na stabilních 60 fps ve Full HD na ultra detaily včetně stínů, v-syncu a ostatních věcí na této sestavě:

      Intel core i7 2600 3,40 Ghz
      MSI GTX 970 4GB OC
      RAM kingston hyperx fury blue 8GB
      SSD kingston hyperx savage 250GB

      takže asi tak....
      • evidentně někdo nesouhlasí, tak mi sem prosím potom napiš email a jak hra vyjde tak ti printscreenu nastavení s ukazatelem fps a pc sestavou :D
      • Přesně tak...

        Intel I7 4770
        MSI GTX 970 4GB OC
        RAM 8 GB
        *5*
    • toto bola skôr prvá hra od ubi za posledné roky, čo vyzerá, že ten problém s optimalizáciou nemá a šlapala v pohode aj na mojom noťase s Intel Core i7–4700HQ, GeForce GTX 760M, 6 GB RAM.
    • AMD FX8320 4Ghz, 16GB DDR3, R9 280 3GB .. v 1920x1200 na střední až vysoké detaily (jak co) to jelo mezi 40-60fps. Pod 40 to nekleslo snad nikdy.
    • PCSS+ jsou ty super stíny co žerou .. prostě nech stíny od Ubisoftu a nemůžeš mít špatnej výkon jinak sem měl vše na max GTX 970(OC) a 60fps nebyl problém. pak nastaveníí té EXTRA dohlednosti .. je to jen o otm jak si to nastavíš přece :D
    • Nejsi az tak daleko od pravdy vse na ultra max AA atd 1080p 50-60fps 3770k (4.2ghz) a 980ti (1340mhz) procik se jen tak poflakoval do 25% ale grafika si nevedela rady spis bych rekl ze ovladace.
    • Veskoslav
      i5 3470, 16 GB a R9 390 a vše na max při 55-65 fps při 1080p.
      • pro NVidie jsou tam jeste nektere jejich moznosti, pak to opravdu i 980ti vytahne sotva na tech 60 s propadama na 55
        • si to skusal s 970 ?...ked tvrdis nieco taketo ?
          • ne, ale hral jsem to na 980ti a v podstate to odpovida tomu co napsal Grubik, 2 prispevky nize.
          • Tak samozřejmě optimalizace pro nvidii je někde jinde navíc amd má problémy s ovladači. Jen tak mimochodem za procík mám i5 4460 a všimnul jsem si dost nechutnýho bottlenecku :/ tady sem prostě udělal obrovskou chybu že jsem nešel do odemčenýho modelu.

            Počkám na recenze a uvidíme ale v betě mě hra fakt nebavila
            • Zajisté sis zapl afterburner a podíval se na využití jader
    • Mě to na 970 šlo naprosto v pohodě, snad vše bylo při nejmenším na High, některé na Ultra. Na 960 jsem viděl chvílema nějaký tearing (tedy to nejelo 60FPS), ale nic hroznýho.
      Něco jiného je, pokud máž v ovladačích zapnutý DSR. Hra totiž maximální DSR vyhodnotí jako tvoje nativní rozlišení monitoru a nastaví ho tak. Hra se mi tedy poprvé spustila ve 4K než jsem dle nějak podezřele malých textů došel k závěru že je něco špatně. Nebyl to i tvůj případ? Ve 4K jsem měl ve startovní lokaci 30-40FPS.
    • na gtx770 mi to slo cca 30fps obcas aj lepsie. Takze myslim si ze postaci aj lacnejsia gtx970 aby to slo na 60FPS...A kto vie ako to pobezi ked budu poriadne ovladace a full verzia.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit