Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak za kolik bude recenze tentokrat? Ono tech par tisic do vacku za kazdou recenzi potesi.
  • Jack1947
    Upoutávka v TV, upoutávka tady na webu ( kolik týdnů) Kdybych řekl že mně z toho už nebolí hlava byl bych lhář - nicméně třeba přes tu přepálenou barevnost a cool gangsta správnáckýho hlavního trola to bude hratelné... ( No hele ubisoft už nám dal i hratelné hry bez většího Downgrade R6S, Division) tak co by ne.
  • Mam predobjednano jako obvykle. Prvni dil nezklamal, verim ze nezklame ani tohle. :-)
  • Kdy vyjde, nové album SOAD System of a down, jen tak mimo toho ???((((((( ((Vid posraté fóra)) o ničem jen o hajtovaní, ale to nevadí.))))))))
  • Ty vole ten rovnej kšilt je tak strašně vtipnej :D
    • Bože, to je tak trapná kritika. Jaká část oblečení ti ještě připadá vtipná, co? Rád bych viděl tvůj outfit, abych se mohl pobavit :).
      • Já nemám problém s oblečením, jen když vidím nějakýho blbce s rovným kšiltem, tak mám záchvat smíchu jak debilně to vypadá :D takže ať si to klidně lidi nosí, aspoň mi neklesne hladina optimismu :D :D
        • "Blbec s rovným kšiltem...". Ukaž se, hrdino, jak vypadá tvá garderóba. Nejspíš to bude zmačkaný triko, plandavý rifle, stříbrný řetízek kolem krku a na nohách prestižky.
          • Žádný řetízky, prsteny apod, nenosím ani hodinky, rifle jsem na sobě měl naposled někdy v 6 třídě na základce.
            Přistihuju se, že často (skoro pořád) nosím kapsáče, protože jsou pohodlný a hlavně pro mě praktický (nosím u sebe spoustu věcí), jinak triko si na sebe klidně oblíknu, zmačkaný záměrně není, ale pokud je, tak se nad tím popravdě nijak nepozastavuju, protože je mi to celkem jedno :)
            A prestižky znám tak z výlohy :D
    • Ale ne tak vtipnej jak igelitka a ponozky v sandalech;) btw co ten tvuj nick? Laskave si zmen vzdycky se malem pobleju.
      • No nevím, ty sandály a igelitku snesu mnohem líp než tu maškaru na hlavě...


        Co je s mím nickem? Žádná pravidla na games neporušuje.
        • jsi nechutnej hajzl.
          • A ty jsi zase vulgární primitiv... :(
  • Já už jsem asi pochopil tuto hru. Pravděpodobně cílí na publikum co má rádo cringe.
    • Mistni stado hatuje hru. Znameni ze asi bude dobra;)
  • Osobne sledujem novodobý fenomén, že ak sa hra hajpuje, tak je to v konečnom dôsledku trapas. Viď No mans sky, Mafia 3. Preto si myslím, že aj toto bude trapas. Uvidíme. (ako povedal ten slepý hluchému, keď išli spolu na nemý film)
    • Tohle trvá už bohužel nějaký ten rok, alespoň v herním průmyslu. Tohle je poslední indicie vypovídající o tom, že už je to opravdu jen stroj na peníze a nic víc :(. Síla marketingu, lidi jsou už tak zmasírovaný, že věří všemu. Dokonce mám pocit, že nějakým záhadným způsobem roste počet lidi, co opakovaně rádí "šahají na rozpálená kamna", protože to jinak neni možný. Vydávání her a fenomén "day one patch" se stává celkem běžnou záležitostí, hru je potřeba rychle vydat, nevadí, zazáplatuje se pak, tady v Excelu v tabulce by mi to pak nesedělo a nedostal bych prémie, váš obchoďák, mňaucta :(.
      • Morraw
        A tak určitě víš, že hra jde do lisovny tak měsíc před vydáním a pak se samozřejmě pracuje na opravách, které se vydají při vydání. Ono posunout celou hru není levná záležitost.
        Nikoho samozřejmě neobhajuju. Jen to není černobílé.
    • Vypada to dobre, rozhodne zajimavej nez GTA nebo Mafie. Hlavni hrdina mi je taky sympatickej, ma styl. No a hackovani je skvely namet na supr pribeh, tak uvidime s cim prijdou.
      • Jojo dokud neni clovekovi ctrnact, je pro nej rovnej ksilt, outift ditete a radoby gangsta chovani styl. Potom uz je mu to jen trapne.
        • LooooL, borec
  • TheGGG
    nuda nezájem, tento hoperský gangsta MTV styl je mě totálně proti srsti. Proč jednou nemůže vyjít hra ala GTA, ale s poldou v hlavní roli, kde by se řešili případy ala LA noire, vše od drobnějších zločinů až po zamotané korupční skandály, mafiánské intriky a maniakální sériové vrahy. Klidně ať jsme multikulti tam mohou být dvě hlavní postavy a jedna z nich může být emancipovaná lesbická černoška a já si to stejně pořád budu ochoten koupit. Hlavně už dost těchto gangsta blbin...
    PS: ano vím, mělo to být homosexuální občan tmavé pleti ženského pohlaví, ale tak přísní zas být nemusíme ne?
    • Morraw
      A to je právě to. že ono se v dnešní době řeší za jakou barvu pleti, pohlaví, vyznání nebo životní styl se hraje a přináší to sebou hlavně negativitu. Samozřejmě je blbé, aby byla zachována nějaká imaginární korektnost, se to cpe násilně do her a zároveň, že hráči a osoby zvenčí na to podobně reagují.
      • TheGGG
        no ubík se možná snaží o multikulti korektnost, ale stejně ve výsledku prezentuje černý jako gangstery a kriminálníky, kdyby udělali story o slušným detektivovi černochovi, co podporuje systém, nic bych nenamítal a hra by eště zlepšovala obraz černejch... takto mě to sere, protože mám pocit, že hraju za voliče Klingonový co šel do ulice dělat bord*el... a Cringetonovou já nemusím....
        • Morraw
          Je to o úhlu pohledu. Já hry fakt nespojuju s realitou nebo co se děje ve světe. Co byl pak Aiden ? Psychopatický zabiják ? To je vpořádku ? Žádné reakce to nezvedlo, ptže kolem bílých žádné kontroverze nikdy nebyly.

          Samozřejmě bílý páchají taky násilí ve velké míře. Ale tmaví byli v otroctví, které už teď není. Mají stejná práva ae furt nějakou zakořeněnou zášť. A proto se vždy ozvou, když se jich něco týká.
          • TheGGG
            černoši ale páchají větší kriminalitu než běloši a já teda o žádné nebezpečné bělošské čtvrti nevím, ale chtěl bych vidět tebe, jak si vykračuješ v noci po černošské čtvrti nebo muslimské no go zóně. Tato obezřetnost bělochů nevznikla jen tak sama o sobě bez příčiny, to si pamatuj. A první díl byl pro mě taky blbost, stejně jako GTA V i když se tam hraje i za bělochy... proto píšu, že chci městskou hru s detektivem v hlavní roli.
            Ale neboj, bílí levicoví anarcháči mě s*rou naprosto stejně jak ti černí...
            A otroctví nebo ne, ale to už si dnešní mladí černoši co dnes v USA zapalují popelnice a spolu s feministkami vyřvávají o tom, že Trump není jejich president a volili ho jen bílí bohatí ha*zli stejně napamatují a nic o tom neví...
            Jinak jak říkám, dejte mě story o slušném middle class černoškém detektivovi a klidně si to zahraju, toto ale určitě ne...
            • TheGGG
              hipsta dorazil... Jaktože nesedíš na FF UK a nebrečíš nad tím, že vyhrál Trump a né Killary Cringeton?
            • Ty a LV jste zkurvené rasistcké pyče.
            • TheGGG
              jsem si jistý, že to by se ti moc líbilo bobánku, kdyby sem každý psal jen názory, které vyhovují tobě, bohužel, takto svět nefunguje, měl by jsi si to uvědomit ty i ti pomatení nas*aní voliči Clintnové...
            • P.S.
              Kdyz nad tim tak premyslim, tak ty radsi nediskutuj vubec o nicem, ani o hrach.
            • O politice prosim nediskutuj. Nemas na to vzdelani, prehled, zkusenosti ani intelektualni vybavu. Akurat se ztrapnujes. Co ale na druhou stranu neni u tebe zadna novinka;)
  • Nikdy me zadna hra nestvala jako tahle. A to staci jen video. Ani nevim proc. To ze to je prepaleny, ze mladej mega borec kosi policajty, skace jak klokan a hackuje s cool bandou- ok, vzdyt je to hra. Ale jak to podava Watch Dogs 2 me proste z nejakyho duvodu hrozne s*re :D
    • Zřejmě budeš nadprůměrně inteligentní, to není žádné neštěstí, ale hrám od Ubisoftu se prozatím raději vyhýbej *3*
  • Ktokolvek toto predobjednal ma bud ballsofsteel alebo je nuts.
    • Začátek ok ale druhou polovinu Tvého příspěvku naprosto nechápu *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit