Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak za kolik bude recenze tentokrat? Ono tech par tisic do vacku za kazdou recenzi potesi.
  • Zřejmě budeš nadprůměrně inteligentní, to není žádné neštěstí, ale hrám od Ubisoftu se prozatím raději vyhýbej *3*
  • TheGGG
    hipsta dorazil... Jaktože nesedíš na FF UK a nebrečíš nad tím, že vyhrál Trump a né Killary Cringeton?
  • Morraw
    A tak určitě víš, že hra jde do lisovny tak měsíc před vydáním a pak se samozřejmě pracuje na opravách, které se vydají při vydání. Ono posunout celou hru není levná záležitost.
    Nikoho samozřejmě neobhajuju. Jen to není černobílé.
  • Žádný řetízky, prsteny apod, nenosím ani hodinky, rifle jsem na sobě měl naposled někdy v 6 třídě na základce.
    Přistihuju se, že často (skoro pořád) nosím kapsáče, protože jsou pohodlný a hlavně pro mě praktický (nosím u sebe spoustu věcí), jinak triko si na sebe klidně oblíknu, zmačkaný záměrně není, ale pokud je, tak se nad tím popravdě nijak nepozastavuju, protože je mi to celkem jedno :)
    A prestižky znám tak z výlohy :D
  • Tohle trvá už bohužel nějaký ten rok, alespoň v herním průmyslu. Tohle je poslední indicie vypovídající o tom, že už je to opravdu jen stroj na peníze a nic víc :(. Síla marketingu, lidi jsou už tak zmasírovaný, že věří všemu. Dokonce mám pocit, že nějakým záhadným způsobem roste počet lidi, co opakovaně rádí "šahají na rozpálená kamna", protože to jinak neni možný. Vydávání her a fenomén "day one patch" se stává celkem běžnou záležitostí, hru je potřeba rychle vydat, nevadí, zazáplatuje se pak, tady v Excelu v tabulce by mi to pak nesedělo a nedostal bych prémie, váš obchoďák, mňaucta :(.
  • LooooL, borec
  • "Blbec s rovným kšiltem...". Ukaž se, hrdino, jak vypadá tvá garderóba. Nejspíš to bude zmačkaný triko, plandavý rifle, stříbrný řetízek kolem krku a na nohách prestižky.
  • Já nemám problém s oblečením, jen když vidím nějakýho blbce s rovným kšiltem, tak mám záchvat smíchu jak debilně to vypadá :D takže ať si to klidně lidi nosí, aspoň mi neklesne hladina optimismu :D :D
  • Ty a LV jste zkurvené rasistcké pyče.
  • Bože, to je tak trapná kritika. Jaká část oblečení ti ještě připadá vtipná, co? Rád bych viděl tvůj outfit, abych se mohl pobavit :).
  • Jack1947
    Upoutávka v TV, upoutávka tady na webu ( kolik týdnů) Kdybych řekl že mně z toho už nebolí hlava byl bych lhář - nicméně třeba přes tu přepálenou barevnost a cool gangsta správnáckýho hlavního trola to bude hratelné... ( No hele ubisoft už nám dal i hratelné hry bez většího Downgrade R6S, Division) tak co by ne.
  • Mam predobjednano jako obvykle. Prvni dil nezklamal, verim ze nezklame ani tohle. :-)
  • A ty jsi zase vulgární primitiv... :(
  • jsi nechutnej hajzl.
  • Kdy vyjde, nové album SOAD System of a down, jen tak mimo toho ???((((((( ((Vid posraté fóra)) o ničem jen o hajtovaní, ale to nevadí.))))))))
  • Jojo dokud neni clovekovi ctrnact, je pro nej rovnej ksilt, outift ditete a radoby gangsta chovani styl. Potom uz je mu to jen trapne.
  • TheGGG
    jsem si jistý, že to by se ti moc líbilo bobánku, kdyby sem každý psal jen názory, které vyhovují tobě, bohužel, takto svět nefunguje, měl by jsi si to uvědomit ty i ti pomatení nas*aní voliči Clintnové...
  • No nevím, ty sandály a igelitku snesu mnohem líp než tu maškaru na hlavě...


    Co je s mím nickem? Žádná pravidla na games neporušuje.
  • Ale ne tak vtipnej jak igelitka a ponozky v sandalech;) btw co ten tvuj nick? Laskave si zmen vzdycky se malem pobleju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit