Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mistni stado hatuje hru. Znameni ze asi bude dobra;)
  • Ty vole ten rovnej kšilt je tak strašně vtipnej :D
  • P.S.
    Kdyz nad tim tak premyslim, tak ty radsi nediskutuj vubec o nicem, ani o hrach.
  • O politice prosim nediskutuj. Nemas na to vzdelani, prehled, zkusenosti ani intelektualni vybavu. Akurat se ztrapnujes. Co ale na druhou stranu neni u tebe zadna novinka;)
  • Vypada to dobre, rozhodne zajimavej nez GTA nebo Mafie. Hlavni hrdina mi je taky sympatickej, ma styl. No a hackovani je skvely namet na supr pribeh, tak uvidime s cim prijdou.
  • Já už jsem asi pochopil tuto hru. Pravděpodobně cílí na publikum co má rádo cringe.
  • TheGGG
    černoši ale páchají větší kriminalitu než běloši a já teda o žádné nebezpečné bělošské čtvrti nevím, ale chtěl bych vidět tebe, jak si vykračuješ v noci po černošské čtvrti nebo muslimské no go zóně. Tato obezřetnost bělochů nevznikla jen tak sama o sobě bez příčiny, to si pamatuj. A první díl byl pro mě taky blbost, stejně jako GTA V i když se tam hraje i za bělochy... proto píšu, že chci městskou hru s detektivem v hlavní roli.
    Ale neboj, bílí levicoví anarcháči mě s*rou naprosto stejně jak ti černí...
    A otroctví nebo ne, ale to už si dnešní mladí černoši co dnes v USA zapalují popelnice a spolu s feministkami vyřvávají o tom, že Trump není jejich president a volili ho jen bílí bohatí ha*zli stejně napamatují a nic o tom neví...
    Jinak jak říkám, dejte mě story o slušném middle class černoškém detektivovi a klidně si to zahraju, toto ale určitě ne...
  • Osobne sledujem novodobý fenomén, že ak sa hra hajpuje, tak je to v konečnom dôsledku trapas. Viď No mans sky, Mafia 3. Preto si myslím, že aj toto bude trapas. Uvidíme. (ako povedal ten slepý hluchému, keď išli spolu na nemý film)
  • Morraw
    Je to o úhlu pohledu. Já hry fakt nespojuju s realitou nebo co se děje ve světe. Co byl pak Aiden ? Psychopatický zabiják ? To je vpořádku ? Žádné reakce to nezvedlo, ptže kolem bílých žádné kontroverze nikdy nebyly.

    Samozřejmě bílý páchají taky násilí ve velké míře. Ale tmaví byli v otroctví, které už teď není. Mají stejná práva ae furt nějakou zakořeněnou zášť. A proto se vždy ozvou, když se jich něco týká.
  • TheGGG
    no ubík se možná snaží o multikulti korektnost, ale stejně ve výsledku prezentuje černý jako gangstery a kriminálníky, kdyby udělali story o slušným detektivovi černochovi, co podporuje systém, nic bych nenamítal a hra by eště zlepšovala obraz černejch... takto mě to sere, protože mám pocit, že hraju za voliče Klingonový co šel do ulice dělat bord*el... a Cringetonovou já nemusím....
  • Začátek ok ale druhou polovinu Tvého příspěvku naprosto nechápu *7*
  • Morraw
    A to je právě to. že ono se v dnešní době řeší za jakou barvu pleti, pohlaví, vyznání nebo životní styl se hraje a přináší to sebou hlavně negativitu. Samozřejmě je blbé, aby byla zachována nějaká imaginární korektnost, se to cpe násilně do her a zároveň, že hráči a osoby zvenčí na to podobně reagují.
  • TheGGG
    nuda nezájem, tento hoperský gangsta MTV styl je mě totálně proti srsti. Proč jednou nemůže vyjít hra ala GTA, ale s poldou v hlavní roli, kde by se řešili případy ala LA noire, vše od drobnějších zločinů až po zamotané korupční skandály, mafiánské intriky a maniakální sériové vrahy. Klidně ať jsme multikulti tam mohou být dvě hlavní postavy a jedna z nich může být emancipovaná lesbická černoška a já si to stejně pořád budu ochoten koupit. Hlavně už dost těchto gangsta blbin...
    PS: ano vím, mělo to být homosexuální občan tmavé pleti ženského pohlaví, ale tak přísní zas být nemusíme ne?
  • Nikdy me zadna hra nestvala jako tahle. A to staci jen video. Ani nevim proc. To ze to je prepaleny, ze mladej mega borec kosi policajty, skace jak klokan a hackuje s cool bandou- ok, vzdyt je to hra. Ale jak to podava Watch Dogs 2 me proste z nejakyho duvodu hrozne s*re :D
  • Ktokolvek toto predobjednal ma bud ballsofsteel alebo je nuts.
  • Morraw
    Marcus bude bojovat proti systému a je jedno jestli je černý, homosexuál nebo mimozemšťan. Jen některý jelita v tom vidí něco jiného. Dnešní doba lidi mění.
  • Grafiky to vypadá strašně, tak 5 let zpátky. Nemluvně o hlavní postavě, ten je vyloženě k smichu *1*
  • k dokonalosti chybí, už jen aby se hlavní postava jmenovala Jarmil Vořežprut...
  • Luckiller
    Krucinál, když už se to odehrává v San Franciscu, proč nemůžu hrát za Drsnýho Harryho? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit