Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když by se v dnešní době vývojáři obtěžovali s optimalizací, tak jsme už tu mohli pár let sledovat hry s fotorealistickou grafikou. Místo toho se vývojáři ruku v ruce s výrobci vydali cestou, kdy jakoukoli optimalizaci nahradí hrubým výkone a podporou prodeje nového "šrotu"...
  • Proc ne? Hra nevypada nikterak narocne. Ten prehnany filtr pred/po na narocnosti zas tak neprida. 1080Ti mebude mit problem ani ve 4k, vsadim boty.
  • Kallessin183
    Jak videa, tak galerie je bez reklam...
  • MickeyMutant
    Žádné reklamy před videem ani po něm, žádný vyskakovací banner, žádné videonásilí během prohlížení obrázků v galerii? Nebo mluvíš o inzerci na hlavní stránce a okolo článků?
  • Kallessin183
    Já jsem tenhle problém vyřešil tím, že si platím zdejší premium členství a reklamy mě neobtěžují... I když chápu, že to není ideální řešení pro každého. Ale mě za to těch pár korun měsíčně stojí...
  • Pokud to vůbec bude, protože Erdogan a jeho čistky v zemi.
  • Jo presne :D TO sem chtel napsat, tzaky si to vzdy hledam na youtube :D
  • mě jen zajímá kdy to už bude
  • Taki doufám.
  • vážně? v 60FPS na p1440 v high details? vážně? a window borderless a to jen s jednou grafikou? jako fakt? *5* *14* pochybuju *3*
  • Jack1947
    Jinak spíše mi to přišlo enginem že je podobné nikoli že mají stejné šaty lolz.
  • PreidaQ
    No ale na druhou stranu vezmi si, jak skvěle by to diskuzně závislé vyléčilo. Myslíš si, že by Jack pořád komentoval každičkou hovadinu, kdyby věděl, že si před každým příspěvkem do diskuze musí pokaždé vytrpět tebou tak krásně definované martyrium? Abstinenci zdar!
  • MickeyMutant
    Do diskuzí chodí "nepatrný zlomek čtenářů Games", a to ještě zlomek většinou tvořený smějícími se bestiemi, co si žádné inzerce neváží a nic kloudného si pak nekoupí. To by byly perly sviním, ty reklamy v diskuzích*3*
  • PreidaQ
    Musím říct, že jsi to trefil dokonale. Games zřejmě ještě nepřišli na to, že cookies se dají použít i k dobrým věcem pro blaho lidí, jako je zapamatování si (zmutované) hlasitosti.

    Překvapuje mě, že diskuze stále zůstávají nedotčeny takovým reklamním zvěrstvem. A přitom to musí být učiněný zlatý důl!
  • At uz je to tu
  • Doufám, že je nezasáhnou Erdoganovi čistky.
  • Jack1947
    Moje řeč, svatá pravda tesal bych do kamene.
  • MickeyMutant
    Podjezd myslíš? Asi máš pravdu. Jednosměrka je blbost, to je fakt, ve středověku byly uličky tak ouzký a klikatý, že musely bejt jednosměrky všechny.
  • Jack1947
    Podjezd nebo kec zákazu stání asi jak řikáš nebo to je nějaká bota co tam nemá co dělat.
  • MickeyMutant
    To je středověk, Jacku. Všichni po světě chodili ve stejnejch roztrhanejch hadrech se špagátem kolem pasu. Nebo to bude tou klenbou všude, že tam taky nemaj rovný stropy? Mě by zas zajímalo, co znamená ta žlutá dopravní značka. Tipuju jednosměrku, snížený podjezd nebo konec zákazu stání. Co myslíš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit