Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chlastání není sport, ale jezení na čas v Americe a Japonsku je regulérním sportem.Stačí vyměnit pivo za hamburgery, hot dogy, ústřice ... a můžeš jít soutěžit.U nás se můžeš tak akorát dostat do Guinessovky. *1*
  • a o ten sprint tu přeci jde! :D nácci taky nejsou žádný sporťáci, ale člověka, kterej 8 hodin denně sedí u komplu, doženou v pohodě...
  • Já mám spoustu dobrých myšlenek, ovšem jejich realizace, to je věc jiná... *1*
  • jasný mno, jedine, že bych toho programera trenoval ale ... pak mooooožná
  • to je super myšlenka ... aj dobrý a chytrý jedinec se tu najde ..diky
  • A to jako myslíš, že když jsi sportovec tak bitku proti přesile 5 na jednoho vyhraješ? Jediný rozdíl bude v tom že nedostaneš přes hubu trochu, ale opravdu opravdu hodně když jim pár ran vrátíš. Přeju hodně zábavy se zuby vymlácenými kovovými boxery a žebra zlámaná od kopanců železnou špičkou. Jediný sport který ti v takové situaci pomůže je sprint
  • pardon, já jsem aspon zvíře, ty se schováš za kus železa a budeš se cejtit jako chlap ... super, gratuluju
  • Tak to někde kopeš kanál, ne? Dneska je totiž normální, že člověk svojí profesionální kariéru tráví u počítače v kanclu.. :D A co si kdo dělá ve volném čase je jeho věc. Až ti nějakej progamer nakope zadek v kickboxu asi budeš zírat.. :D
  • To je asi komplexnější problém. Moderní elektronika a internet jsou zkrátka tak atraktivní, že ostatní činnost, včetně těch outdoorových, jsou v porovnání s nimi nudné a nezajímavé. Pokud chceme děti vytáhnout ven, je třeba vymyslet nějakou novou zajímavou (či "ozvláštnit" nějakou už existující) činnost, která jim v porovnání se sezením u počítače/konzole/tabletu bude připadat minimálně stejně atraktivní.
  • Na bandu nácku platí chodit preventivně dohola, což se ovšem nevyplácí v místech, kde je kumulovaná ještě podstatně nebezpečnější část obyvatel. Víme.
  • tys nikdy neviděl žádný cello fiddle-off? :D :D
  • Bandu nácků nebudu zbytečně provokovat a když si začnou sami tak, že nebude možné konflikt odvrátit, tak se poserou strachy po prvním výstřelu. (a nemusí být nutně smrtelný a když na to přijde, tak zraňující). Že jsou v ČR debilní zákony týkající se zbraní je věc druhá.
  • imho, radši budu zvíře ( tomu se více člověk podobá), něž chcíplej NERD, co má barvu jako sníh, tělo jako reklama na hlad a social live na nule
  • jasný, takže bandu nácku ukecáš, že jako pohoda, bo je zastřelíš a pujdeš sedět ..mno, radši držmlč, pač tohle je koment na urovni práve toho nácka
  • Mno divný, divný. Ale tak když i šachy jsou dnes považovány za sport, proč ne. Jen mě zajímá kdy i chlastání bude odvětví sportu, kde notorici budou trénovat, jak do sebe kopnout o jednoho panáčka víc, než spadnou pod stůl. Až se budou pořádat turnaje a vítěz vyhraje transplantaci jater.
  • Bitce na ulici se civilizovaný člověk brání buď ústupem nebo 9 mm. O kus masa se rvou zvířata.
  • Teda chudák třeba Formule 1.. Za posledních padesát let se tam toho změnilo tolik, že stejné už je jenom to, že se jezdí v rychlých autech na okruhu. :D

    Ony se ty "skutečné" progaming tituly zase tolik nemění (Starcraft, DotA, CS) a časem se to taky ustálí. Zatím je to všechno relativně nové, ale za 20-30 let to bude jinak.
  • *na druhou stranu
  • super, další důvod proč budou děti sedět u PC a ne se hejbat venku jako skutečnej sportovec .... tohle je fakt ubohy, a kazdej by se nad tim mel zamyslet. Imho už vidim, jak se ubraní bitce na ulici, diky tomu, že paří na nějakou onlinovku ...fakt ubožárna
  • Pokud vím, jde hlavně o to, že šachy chtějí být uznávány jako olympijský sport a tam je jednou z podmínek i kontrola na doping. Každopádně látky umožňující lépe zvládat stres či lépe se soustředit určitě existují... na druhou benefit plynoucí z dopingu určitě nebude takový jako v jiných sportech (např. cyklistice *4* )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit