Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Bude na Games recenze? A pokud ano, už vám od vývojářů došel mail s úvahou, jak to vidí s hodnocením?
    • Doporučuji mrknout na hodnocení uživatelů co si již hru pořídili.
      A hned budeš chytřejší *8*
  • Vypadá to velmi povedeně zatím. Jenom jste si mohli odpustit toho bezdomku v ponožkách (co navíc asi pamatujou Husáka) a pantoflích...kdyby jste tam strčili raději ňákou sličnou dívku, která to hraje...přece žijem v zemi, kde jsou ty nejhezčí holky na světě. Sorry za offtopic, to měla být jenom taková drobná zpětná vazba a můj nepodstatnej názor..:D Ať se daří - hra vskutku vypadá k světu a tohle bych si na VR moc rád zkusil. Držím place
    • Já žiju v zahraničí a s tim jestli jsou u nás nejhezčí holky teda nevim. Možná tak pro Latino Amerikános :) . Ale špatně na tom zas nejsme, to ne.
  • Včera jsem tomu dal pár hodin a podle mě zatím není pro PC lepší VR hra - parádně se u toho bavím. Dobrá práce BadFly!
    • Jack1947
      Na mobil prosím ale na pc je to celkem slabota ne ? a to teda i bez 3D.
      • Tak každému se líbí a vyhovuje něco jiného, ale když se podívám na hodnocení hry pro PC, které je přes 70% tak to asi tak špatné nebude ne? VR verze má nyní přes 90% což je moc pěkné.

        Zatímco třeba Mafia III má 45% tak nevím no. *3*
        • Jack1947
          Spíš bych porovnával s VR titulama a tam budou i lepší... ale nevím předpokládám že jo prostě pro mě to je hra primárně na mobil.
    • Je to lepsi jak Serious samy VR ???
      Ty me prisli nejlepsi spolu s Doomem 3 a Vanquish relams.
      Tohle jsem nezkousel.
      • Po pravdě je to srovnatelné s tituly jako "Raw Data" anebo "Arizona Sunshine" což bych řekl, že jsou nyní top tituly pro VR. Serious Sam je také super, ale je to jiná hra.
    • že by až tak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit