Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WoWko jsem pár let hrál.. a měl ho rád... ale i tohle intro.. s vyjeveným orkem a vykuleným člověkem jak zízaj v údivu na pupkatou pandu.. ach jo.. to už z toho udělali parodii.
  • azaroth
    To video se mi líbí. Zajímalo by mě, jak náročný je něco takovýho vyrobit. Přiznám se, že mě zase na pár sekund napadlo, že by to nemuselo být špatný... jenže pak si člověk vzpomene, že hra samotná jsou hodiny a hodiny čekání na to, kdy už se člověk začne bavit.

    Prostě ta honba za itemama a plnění questů přestane jednou bavit a bez ohledu na to, jak moc se Blizzard bude snažit, jinou hru z WoW jen těžko udělají.

    Ale video parádní.
  • Asi je to zase pekny a bude to dobry jako skoro vsechno co vzejde od blizzu ale mam taky trosku dojem ze wow melo driv vic epicko-fantastickej kabatek a jde trosku do pohadky :-)
  • Jejdanánku, to je tu ale zase kupa uplakaných dětí ... já bych místo "opište kód z obrázku" sem dal nějakou složitější rovnici, třeba by se pak "diskuse" zbavila promitivních hlášek poďobaných zakomplexovaných usmrkanců, kteří ty svoje výlevy nedokáží ani pořádně gramaticky správně napsat:)

    A mi, dospjelý, sy klydně zahrajem ajy za pandi, ne? *2*
    • "Primitivních":) Už na to nevidim, jak mi ty bílý písmenka na té černé ploše vypalují oči:)
  • Důvod nadávání je jen jeden.. a to je ubrečené komunita. Všude se nadává na všechno, ale cz/sk hateři jsou ve svém povolání best.
    Vsadím se, že i největší odpůrce by ta hra bavila, protože herně WoW nezklamalo a stále si drží náskok od jiných MMO. JDe jen o to, že se V8m líbí hru hatit protože tam je panda.. no to je toho omg.. U Worgenů jste taky tak brečeli ? Pokď si pamatuju jestli vůbec byli v Warcraftu 3, tak neměli velké zastoupení. Já WOW hrál do začátku až do Wotlk. Někdy nesouhlasím s Lorem co změnili, ale hra je to stále dobrá.. a osobně být teď hráčem WoWka tak jsem rád, že zase do hry přibude něco nového.. Čína ? i v realu je to působivá země, dost lišící se od EU a USA. Stylizace a krajina atd.. Radší čínu než předělanej outland nebo jiné již dávno okoukané věci.

    PS: Pro ty tzv. dospělé-- Dospělý člověk nenadává jak tu atd, jen řekne že ho ta hra zklamala.. takže grow up
    • kostejnesmrtelny
      Opravdu se nesázej, Cataclysm byl fakt katastrofální. Ale s těma věčnejma nadávačema máš pravdu. Aneb jak jsem někde zahlíd: Self-entitlement. Worst thing that ever happened to gaming.
    • Kronoss1
      Radši se nesázej.
    • S tou ''best'' ubrecenou komunitou je to hloupost. Mozna si obcas zajdi i na zahranicni fora. Ne jen CZ.
  • Je dost vtipný, jak tu lidi nadávají, že to vypadá jako Kung-fu Panda. Já třeba ten film neviděl a tak to nemohu posoudit. Takže otázka: Když nemáte rádi Pandu, proč na ni koukáte?
  • Filmek pekny hra o hovne. Blizzu sem dal 2x sanci ( woltk a cata ) aby prisel s necim stejne dobrym nebo dokonce lepsim nez byl puvodni koncept wow. Jak to tak vypada na pandy si zajdu do kina a tenhle rok radsi zkusim guild wars 2 ;)
  • Hrál jsem WOW téměř od začátku, už Cataclysm se mi moc nelíbil, ale tohle...tohle fakt ne. Kvůli tomuhle nemám rád čínu a uvidíte že nová expanze bude ještě více orientovaná na děti a lamy než tomu bylo doposud...halt časy UBRS, MC a BWL se už nevrátí, ale co je moc, to je moc. Nechápu jak staří mazáci najdou v sobě motivaci tohle hrát..sedět 4-7 dní 18-24+ u bývalé super hry, která se postupem času stala neuvěřitelnou sračkou. O hraní s množstvím lidí co nevědí která bije a je jich čímdál víc ani nemluvím :(
    • Shania
      Stari mazaci jsou o sed let starsi, vetsinou uz maji davno rodiny nebo jiny zajmy a chteji si hodinu zahrat, kdyz maji cas a ne u toho sedet kazdy vecer.

      A pokud povazujes MC za zlaty casy raidovani .....
  • Zlatej Warcrafr II
    • Sem netusil ze Warcrafr je predchudcem wowka...
    • Zlatej tetris...
      • JSem netušil, že tetris je předchůdcem Wowka
        • Nevím, jak je na tom inventář ve WoWku, ale z hraní Diabla 2 můžu potvrdit, že Tetris opravdu je předchůcem některých her od Blizzardu. *3*
  • BLADIA-AMNESIA
    To vypadá neskutečně trapně..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit