Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takto vidite konecne je jasno prokoho je wow hra urcena stydel bych se jako dospelak hrat takoveto mmo
    • zdeeneek
      Dospelej clovek tohle naopak vubec neresi. Resi to dvanactileti pubertaci, kteri si musi pripadat strasne cool. Ja mam 30+ roku a nebudu mit problem za pandu hrat. Stejne tak si klidne zahraju Super Maria na Wiicku a jako decko si rozhodne nepripadam.
    • Shania
      To je mozna tim, ze jeste dospely nejsi, nebo ti chybi fantazii a nebo mas mozna nejaky jiny problem...

      Ja se za to nestydim, MOP si rad zahraju, stejne jako Guild Wars 2, Darksiders, Epic Micky, AC, Magicku, Trine, Skyrim .......................
      • Kronoss1
        Je zajímavé, jak dokážeš určit věk na internetové diskuzi, ale třeba jsi naše nová Jolanda. Kdo ví, odpoví.
        • Shania
          napsal, ze by se jako dospelak stydel hrat WOW, takze to beru tak, ze je ste neni....

          A podle toho co tu lidi pisou se da urcit spoustu veci.
        • Jolanda *1*
    • Souhlasím s tebou možna to dělá Blizzard naschvál že WoW zustane pro děti a až vyrostou přejdou k projektu Titan , dospělejší verze Wowu.
      *1*
  • jelikoz blizzfuck neuvazuje ze by do krabic s datadiskama (a to ani ve sberatelsky edici) dal kupon aspon na 1 mesic hrani, ja neuvazuji o tom ze bych si cokoliv od nich koupil... at zije GW2 *1*
  • video super, skoda ze hra vypada jak Worms 3D. a to beze srandy. no zachrani to asi az Guild Wars 2
  • oprava:k datadisku Wrath of the Lich King
  • Pěkný ale zatím nejlepší trailer k World of Warcraft považuji k datadisku Frozen Throne.Arthase nikdo nepřekoná škoda ho.
  • Neodsuzujte jeho gramatiku, také na tom nejste kdovíjak skvěle. *1*
  • No filmeček parádní, akční, vtipný, krásné animace, no jako obvykle. *3*

    Wowko sem hrál, hrát asi možná ještě někdy budu (mezitím určitě vyjdou 2 nové datadisky), a musím říct že mě bavilo. To že tam jsou pandy, je vymysl Blizzu, jelikož byly i ve FT (který vyšel mnohem dřív než Kunfu panda....) jako vtípek. Klidně ji můžou dát jako postavu + classu mnicha. Když se vám pandy nelíbí tak hrajte undeada, humana, orca a neserte sem Kunfu Pandu....
  • Makres
    Až bude WoWko vypadat jak v tom traileru, tak si ho zase zahraju. *1* Na začátku jsem si říkal, jestli to není trailer na další Piráty z Karibiku. Já už jenom čekám, kdy si Blizzard koupí licenci od Disneyho a dají do WoWka Micky Mouse s Donaldem.
    • Kronoss1
      Počkej, neblázni. Napřed musí vytěžit co nejvíc z Asie, takže tam dají Naruta. Nové postavy - shinobi, chakra - nová mana, 5 elementů - něco jako runy.
  • Blizzard by se mel spis preorientovat na animaky nez ne hry; hry uz jim nejak moc nejdou, za to humorny videa jo :).
  • Kungfu panda , grcať sa mi chce , hadam sa aspon deti potesia...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit