Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zde je další leaknutý trailer pro Mists of Pandaria!
    http://www.youtube.com/watch?v=iwVR-LiCQxw
  • Héééj bomba, Rychle spravit plot, "Tady máš", "Dík" bomba moc jsem se zasmál. Jen mi trochu chyběla taková ta "udička".
    Trailer 1,2- Buď čím chceš ve světě války a magie
    Trailer 3 - You are not Prepared - Ty šmejde už to kupuju a jdu tě zklepnout
    Trailer 4 - Only one can be king - No to bych se na to podíval
    Trailer 5 - All will burn beneath shadow of my wings - Zase challange, máš na to?
    Trailer 6 - Pandy jsou ftipný ... Jako ano souhlas ale koupím si kvůli tomu hru?
    (Kdyby to alespoň ten Jack Black namluvil)
    Bomba trailer, ale pro mě nic moc reklama
  • Kungfu panda byl dobrej animák, ale dávat ten komickej styl do videa na WOW .... a celkově do hry. (Podle mě to bylo v FT jen Easter egg).
    • Ano, byl to easter egg. I podle nich.
  • disney pictures presents
  • HolyHandGrenadeOfAntioch
    Ten člověk je super :D. No, já bral pandareny vždy jako součást Warcraftu (ve Warcraft 3), takže u mě v pohodě *2* .
  • Ve světě WOW se už neorientuji ty pandy tam byly už od začátku nebo je tam dodali ?
    • Shania
      Na začátku byli jen orci a lidi. Všechno ostatní tam dodali:)
    • uz tam byli poprve se objevily ve Frozen Throne
      • jsem ani nepostřehl, přímo v kampani ?
        • co já vím tak jen jako hero v editoru světů .. ale byli takoví ožralí mnichové dáli se to tak řict..
          • http://tinyurl.com/bq9vhvc
            • tím se nesnažím říct vůbec nic, jen že se tady lidi baví o tom, jestli byl nějaký pandaren i v kampani a já jim postnul odkaz, z kterého poznají, že byl...nevím o co Ti jde, ale asi Tě žere, že narozdíl od Tvého příspěvku je ten můj aspoň k věci, co se vlákna týče *4*
            • Kronoss1
              A tím se snažíš říct jako co? Že kdyby tam byla Včelka Mája, tak tam udělají zem Úlů? Jen tak mimochodem, já jsem tu kampaň hrál taky a neviděl jsem ho tam, takže zas takovou roli nehraje.
        • myslim ze v kampani za orky :)
  • Tak ten pohled zdesenyho orka v case 2.30+- me malem zabil ....
  • Tak teď ještě dok*rvit Starcraft, ať to máme kompletní! *1*
    • Co ?
  • a pak lidem vysvětluj, že pandy byly součástí univerza před nějakou pohádkou od dw, když k tomu chlapci z blizzardu snad míří cíleně. Ano, výborná řemeslná práce a zasmál jsem se. Ale kde je sakra ta epičnost a momenty kdy jsem na jejich launchovy videjka koukal z otevřenou hubou - např. tbc
    • A jak přesně si představuješ PVP opening cinematic o pandarii?
      • kdybych znal odpověď na Tvoji otázku, tak ji určitš nenapíšu sem, ale snažím se svůj nápad hned někde střelit :-D přeci neznamená, že když se mi to moc nezamlouvá, tak mám hned hlavu plnou toho jak by to mělo vypadat...jinak by jim podle mě rozhodně prospělo temnější prostředí, nějakej exile, ne omalovanky kde už vážně chybí jen trojitá duha. Jasně bys určitě hned napsal, že takový wowko bylo přeci vždycky - barevný, přeplacaný, pohadkový...ale to podle mě není prostě pravda a tohle je už extrém...
        • mirekdusinojc
          Jo jo, i z roztomilých pohádkových pand se dá dobře zvolenou atmosférou a správným střihem udělat krvelačná bestie. A příchod do Pandarie jsem očekával už od BC, takže sem rozhodně nebyl, jako zde většina "pravověrných" warcraft fans, zděšený. Ovšem co mě znepokojuje mnohem víc, je ta čím dál silnější bezpáteřnost, která je způsobena možná tlakem na tvůrce, možná vytěžením a celkovou únavou a nejpravděpodobněji obojím. Ať už je to v gamedesignu a nebo v celkovém pojetí. A bohužel nový cinematic to hezky potvrzuje. Už aby tu byl Titan.
          • Nebo Naga datač *3*
            • Tak ještě nám zbývá královna Azhara, která se určitě objeví takže nagy ještě potkáme, jen jestli to bude datadisk nebo jen patch.
            • Myslel jsem už aby tu byl titan nebo nagy *4*

              Je to téma, které by mohlo vzkřísit celej Warcraft, resp. zahalit temnotou jako příchod Illidana, DW byl pro mě např. celkem nezajímavej, už jen že se probere blalba drak. A Arthas celkem Ok, ale Nagy mohou být fakt epické, pokud na nich zapracují. Ale kdo ví, chce to nějaké info v BlizzCastu.
            • mirekdusinojc
              Si piš, že ten bude taky. Ještě stále musí živit několikamilionovou základnu hráčů, které se ne a ne zbavit :P
      • mirekdusinojc
        Proč by měl být PvP?
    • mirekdusinojc
      True story bro!
      • Ked pouzivas meme tak sa ho aspon nauc ok ?

        Cool story bro / True story.

        Nevzdelanec
  • mirekdusinojc
    Hmm, to je snad poprvé, co se Blizzard odklonil od relativně realistických postav k přiznané stylizaci. Ale jinak pěkné.
    Hmm a škoda té mizerné YouTube "HD" kvality, která nádherně zkurvila všechny detaily na kterých u takovéhoto videa dost záleží - odlesky kůže, jednotlivé chlupy a vlasy a pod.
    • Tak tenhle komediální animáč nezachrání ani chlupy toho bílýho medvěda nebo co to je. Na videa ze světa Warcraftu jsem se vždycky těšil, ale tohle mi tam nějak nezapadá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit