Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trailer naprosto genianlni nicmene radeji si pustim Guild wars 2 nez Kung fu pandu :-)
  • walltar
    Video, ostatně jako každé WoW video, je perfektně zvládnuté ... Jenom škoda že ta hra je taková jaká je.
  • Nestačím se divit *8* Tohle je warcraft? *8* ale zasmál jsem se
  • Chvylu som mal dojem ze sa jedna o "vazne" videjko, ale velmy rychlo som bol vyvedeny z omylu. Akoze wtf ?
  • Amylee.Anderson
    To je vtip? Já WoWko nejak nemiluju, ale co to s tim provedli? S pandama jsem se už smířila, ale když se ohlédnu zpět na ty nádherný filmečky, tak tohle je jak pohádka. Ten ork a člověk taky vypadaj jak z pohádky - když si to porovnam s původnim WoW filmečkem, tak vypadaj jak karikatury. Konec toto.
    • Tak ono je to jak z pohádky proto, že do toho tahají vtip, což je fakt trochu demoralizující. Přitom ten začátek vypadal slibně :| A pak ty tváře... *13*
  • Proc Blizzard neudela celovecerni film ze sveta WoW v takovehle grafice?
    • Protože by to stálo jako rozpočet NASA na celý rok. (Jo není to tolik, ale stejně.)
    • Protože na to nemají dost velký tým *3*
      • až na to že ty videa nedělá blizz pokud vim ale firma přez CGI ;)
        • nn, blizz na to má přímo oddělení které se tímhle zabívá, to nědělá žádná firma.
        • okej sorry... dělá :D
          • Já vím proč jsem to napsal *3* nejsem jak někteří ostatní *2*
  • pěkná komedie *1*
    • +10 *1*
  • Pěkné video, ale mam takový pocit jako kdyby už blizzard přestal brát WoW vážně. Hrával jsem ho dlouhé roky na středni a byly to nejlepší roky co jsem kdy cokoliv hrál, kamarádi na skypu nebo na ventrilu 25 lidi z ruzných zemí. Proti pandam nic nemam a myslim si ze je to odbry krok, protoze jak je známo mneli uz prijit v TBC misto Draenei myslim. Urcite to bude zabavne a mohli by to pridat zase neco nového ale myslím si ze odsouvají WoW na duhou kolej a soustredí se na ten jejich novej projek titan.
  • kostejnesmrtelny
    Pěkný *4* . WoTLK intro zůstává nepřekonáno, ale je to lepší, než cokoliv, co vypustili od tý doby.
    • JohnyTheZik
      Pche :D.. Diablo 3 ma rovnou 2 uzasny filmecky :D -
      1.) Tyrael: "You cannot judge me, I am justice itself"
      2.) kdyz vstoupi Diablo do nebe a bojuje s imperiusem - to bylo jedno z nejdetailneji provedenyjch videi od Blizzu.

      Ale co od Blizzardu cekat, filmecky jsou vzdycky za 1 ;)
    • Jo, sem si ho dokonce i stahoval. Meč a drak ze spodu na skále jsou nejhezčí záběry.
    • ja teda mam jako cislo jedna vannila intro ta chvile kdyz jsem hru poprve zapnul x) nesmim o tom premyslet protoze bych si hru asi z nostalgie koupil a kdo vi jak bych pak dopadl :o) prestal jsem hrat na tbc a zadne jine mmorpg uz me pak nebavilo bohuzel :/ jen ultima obcas s pritelkyni ale tam uz je velmi mala komunita
      • Jojo, taky mne uz zadne jine mmo nebavilo... zkusim jsem TOR tedka jak je ten trial do 15lvl ale ani jsem neudelal 10 lvl a nemam chut to zapnout...
        • kostejnesmrtelny
          TOR je strašnej fail a další potvrzení, že jakejkoliv pokus o MMO, kterej se spokojí s přeskinováním WoW mechanik do jinýho univerza je nutně odsouzenej k zániku. Navíc...nechápu to, fakt ne, ale ta hra je graficky o dost hnusnější, než WoW, který je postavený na 7(?) let starejch základech.

          Slyšel jsem nicméně, že Secret World je hodně povedenej. Zrovna stahuju tří až pětidenní trial. Vypadá to, že to není úplně klasická kopírka WoW.

          Co se WoW týče, určitě pandy zkusím, minimálně na měsíc a možná nakouknu do prvního raid tieru. Akorát čekám, až mi doběhnou 3 měsíce od poslední aktivity, abych z nich vydoloval realm-transfer zadarmo. Horší než Cataclysm to bejt nemůže, ne? Že ne? ŽE NE?????? *13*
          • Horší, než Cataclysm to bohužel je hned o několik pandích délek... :/ (Hraju betu.)
            Jinak souhlas s Kronossem - po TBC to šlo do pytle. WotLK mohl mít hezčí grafiku, nejhezčí zóny a parádní raidy (teda jeden parádní raid), ale k čemu to, když šla atmosféra do háje... A bylo to lehký jako prase a best equip měl každý, kdo poctivě každý dne nalogoval. Hnus.
          • Kronoss1
            TOR nemá hnusnější grafiku, mně se zdá lepší, ale jinak to je opravdu fail, co se MMO týče. Příběhy jednotlivých postav jsou ale zase výborné, ale na 50 lvl je to nuda.

            A jen tak mimochodem. WoW je od TBC taky fail.
            • Kronoss1
              Asi každý z nás hledal a čekal od WoW něco jiného. Ty si myslíš, že zlatá éra je WotLK, já, že to je jeho konec. Ani jednou jsem při hraní WotLK neměl ten samý dobrý pocit, jako při hraní TBC. Když vás ale baví honění se za equipem nebo za achievmentama, tak směle do toho.
            • kostejnesmrtelny
              Ne, nemůžeme. K tomu by byly potřeba argumenty. No nic, popojedem.
            • Kronoss1
              Hádat se můžeme, ale WoW svoje kouzlo ztratilo po TBC. Zlatá éra WoW je World of Warcraft a TBC.
            • kostejnesmrtelny
              To bych se hádal.
              "Zlatej věk" WoW byl WotLK během 3.0 a 3.1, tedy v době Ulduaru. Nejlepší raid v historii hry, nejhezčí zóny, hudba, úžasnej příběh a lore obecně, o záporákovi ani nemluvě, "hlavní" město...a všechny ty věci, který hru dostaly do současnýho politováníhodnýho stavu měly teprve přijít.

              IMO *2*

              EDIT: Ten mínus není ode mě *3*
    • Přesně tak. :)
  • Trapné neuvěřitelně trapné a kýčovité, ostatně jako většina her a videi od Blizzsr*če. Jak může někdo říct že mám WoW propracované univerzum.
    • Paulcz
      To jsou snad všechny velký onlajnovky. Marný hledat "dospělejší" hru
      • Každé MMO je dospělejší jen WoW je pro retardo*aný nerdy
        • kostejnesmrtelny
          A tebe kvůli němu opustil tvůj kluk, soudě podle toho, jak tu brečíš *5*
          • Oproti fanouškům blizsr*če mám totiž vkus a takovímto srajdám se vyhýbám
            • Mno jistě někomu došly argumenty tipičtí nerdíci hrající WoW s*áčku barevnou patlaninu co si hraje na fantasy
            • Dle tvoji gramatiky soudim, ze zakladni skole jsi se taky uspesne vyhnul...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší