Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prý: "Položte sejf a vzdejte se :D" A konec videa neměl chybu.
  • Lol ta Reklama kde Pierce rozkopal ty maniky byla neco :D
    • Jeste bych rad dodal :) zajimalo by me kolikrat a cim bude tentokrat Johny Gat pobodnut a stale se bude mlatit hlava nehlava XD
  • Sakra, já asi nakonec udělal dobře s tím předobjednáním. Ono to bude ještě šílenější, než dvojka. Rozhodně se těším na ten megaultra drsnej přístup řešení problémů, ostatně jak je vidět na videu. Starý dobrý Saints jsou zpátky, abnormální řež, drsný hlášky, žádná fyzika, partička gangsterů a hlavně ty vedlejší minihry na body. *5*
  • Tak GTA bylo odjakživa lehce crazy s průměrným příbehem...GTA IV se to snažilo otočit ale nic moc
    a porovnávat šilenost San Andreas se šileností Saints Row je docela šílený lidi *1*

    I kdyby V byla jako SA furt to bude zábavná hra s průměrným příběhem a spousty věcí na zabavení...=SR bude stále jinde,tak či tak já kupuji obě.
  • To bude hrozná anální otvor ! *1*
  • Že bude SR 3 totální, megaultra vyšinutej a růžovofialovej úlet plnej tý nejpokleslejší srandy pro chechtající se dementy, je přece dávno jasný! *15* Těším se *1*
  • RakeW
    I když mám radši realističtější styl posledního GTA (a proto mi moc nejde po vousy ten fanoušky podporovaný návrat k San Andreas, protože v takové hře nechci dělat kraviny typu sestřelování RC letadýlek rotačákem) než takovouto fialovou šílenost, musím uznat, že je mi magorsky neotřelý tvůrčí přístup u SR3 celkem sympatický. Asi to fakt bude bžunda.
    • Podle mne ne, GTA bylo vždy od prvního dílů o té volnosti a vyblbnutí, to prostě k tomuhle žánru her patří.. Vážné příběhy si lze užít jinde, ale v GTA a SR to podle mne nemá co dělat. Tím neříkám že by to bylo špatné když bylo GTA4 vážnější, ale myslím že návrat k tomu co nabídlo GTA SA je rozhodně lepší cesta a je to jedině dobře.. Na reálističnost a vážnost tu prostě jsou jiné tituly, třeba Mafie, ale do SR a GTA to netahat :D.
      • RakeW
        Holt každej to GTAčko vidí jinak, no ;).
        • To je sice fakt ale já to beru tak že hledím na to co nabízelo GTA původně, když koukneš o čem bylo GTA v předešlých dílech tak vážný tam nebyl ani jeden díl.. Takže se dostáváme k tomu že 4ka byla vlastně taková "odnož"a pro mne je nepochopitelné že někomu to tak vyhovuje více (tím nechci nikoho urazit, jen to prostě opravdu nechápu) :)
    • Nemyslím si, že by tam byli tyto kraviny. Mě trochu v GTA IV mrzelo, že tam byli hodně nevyužité prostory. Žádné možnosti úprav (auta, tetování atd.atd.) Jestli je ten výpis infa co byl doposavaď o GTA V zveřejněn bude pravda tak to bude BOMBA! Sestřelování RC letadel to byla píčovina no to si pamatuju :D, ale celkově mě GTA SA bavilo o něco více než GTA IV tam ta zábava mírně klesla a hlavně mi vadila ta ponurá atmosféra tady to zas prozáří sluníčko :)
    • rancor1223
      Jsem na tom víceméně stejně, taky mi San Andreas příliš neviní a pořád doufám, že GTA V bude spíš jako IV, ale tohle je úplně jiná hra, téměř samostatnej žánr totálních trhlostí. Zábava je ale zaručena *1*
      • Já doufám že ne, GTA4 byl experiment s vážným příběhem, jenže klasická GTA jsou prostě o něčem jiném..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit