Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cerny revizor? to je tak hrubej rasismus, ze ja cekal falesnyho revizora *1*
  • michaliuz18
    jezisi to co je,uz vidim tu blbu kameru, snad blizsie byt nemohla.... ovladanie tiez vyzera tazkopadne a behanie do stien je teraz normalne, ako napad to moze byt dobry ale to ovladanie na mna dojem nespravilo teda, aj keby to bolo na pc taketo hry ma omrzeli, a ti zombi ci co to su tiez padaju na jednu ranu palicou hned, chcelo byto poupravovat ,inac je to ako SH len chod zbieraj veci pouzivaj ich a mlat sa palicami
  • Prave sem zacal trial verzi na Xku,prvni vec co vas mazne pres hlavu je pokles FPS,pri sebemensi akci sou tam skuby,i ve filmeckach je to dost znat.Dabing me zarazil,nic peknyho to teda neni.Takovy nemastny,neslany...Muze mi nekdo rict jak to slape na ps3?Taky fps drop nebo?
  • nějak nemůžu najít tuto hru ani na XLIVE ani na ps store.,ožná jen špatně koukám či co *14*
  • Amylee.Anderson
    Je vidět, že to je na konzole.
    • Ono je spíš vidět že měli málo peněz na výrobu.
      • A co? Je spousta velmi kvalitnich nizkorozpoctovych titulu. Problem je v tom, ze tvurci si nebyli schopni ujasnit, co muzou vyrobit za prachy co maji.
  • LOL zacal som to pozerat...hned ma ohurila priserna grafika, ale tak dajme tomu o grafiku nejde. potom zacal ten priserny voiceact (badass manly muscle ji joe hlas) a mal som dost :D
  • Taky si na grafiku nepotrpím ale před tímhle humusem bych utíkal pěkně daleko...Ta mimika vypadá o tošku líp něž ve stařičkém SW Jedi Outcast *15* To je děs.
  • Me to někdy pripomina Siren.
  • Black_Hand
    "oteklymi ocimy"...ale no tak levisi :))).
    • Fuj, omlouvam se, to teda hnusne ujelo. Diky za upozorneni, opraveno.
      • Teď je to pro změnu "nedůvěřivými, oteklýma očima...".:D
        • MickeyMutant
          "Stal se nám takový ošklivý, a neváhám říci, zlá, zlomyslná, nepěkná případ a věc."*1*
    • Taky mi z toho oteklo očimo.
  • No ta grafika a animace je teda dost silný podprůměr.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit