Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dívka mi připomíná Alex z HL2...no vlastně mi hodně z těch 8mi minut připadalo jako převedené HL2 do HL1...akorát misto Freemana v hlavní roli Alex
  • Zeptam se...v clanku je zminovan release na XBLA. Je to mineno jako exkluzivni nebo hra vyjde i na PSN? V posledni dobe se jsem se totiz opravdu dobre bavil...Lara Croft, Back to the Future, Stacking a tohle bych bral okamzite. Diky za odpoved.
  • A co jste čekali? Každý HD remake je jenom trošku učesaný, aby na té konzoli šel spustit a má vyšší rozlišení (většinou stejné jako PC předtím), takže tohle vypadá přesně tak, jak by člověk čekal (čest výjimce God of War, ale to nebyl ani tak God of War HD jako spíš opravdu God of War remake). Vzhledem k tomu, že PC verze nepodporuje gamepad a hlavně, že má problémy s dvoujádry, tak si tohle koupím, pokud za to nebudou chtít 6 stovek.
    • Jelikož za to budou chtít 800MP (což je cca 200 Kč), tak se nemusíš bát.
      • Jestli to bude za 200,-, je to jasná koupě, i když už tu hru mám jednou doma. :)
  • He? Dyk to more vypadá skoro stejně jak původní hra, za to chtějí prachy? BGE miluju super hra ale tohle... jsem myslel že aspoň předelají modely postav a ta voda? To nás tahají za fusekle nebo co?
    • No, když jsem porovnával screeny z původní verze a pak screeny ze stejnýho místa z HD verze tak jsem zjistil, že jsou v HD verzi jen trochu ostřejší textury a je vidět víc detailů v dálce na pozadí, ale jinak je to úplně to samý. Ono tohle dílko bude spíš myšlený jako taková reklama před příchodem druhýho dílu. *7*
      • vono jde spíš o verzi, tenhle remake je pro konzole a předpokládám, že ve srovnání s verzi pro původní Xbox nebo PS2? nebo dokonce PS1? nevím, na co to vyšlo z výběru bakeliťáků bude asi zajímavější. PC verze umožňovala normálně nastavit rozlišení, takže tady bych žádný rozdíly ani nehledal. Já na tom 720p videu neviděl absolutně žádnej rozdíl oproti tomu, když sem BG&E hrál.
  • To HD vylepšení teda není moc znát, přízvisko HD si klidně mohli odpustit, tohle spíš beru jako takové Beyond good and evil v.1.1.
  • to je předpokládám jen pro konzole, co? protože mi to připadá stejný jako verze na PC, co sem hrál, tam určitě bylo takovýhle rozhlišení normálně

    každopádně i jen při shlédnutí videa z úvodu sem musel nostalgicky zamáčknout slzu u hry, která patří mezi TOP tituly všech dob
  • téhle blbosti ani HD nepomůže, zcela poprávu neúspěšná hra
    • podle me si to vubec nehral,podival ses maximalne na nejake obrazky nebo videa.
      Ta hra patri mezi to nejlepsi v tomhle zanru a pravem.
      Kvalita totiz ne vzdy jde ruku v ruce s prodejnosti.Takove cod by mohlo povidat.
    • no vidis, podla mna to je jeden z najlepsich hernych klenotov
      • S tím se nedá než souhlasit :)

        http://www.1up.cz
      • Přesně tak.
    • Hrál jsi to? Vypadá to, že ne.
  • Cosi
    Že by test jestli má cenu dodělat druhý díl? Prosím, prosím ať se to dobře prodává.
  • Spíš mě zajímá SotC remake *1*
  • Jedna z najlepsich hier vobec...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit