Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zabte někdo toho zmetka Uweho *10*
  • Napjatě očekávám pokračování filmu Ed Wood od Tima Burtona, který ponese název Uwe Boll. Myslím to vážně! *1*
  • Jeď Uwe, jeď. Mi ti věříme. Jednou se ti to povede a stvoříš film, který zapíše do historie. Teď de o to jak. *1*
    • On už se zapsal.. jako nejhorší režisér filmů na motivy her.. *1*
  • POSTAL bol perfektny, tak nech natoci nieco podobne :)
    • Jo jo Postal to bylo něco nejvíc mě dostalo jak tam nacpali kočce do zadku pistoli a zastřelili muslima.
  • Piggsy
    Co k tomu říct? *2*
  • Omg. Tak on si začal napravovat reputaci svými posledními dvěma filmy (Tunnel Rats a Rampage) a teď se zase vrací k těm svejm sračkám. Proč?!
    • Piggsy
      Protože kdyby začal natáčet dobré filmy, tak už by to nebyl Uwe Boll.. *2*
  • Dungeon Siege byl Uweho nejlepsi snimek a jeste se na nej dalo koukat, ale jeho dalsi projekt: http://www.youtube.com/watch?v=faASWINSgJY To nejde ani komentovat, slusnejch je prvnich 30 vterin, pak je to odpad a vyvrhel...
    • Mé oči, bože můj mé oči... Za takovéto plznění by se mělo zabíjet...A nejvíc je mi líto těch "herců", co v tom hrají....
      • Ja take neveril vlastnim ocim...
  • člověk se muže stát legendou i jinak, zdárnej příklad je Ed Wood.A Uwe mě baví právě tím že točí takové Zetkové filmečky.Tak že Uwe jen tak dál......
    *3*
  • Ten režisér má svůj styl a některé jeho filmy jsou celkem povedené.
  • MrSanta
    Já si nemůžu pomoct, ale vždycky se u jeho filmů pobavím. I když asi trochu jinak, než Herr Uwe zamýšlel *2* . Dungeon Siege nebyl úplně nejhorší (a navíc tam byla LeeLee Sobieski *4* ). Dvojka s Dolphem by mohla být taky zajímavá. Někdy skoro lituju, že se jeho filmy nedostávají moc do kin. Takže Uwe, do toho a točit a točit, ať se zase můžeme zasmát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit