Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě nešly paysafe kupony.Prej nejsem z české republiky
    • asi přistěhovalec *4*
  • Problémy u Valve se nějak nepříjemně hromadí. Nedávno jsem se potřeboval dostat na účet a chtěli po mě ověření cez email, kde mi měli poslat kód. Měl dorazit nejpozději do 3 hodin. čekal jsem 5 dní *16*
    • z toho dovodu som si na mobile aktivoval authentifikator a nemam problem :)
    • Jsem rád, že většina má větší štěstí než já *4*
      • Asharak
        A kolikrát sis ho nechal poslat znovu? *4*
        • Každý den. a na pátý den řekl Bůh pošlete mu kód ať neotravuje. A všichni viděli, že je to dobré. *3*
          • a vše bylo dobré...
  • Vysvětlujíví video s CZ titulkama. https://www.youtube.com/watch?v=dkSslseq9Y8
  • V dnesni dobe existuji nejake soukrome udaje ? Kazdej dobrovolne postuje na socialni site svuj soukromej zivot od A do Z.
    NSA uz ani nemusi nikoho odposlouchavat, protoze kazdej ty informace nadsene sam poskytuje. Co tam napisete to uz nikdy nikdo nesmaze a az se za X let zmeni rezim, tak zneuziji kazdou nevinou poznamku proti nepohodlnym obcanum.
    • moje řeč :-D i to byl jeden z důvodů, proč jsem před 4 lety FB smazal, kamarádíčka po kamarádíčkovi, fotku po fotce, status po statusu...ale asi do 25 let jsem tu kravinu používal denně.....no...stačí mi mobil a mail. Mám pár kamarádů a dost známých i bez týhle sociální berličky....

      Což se o spoustě degenů, kteří mají 300+ přátel říct nedá, sice se virtuálně šťouchaji, ale až přijde na lámání chleba, tak se na něj 98% virtuálních kamarádů stejně vysere :-D spoustu sociopatů to má jen jako útěchu a falešnej pocit spojení s okolím....a obligátní argument :-D " já to mám kvůli tomu, že si přes to píšu s kamarádem co je v Austrálii, Taiwanu atd atd.....jasně, jasně - ještě před 10 lety jsme si psali maily, teď musíš mít svůj debilní profil na FB :)
      • Chim
        Bych ty internety zakázal. A za FB rovnou postavit ke zdi, bez soudu. *16*
        • Přééésně! :-DDDD
      • Tilwaen
        Doufám, že také nic nekupuješ v e-shopech na své jméno a na jiný browser než Tor se díváš skrz prsty.
        • Jestli kupuje v českých obchodech tak to nevadí. To nespadá pod NSA. Všechny další americké firmy spadají. A jaksi nikdo neřeší, že tam jsou lidé klidně z ČR. Hromadí to a používají stejně jako kdyby to byl američan, který spadá pod jejich zákony.

          Ostatní lze řešit fake údaji. Pak je fuk co se pošle. Bude to blbě.
          • Tilwaen
            Takže pokud tvé osobní údaje shromažďuje kdokoliv jiný než NSA, tak to vlastně vůbec nevadí?
      • *15* Dej si prášek, to že Facebook tak žereš je jen tvůj problém. Těm normálním dojde, že ne vždy je kamarád na FB = nejlepší kamarád ve skutečnosti. Ono se při lámaní chleba na tebe vy*ere 98% i těch "skutečných kamarádů" a zůstanou vždy jen ti nejlepší, které napočítáš na prstech jedné ruky. A co to je za argument, že ještě před 10 lety jste si posílali maily a ted je FB? *15* Doba se vyvíjí, to samé ti mohla říct před 10 lety babička jakej seš degen (jak ty ostatní nazýváš), že posíláš maily místo toho, aby si posílal dopisy, tak jak to dělala dřív ona. *3*
        A že si tam dával nějaké blbé fotky, nebo statusy je tvoje blbost. Nikdo tě do toho nenutil a vůbec nic takového si tam dávat nemusel a nemusíš. Chyby by si měl hledat u sebe, ne na sociální síti.
        • 2 Já....jo, na prášek jsem dneska ráno zapomněl :) z čeho usuzuješ, že jsem FB žral/žeru? proto, že jsem napsal, že jsem vkládal fotky, psal statusy a měl "přátele"? Inu, to by pak žrali FB všichni ty truhlíku :).

          K těm dopisům - no nebylo to krásný? dopisy na papírech s "pusou od rtěnky" si od bývalek budu schovávat do konce života......smsky, ani maily ne :/. Holt mi ta koncepce sociálního propojení po letech začala smrdět
          • Musíš si to hlídat, pořád ti to připomínat nebudu. ;)
            Ne ani tak kvůli fotkám, i když to tam patří taky, pokud si tam dával kdeco každou chvíli. Ale narážím na to, že vlastně většina, co na to nadává, tak nechápe, že se vůbec nemusí rovnat kamarád na FB = nejlepší kamarád, jak jsem tu psal. Že to srovnáváte, je jen vaše pomýlení. Takhle to u sociálních sítí nefunguje a nejen u nich. Musíte to brát trochu s nadhledem.
            • Sakriš, ty si nějakej přecitlivělej :) kde jsem se do tebe navezl, které slovo bylo vulgární neřkuli hanlivé? (mám na mysli komunikaci přímo s tebou) ruku na srdce......nic, co by tě mohlo nakrknout jako jednotlivce, jsem nenapsal.....tedy, pak je tu ještě varianta, že tě urazil můj první koment určený jedné (dosti rozšířené) skupině uživatelů FB. To by pak ale mohlo znamenat, že jsem "kopl do tvého týmu" :)....no a zase jsme u těch prášků, máš vysokej tlak, nahrnula se ti krev do hlavy a řekl sis "hééle tenhle pindík mě štvát nebude, já jsem přece chytřejší a musim mu tady v diskuzi ukázat, že je úplně vylágrovanej"......beru tvůj názor, ale je komické jak se snažíš dát svému názoru punc jedinečně objektivního pohledu na věc :) sto lidí, sto chutí. Čaues :)
            • No jó, když dojdou argumenty, tak musí přijít narážky "moderního" typu v podobě "všichni ostatní jsou ovce". *15* Bavím se tu jen s tebou - reaguju jen na tebe, tak co tady zkoušíš? Napsal jsi to jen proto, aby si mě pokusil shodit... se ti povede možná někdy příště s někým jiným ...nebo si říkáš normálně v první osobě množného čísla "My ovce"? Předpokládám, že asi ne. *3* Pokud se ti zdá, že jsem se chytl jen jednoho dílku té tvé skládačky, tak si přečti znovu, co jsem ti napsal hned v první reakci, možná ti to dojde. Jako urážky ti jdou dobře, ale bez argumentu s tím daleko nepochodíš. *3*
            • Asharak
              Ale ty patříš ke stádu ovcí, jen nechápeš že je tu víc stád a né jen jedno *3* lidi co žerou FB jsou stejně otravní jako jejich opak *15*
            • 2 já....moc se nechápeme :) až moc křečovitě koukáš na tu zmínku o kamarádech, přitom to byl jen jeden dílek skládanky. Předpokládám, že předpokládáš, že ty máš patent na rozum a my jsme blbý stádo ovcí co vůbec nechápe principy a spojitosti cooo? ;) hele chlape, taky si zobni prášek :) můžem si to připomínat navzájem a spokojeně chroustat bobule, kdykoli jednomu nebo druhýmu přijde, že mu hrabe na maják ))
        • Socialni sit ovsem neni dalsi stupen vyvoje, jak tomu bylo u emailu, to si uvedom kamarade.
          • Asharak
            Není no, od zabezpečených/šifrovaných IM komunikací pod ICQ a pod. jsme se dostali ke kontrolovaným chatům Facebooku :>
  • Prachů mají hromadu a nemají ani pořádnou 24/7 podporu. Dell si platí Indy kteří u toho sedí 24/7 a funguje to. Zde nic.

    Příšerná firma. Ještě to udělají tak blbě, že se nastal tento problém. Tohle u takové firmy která má možnosti se nesmí stát. Prostě nesmí. U Dellu zavoláte a je jedno kdy. Zavoláte a řekne "mě to nejde" a řeší se to ihned.

    Zde? Tam snad má 10 lidí a 9 si válí šunky?!
    • Tvle, tohle ale neni obchod s hardwarem, Tady nepotrebujes takovou podporu, prosimte pouzivej mozek ty uslintance.

      "Tohle u takové firmy která má možnosti se nesmí stát. Prostě nesmí." - pobavilo, nebo spis nas*ralo do takovy miry, ze bych byl schopen si te kamarade najit a profackovat, kdyz to nedelali tvy rodice jako soucast vychovy.
      • Kinguin/g2a dokazu mat 24/7 podporu a live chat, preco ju steam nemoze mat ?
      • šetři si tuhle mluvu na doma. tam to určitě zapadne (to bude asi slušná parta) *15*

        Když tedy ne Dell tak:
        MS a další. Zavoláš a řekneš" mě to nejde" a řeší se to. Napíšeš a řeší se to. Nebo jdeš na fórum a tam to již někdo řešil.

        Zde se nikam nedovoláš, napíšeš a čekáš dlouho na odpověď a ještě to mají tak blbě uděláno, že se stane tohle. Mohou si dovolit udělat to pořádně. Prostě tak, aby se to nestalo. Když máš kvalitu a prachy, tak se to nestane. Systém se v určitých oblastech tak navrhuje. Copak banka počítá, že by jsi se přihlásil do jiného účtu? To se nesmí stát a nestává.
  • Tuhle šaškárnu používají jen zoufalci nikdo jiný, normální hráč si na nějakovém zabugovaném a cheatera prolozeném steamu, nikdy nic nekoupí ...
    • doufam ze nejsi ve skutecnosti takovej naprostej i*iot, kteryho ze sebe delas.
  • Zatimco sluzby playstationu a xboxu se snazi zhodit hackeri, steam se hrouti a hackuje sam :-).
    • Se snaží? Ti borci by si mohli vytřít kaďáky s celým sony a microsoftem.
  • Kamil.Zatlouikal
    Vůbec nic nového, jen další z Gabeových triků, jak si zajistit články o Steamu na všemožných světových webech... *6*
  • Draken69CZ
    Tak já bych si toho ani nevšiml kdybych si to nepřečetl na webu, že je shozený store jsem přikládal vánočním slevám a vše ostatní u mě bylo v pořádku.
    • Ja bych si nevsiml ani kdyby mi slohli ucet
    • Lupulin
      taky sem neměl žádnej větší problém...účet sem viděl jen svůj a jediné co nešlo byly nákupy a úprava účtu - vcelku by mě zajímalo kolik lidí tímto blbnutím cache opravdu něco ztratili nebo přišli o účet....to by byla myslím lépe vypovídající zpráva než, že něco nefungovalo.........jenže to by pak nebylo tak čtivé kdyby napsali Steam měl problémy ale žádný účet nebyl ohrožen nebo odcizen....
  • Dogkiller
    Nahlédnutí do cizích účtů, aneb vánoční dárek v podání Valve...
    • Aby si se z toho, ze se jim neco nepovedlo neposral.. narod curraku toto *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit